NBA 2K10 - הדיון הרשמי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K10 - הדיון הרשמי

m1ke

Recommended Posts

טוב בתחילת המשחק היה לי שעון 24 כרגיל בכל התקפה והכל היה בסדר אבל עכשיו היום נכנסתי למשחק ופתאום השעון 24 לא הופיע לי בשום מקום. אני חושב ששיניתי משהו בהגדרות בטעות אבל אני לא יודע מה

לא מופיעה לך תצוגה של שעון ה24 או שאין בכלל שעון 24 ואתה יכול למשוך התקפות עד אין סוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ליד הזמן של המשחק בלוח תוצאות אמור להופיע שעון שמראה 24 שניות לכל התקפה. אצלי אין את זה בכלל ואני יכול למשוך כל התקפה כמה שאני רוצה וגם נגיד שאני מתקרב לסל השעון 24 שמתחת לסל גם לא זז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו משחק ב-MY PLAYER?

התרשמויות שלכם לגבי הקרייירה שם?

כל פעם שאני חושב ש- 2K לא יכולים להתעלות על עצמם הם עושים את זה שוב!

אם מישהו פה לא שיחק ב- My Player הוא מפסיד ובגדול!

אם אתם חולים NBA ועוד משחקים גם כדורסל באמת, אתם תלמדו להעריך את My Player , הוא ממש נותן נקודות על פעולות חיוביות ו/או שליליות שאתה עושה על המגרש, גם אם לא קלעת נקודה , אתה יכול לקבל המון נקודות , מאוד חשוב איפה אתה עומד על המגרש, מתי אתה מבקש את הכדור , איך אתה סוגר לריבאונד וכו'... פשוט מדהים.

למי שכן התנסה קבלו שאלה : הייתה לי האופציה בהתחלה לעשות תרגילים (Drills) עשיתי כמה ואני רואה עכשיו כבר אין לי.

האם זה משהו קבוע מראש? כלומר יש מס' תרגילים לאורך כל ה- Draft Combine או שזה משהו שמתחדש אחרי כמה משחקים במחנה או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה יש לך רק אופציות של חטיפה ושל ניסיון לקבל עבירת תוקף , גם אני לא ראיתי אופציה של ללחוץ שחקנים (חוץ משאתה עושה הגנה אישית)

חבל זה Feature שעשה את המשחק הרבה יותר מציאותי.

בלי שום קשר לפי דעתי 2K9 היה נראה לא פחות טוב מהגרסה הנוכחית אולי אפילו קצת יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...