מכשיר הדגל החדש של HTC - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר הדגל החדש של HTC

omrij

Recommended Posts

יש לא מעט טענות ברשת על המכשיר נכון לשלב זה - ביצועי , קשיים הזויים לשלוח מיילים ו SMS, סטיית הצבע של המצלמה, רגישות יתר של הצג ועוד כהנא וכהנא.

מניופאן נמסר שהם בודקים מדגמית את המכשירים שמגיעים לארץ לפני ההשקה ללקוחות, לפחות בכל הנוגע לבעית המצלמה המדוברת. כל מה שמסביב - על זה כבר נעלה בשימוש שוטף.

סביר להניח שמלבד בעיות הסוללה והמצלמה, שאכן עושה רושם שפוקדות מכשירים מסויימים - כל שאר התקלות פתירות ברמת תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 179
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קיים מכשיר שאין עליו טענות, אך צריך לראות אותן באופן אובייקטיבי ולקטלג אותן בהתאם, אם לבסוף מגיעים למסקנה שהמכשיר עדיין מתאים לצרכים, אז קונים, אם לא אז לא קונים.

בכל מקרה מדובר במכשיר שרק יצא לשוק ובגרסת ROM ראשונה, יש לקחת את זה בחשבון.[br]פורסם בתאריך: 23-11-2009, 12:38:29

מה תגידו על זה, HD2 הוא ה- PDA הראשון שתומך בתקן N ב- :)

מקור -

וזו הדרך לאפשר זאת -

39. Speed Up Web Page Loading Considerably

The following registry tweak will enable almost instantaneous web page loading in the web browser. It apparently enables wireless N mode but seems to work with cellular data too. Go to:

HKLM/Comm/BCMSDDHD1/Parms

11nModeDisable = Change from 1 to 0

מקור (מספר 39 ברשימה) -

יש עוד המון Tweaks בשירשור המקורי, אפילו אחד שנותן ל- HD2 עוד Boost למהירות (לדוגמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם התקשרו לוודא שאתה עדיין מעוניין לקנות ולקבוע מועד למשלוח.

אני אמור לקבל את המכשיר ביום רביעי.

בפרסום המקורי נכתב שמקבלים אוזניית BT בשווי 300ש"ח במתנה, ניתן להמיר את המתנה במטען מקורי לרכב בשווי 150ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפצה הראשונית מתקיימת בימים רביעי וחמישי בשבוע הקרוב, עבור כל אלו שהזמינו לפני ה 1 לנובמבר. עבור אלו שהזמינו לאחר-מכן, יקבלו מהמשלוח השני, אשר בשאיפה ויופץ לפני חג החנוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרו אלי אתמול להגיד לי ששבוע הבא אני כבר יכול לקבל את המכשיר ואני מהמשלוח השני ככה שזה ממש כאן,

יש מישהו מהמשלוח הראשון שכבר קיבל את המכשיר ויכול להגיד איך הוא עובד עם העברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה חדש בזה?

עוד מימי ה-WM5 הייתי שולט על המחשב מרחוק דרך VNC או LOGMEIN

אני גם עובד עם תוכנות RD ב- PDA's, אבל איך אתה משווה את מה שאתה רואה בסרטון לעבודה במכשירים אחרים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו חזק אומר לי שזה יקרה באותו היום. :smile1:

אתה והפה הגדול שלך

מחר/מחרתיים הטלפון אמור להגיע

בינתיים, השמועות מתחזקות

http://www.gadgety.co.il/8654/%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%98%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%A9%D7%9C-%D7%92%D7%95%D7%92%D7%9C-%D7%95%D7%93%D7%90%D7%99/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה היא משהו ישן נושן, מהתקופה שלפני שהאנדרואיד הראשון יצא

הם מצרפים את זה אוטומטית לכל חדשה בנושא

אבל הרעיון של טלפון של , עם חומרה מקבילה (פחות או יותר) לHD2 ומערכת הפעלה חדשה???

נשמע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...