כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כלת פרס נובל: לשחרר מחבלים, לתת תקווה

liran8378

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה לפתוח דיון על שטות אבל אם שאלת אז ,

קיבלה את הפרס , עכשיו כל העולם מצידה יכול ללכת לקיבינימט .

( חוץ מיזה הבנו כבר שהפרס/מוסד הזה הוא פוליטי - פפפחחח )

( וזה שאתה כותב שהיא מוכשרת אני ממש מבין שאתה לא יודע כיצד ומדוע היא קיבלה את הפרס , להאיר את עינייך היא קיבלה את הפרס במזל - שמן ברקסים , ובעקשנות - 20 ומשהו שנים עד שמן הברקס , אין לה שום דבר עם כישרון ו / או חוכמה , עקשנות ומזל , דרך אגב אלו מכלי העבודה של הטיפשים ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לפתוח דיון על שטות אבל אם שאלת אז ,

קיבלה את הפרס , עכשיו כל העולם מצידה יכול ללכת לקיבינימט .

( חוץ מיזה הבנו כבר שהפרס/מוסד הזה הוא פוליטי - פפפחחח )

( וזה שאתה כותב שהיא מוכשרת אני ממש מבין שאתה לא יודע כיצד ומדוע היא קיבלה את הפרס , להאיר את עינייך היא קיבלה את הפרס במזל - שמן ברקסים , ובעקשנות - 20 ומשהו שנים עד שמן הברקס , אין לה שום דבר עם כישרון ו / או חוכמה , עקשנות ומזל , דרך אגב אלו מכלי העבודה של הטיפשים ! )

צא מהתסכול.

ולזה שמעלי,מה צודקת? היא לא הציעה חלופה אחרת.

היא רק אמרה שצריך לשחרר אותם וזהו.

היא לא התכוונה לעונש מוות,כי היא אמרה שלכלוא מחבלים עם דם על הידיים יוצר רק תסכול אצל הצד השני,ותאבון לרצוח עוד.

היא עדין לא מבינה,שהמחבלים מתאבדים לא בגלל שהם "מסכנים" אלא בשם הדת ולשם ה72 בתולות למעלה.

עוד אחת שלא מחוברת למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשי אקדמיה רבים הם בעלי דעות שמאלניות. חלקם בוחרים למנף חשיפה תקשורתית על מנת להביע דעות אלה.

כבודה של הפרופסורית במקומה מונח, והישגיה המדעיים מדברים בעד עצמם. ובדיוק בגלל הסיבה הזאת הדעה

הפוליטית שלה, בוטה וקיצונית ככל שתהיה לא מעניינת אותי היות ואין לה שום נגיעה או חשיפה לתהליכים מדיניים ופוליטיים במדינה.

התקשורת בוחרת לעשות מזה סיפור בגלל הזכיה שלה בפרס, אך יום יום מתבטאים דוקטורים ופרופסורים ישראלים בגנות מדיניות

ישראל. אז מה? ככה זה היה וככה זה ימשיך, אין מה לעשות פיל מנמלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל אחד שמקבל במה צריך להציג את הדעות הפוליטיות שלו בפומבי.

זה לא מעניין את הביצה השמאלית שלי מה היא חושבת (הימנית דווקא התרגזה, טוב, ימנית...) וכמה שהיא חכמה לא הייתי סומך עליה שתנהיג את הארץ.

אז מה את קופצת, קחי את הפרס שלך ולכי הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש של מדענית,מאיזה אוניברסיטה היא אני רוצה לדעת??

מהטכניון בטוח שהיא לא משם!!!

יעני בטכניון אין מרצים וחוקרים שמאלנים?

והיא בוגרת העברית ונכון להיות במכון וייצמן לידיעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל אחד שמקבל במה צריך להציג את הדעות הפוליטיות שלו בפומבי.

זה לא מעניין את הביצה השמאלית שלי מה היא חושבת (הימנית דווקא התרגזה, טוב, ימנית...) וכמה שהיא חכמה לא הייתי סומך עליה שתנהיג את הארץ.

אז מה את קופצת, קחי את הפרס שלך ולכי הביתה.

אתה סומך על שקרנים כמו ברק, ביבי וליברמן (שלושתם מכרו את קהל הבוחרים שלהם בצורה בוטה). כמה אינטליגנטי זה עושה אותך? (זה נאמר בעוקצנות, לא בשביל להעליב).

אני לא מסכים עם הדעות שלה, אבל דווקא בגלל שהיא אומרת אותן ככה בקול רם, אני מעריך אותה יותר ממקודם. יותר מדי אנשים סותמים פה את הפה, כי על כל אחד שיש לו מעט אינטליגנציה בקודקוד ומחשבה חופשית, יש 10 אנשים שיגידו- היא מטומטמת, מפגרת, אז מה אם יש לה פרס נובל. קריסטלוגרפיה זה אמנם של מזל (גם היום), אבל לבנות קריירה מדעית, להחזיק מעבדה ולפרסם מאמרים- זה כבר דורש יכולת, אז לפני שאתם מלכלכים תחשבו קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאני לא סומך עליה זה אומר שאני סומך על ביבי וליברמן? איך הגעת לזה?

ואתה יודע מה, הם באמת הרע במיעוטו בפוליטיקה הישראלית.

וזה שיש לה משהו בקודקוד לא אומר שהיא צריכה לשתף את כולם בדעה הפוליטית שלה.

היי! יש לי קקי!

שמח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעני בטכניון אין מרצים וחוקרים שמאלנים?

והיא בוגרת העברית ונכון להיות במכון וייצמן לידיעתך.

לא אמרתי שאין בטכניון שמאלנים-פשוט המרצים כול כך עסוקים במחקרים שלהם,שהם לא מכירים חיים אחרים-אקיצר מטורפים על העבודה-וזה טוב.שמע זה הטכניון-המקום היחיד שבו הפוליטיקה מתה,בשאר האוניברסטאות זה סתם פרש כול פוץ נפוח מתעורר ומודיע לעולם על דעותיו לעולם.בכללי בעברית כול המרצים הנאצים נמצאים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התפיסה הכימאית לשחרר את אלה שקוראים להם "מחבלים" כי אין תקווה (לאן? לא ידוע), אזי למה לא לשחרר גם רוצחים, אנסים וסוחרי סמים, חמאסניקים בקיצור את כל הרשעים הקיימים, ולסגור את הבתי הסוהר ובא לציון גואל, ואז לא תהיינה בעיות במדינה לא פוליטיות ולא מדיניות, ולנוכל לשבת על שפת הים בכיף או בסלון מול הדוידי ולעשן סיגר קובני, ויהיה רק צדיקים בעולם - ופרופסורים כימיים... ונקבל פרסי - נובל (נבלה) מאיפה? מנורוויגיה - המנובלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...