דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה

stone cold

Recommended Posts

רק הזמן יגיד אם הערכות שלי נכונות.

יש לי הרגשה שזה יפגע כבכימיה הקבוצתית בגלבוע או שמקל לא יראה את כמות הדקות שהוא רוצה.

מילת המפתח בכל הסיפור הזה היא "סבלנות" וזה משהו שהיה חסר למקל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כבר לא משנה הרבה אם מקל יקבל בגליל הרבה דקות משחק זה יהיה על חשבון שחקן אחר שייובש

ואם לא יקבל הרבה דקות אז מה יבכה עוד הפעם ? יבקש לישתחרר למכבי גבעת נחשונים ?

קבוצת המתנס של צפרירי הנגב ?

הייתי יכול להבין אם איזה קבוצה גדולה הייתה מבקשת אותו ומכבי הייתה מיבשת אותו ולא נותנת לו לשחק

אבל לעבור לגליל שלא באמת צריכה אותו כרגע ניראה לי מטומטם לגמרי

במכבי תל אביב לפחות הרוויח משכורת טובה והתאמן אם בכירי השחקנים בארץ

עכשיו גם אם ישחק טוב סקאוטרים מהעולם יכולים לחשוש לקחת שחקן שבוכה בגלל דקות משחק

יש הרבה שחקנים בכירים שישבו בהתחלה על הספסל של קבוצות גדולות ומשם פרחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף , מכבי ניצחה את לובליאנה 82-65 בעוד משחק לא מרשים אבל עם הרבה הקרבה ומלחמה.

פישר היה טוב לאורך כל המשחק , אנדרסון רק במחצית הראשונה ,אידסון עם משחק מנהיגות לא רע בכלל ופרקינס עם הרבה לחימה,חטיפות ומהלכים יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה בני השרון נצחו את גלבוע גליל :beerchug: :beerchug: :beerchug:

ירושלים כצפוי את רמת גן

בכל מקרה מאוד משמח אותי הניצחון של בני השרון הם גם השתפרו מאוד יחסית לתחילת עונה מאוד גרועה

וגם גילו כוכבים חדשים בדרך

גימס עשה ממש מהפך ומגבוה סוג ז אפך להיות שחקן חמישיה מאוד חשוב

וחוץ מזה סטיל שאמרתי שיש לו פוטנציל להיות סקורר טוב מתקדם בדיוק בדרך הזאת

שיחק 17 דקות קלע 17 נקודות בהם 4 שלשות ב100% ו2 זריקות רגילות ב100%

אבל מה שמעניין הרבה זה כל הסיפור של מקל אז 18 דקות 6 נקודות 0 מה 5 לזריקות רגילות ו2 זריקות ל3 ב100%

היתר לא כזה מעניין אבל מי שרוצה יש פה את הכל -

http://www.basket.co.il/BoxScore.asp?GameID=5263〈=

אבל ניתן לו הנחה כי הוא לא שיחק בגליל מתחילת העונה

בכל מקרה אני מרוצה מאוד מהמשחק רק חבל שלא היה לי איך לצפות בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שכל מה שאמרת על זה שמקל לא משחק מתחילת העונה זה שטות , נכון? הרי כבר אמרתי לך שעם שני המשחקים האחרונים שלו במכבי שהוא שיחק דקה וחצי , הממוצע דקות שלו עמד על 15.2 דקות למשחק...

עכשיו הגיע חלק שבו אני רושם "אמרתי לך" הרי חזיתי מראש שההכנסה שלו לסגל תגרום אי יציבות ושיבושים...

קטש שוב עושה שינויים בסגל שבאים מהלב שלו ולא מהראש ,את אותה הטעות הוא כמעט עשה במכבי שהוא רצה להעיף את מרכוס פייזר ובהנהלה התעקשו עליו...

בכל מקרה, כל הכבוד לבני השרון , לאט לאט הם מתחברים לקבוצה נחמדה , אני עדיין חושב שהם היו יכולים להיות יותר טובים אם רק מקל היה חושב עם הראש והולך לשחק שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אתך חוץ מעניין פיזר

קאטש בצדק רצה להעיף את פיזר -הוא פשוט לא היה שחקן שמתאים לרמה של מכבי ובטח לא מתאים למשכורת שלו

היו לו פציעות וגם ששיחק חוץ מהבלחות פה ושם לא סיפק את הסחורה ועובדה שגם אחרי שהחזירו אותו העיפו אותו עוד הפעם

פיזר היה כבד מידי ולא היה לו חוכמה במסירות כמו שיש לוויציץ

מלא אם היה כמו לבן מרסר שהיה יודע איך לקלוע מבפנים ביחד אל סחיטת עברות זה היה דבר אחר אבל זה לא היה המצב אם פיזר

ובהגנה הוא היה חור שלפצות אליו היה חיב לעשות עברות

לפחות ככה אני זוכר אותו -הגבוהים שיש למכבי היום לא מי יודע מה אבל הם יותר טובים מפיזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(זה קטש ולא קאטש - אני לא יודע מאיפה אתה ממציא את השמות מחדש... :lol: )

אתה פשוט טועה לגבי פייזר ויש לך בעייתי , פייזר עד הפציעה שלו במשחק ביוון היה הקלע המוביל של מכבי , בהתחשב בגודלו הוא רץ את המגרש יפה מאוד.

היה קולע מבפנים ומבחוץ ,היה מסה בהגנה ובהתקפה.

הוא בסה"כ עלה מיליון דולר , זה לא סכומים בשמיים...

מה זה היו לו פציעות. בקריירה? כן , כמו לכל שחקן, שוב, עד שהוא נפצע ביוון, הוא שיחק טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו אני ישאל אותך ככה -בעונה של פיזר וצביקה שרף מכבי זכו באליפות הארץ או לא ?

זכו בגביע או לא ?

בקיצור במבחן התוצאה לא עמד

זה היה פלופ של מכבי ולא משנה איזה תרוץ תנסה להגיד

ואני חושב שדווקא צביקה היה טוב מאוד אבל סגל השחקנים לא היה מספיק טוב ורוב אותה עונה גם בני השרון וגם חולון היו קבוצות טובות יותר מבחינת סגל השחקנים

בני השרון בסוף הייתה פחות טובה בגלל פציעות אבל חולון בצדק לקחו אליפות

ואם מכבי היו משתמשים בתקציב שלהם בצורה טובה יותר זה לא היה קורה ופיזר לדעתי היה חלק מהבעיה

ובתקציב כזה אפשר למצוא גבוה טוב בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול בכלל לשאול כזה דבר כשפייזר נפצע בתחילת העונה?? הוא לא היה אפילו שותף בטופ-16...

(שלא תשכח שבאותה עונה, בלעדיו , הם הגיעו לגמר הפיינל פור...)

פייזר לא היה חלק מהבעיה בכלל , הבעיה הייתה עודד קטש והעוזר שלו שקודם כל הנהלת מכבי לקחו אותו בתור מאמן ראשי ועוזר ראשי , שיחררו את גודס מעמדת העוזר ונתנו לקטש כמעט יד חופשית בהבאת שחקנים שאמורים להחזיק קבוצה אירופית כשלא היה לו מושג קלוש בשוק השחקנים באירופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , היה היום יום משוגע מה-3 לספרדים ודווקא היום בלות'נטל , אנדרסון וויזנייבסקי לא פגעו בכלום...

ראית את הריאיון של אנדרסון לאחר המשחק? :lol:

הוא כל כך מרוכז ומפוקס, שהוא כבר לא שם לב שמוסקבה זה במדינה אחרת ובכלל ביום חמישי ולא יום ראשון :P

אבל כנראה פיני עשה איזה וודו והוא זה שהחליט מה הוא יגיד חחח, נדמה לי שאנדרסון בקרוב מאוד ילמד להכיר את הספסל מקרוב מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...