דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה

stone cold

Recommended Posts

נתחיל בזה שזה "רומא" ולא רומה...

לגבי הצופים , אתה טועה כי כנראה שאתה לא מבין איך העניין הזה עובד.

מכבי לא מקבלת כסף כל חודש על כמה רייטינג היא מביאה לספורט5+ , היא קיבלה כסף בתחילת העונה מהם בתמורה לזכויות השידור ושזה לא יהיה בערוץ בתשלום כמו 1 ו2 או לייב וגולד - הטעות היתה שהם לא התעקשו שזה יהיה בערוץ פתוח לגמרי -כלומר 5.

מה שאתה כנראה שוכח זה שלמכבי גם לא היו הרבה ברירות , ערוץ 1 ו10 עניים מידי ולא יכולים לשלם למכבי 3 מיליון דולר בחסויות (ולא , לרדת במחיר זה לא בא בחשבון) וערוץ 2 לא היה מעוניין , לא נשארו יותר מידי אופציות לשידור...

לגבי 5+ , אני לא יודע מה רוצים ,אצלי זה בחבילת הבסיס בכבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל לרדת במחיר זה מה שיקרה בפועל תוך כמה שנים אם הם ימשיכו ככה

ואולי אתה צודק וזה לא היה מכוון ממכבי אבל זה המצב בפועל

בכל מקרה בעניין הערוץ הראשון אני לא חושב שערוץ ציבורי צריך לממן קבוצה פרטית וטוב שהפסיקו

לקבוצות יש ערוצים פרטים ושהערוץ הראשון התעסק אם נבחרות

עכשיו אם מכבי הייתה מצליחה לעשות עסקה אם ערוץ 2 ולא בהכרך לרדת במחיר היו יכולים לעשות גם עיסקה מבוססת ריטינג

הם היו שומרים על קהל הצופים שלהם שבטווח ארוך חשוב יותר -ואולי מקבלים עוד קהל צופים

אבל הלכו על בטווח (לטווח הקצר) וישלמו באיבוד צופים ואיבוד עניין בתקשורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לשחק את אבשלום קור אבל זה "הארכה"... :lol:

שוב פעם , טעות קטנה בידך , החוזה עם ספורט5 הוא ממש לא פתרון בטווח הקצר , אתה יודע מי הבעלים של 5? רקאנטי , אתה יודע ממה עוד יש לו שליש? ממכבי , בתכל'ס הוא מעביר פה כסף מכיס שמאל לכיס ימין.

כנראה שזו אחת הסיבות שהם בחרו לשים את מכבי בספורט 5+ , ככה הם מקבלים כסף מהוט על כל מי שרוכש את הערוץ...

ערוץ 2 כבר תקופה ארוכה לא רוכש משחקי מסיבות כלכליות (ראה ערך - ערוץ 10) מכבי לא הייתה מצליחה לארגן איזושהי עסקה איתם.

האופציה הסבירה היחידה היא ערוץ 10 (גם טכנולוגית הם ערוכים יפה מאוד לשדר משחקי ספורט) תחת מפעיל אחר - אולי שכל הבלאגן שם ייגמר ומישהו יחליט לבנות את הערוץ הזה מחדש ובחוכמה אולי נראה משחקים של מכבי שם...

בוא לא נשכח שעל שולחן הכנסת יש את כל נושא שידורי הספורט ובאיזה ערוצים הם ישודרו , אולי משם תבוא "הגאולה"...

עריכה:

אני קיבלתי את 5+ בחינם , סבבה? (וגם רשמתי שאני קיבלתי אותו בחבילת הבסיס , לא רשמתי שהוא מגיע בחבילת הבסיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה בלי עצבים ;)

דרך אגב, שמתם לב לאיכות שידור הזוועתית בויטוריה?

גם איכות מגעילה וגם לא פעם אני זוכר שהיו לי 'לאגים' וסוג של תקיעות.

רק אני שם לב שיש הבדל [לפעמים עד כדי משמעותי] באיכות השידור בין משחקי בית למשחקי חוץ? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו בעיות בשידור אבל זה די מובן , ספורט5 שולחים פרשנים , את השידור הם מקבלים מהאולם המארח/קבוצה מארחת ועליו שמים את הפרשנות/לוח תוצאות (גם לא תמיד , לפעמים הם משתמשים בזה של היורוליג)

אל תשכח בנוקיה, 5 משדרת גם ברגיל וגם בHD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה מכבי תל אביב דרסה את רמת גן כצפוי

חיפה ניצחה את חולון

הפועל ירושלים ניצחה את בני השרון

ובעניין הזה למרות ההפסד אני מרוצה -בני השרון שיחקה טוב יותר מאיך ששיחקה מתחילת השנה והמשחק היה צמוד בסוף

אחרי שירושלים הייתה ב15 אפרש

הסיום היה מותח -שלשה של בני השרון מצד אחד ואחרי זה שלשה של ירושלים

במהלך המשחק טומפסון ובלצר הלכו מכות והורחקו

אבל למרות הכל ולמרות שלירושלים הגיע הניצחון פשוט כי היא הקבוצה הטובה יותר כרגע

בני השרון השתפרה מאוד ככה שיש עוד תיקווה ואם היא תמשיך ככה היא תיכנס ל8 הראשונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלצר עשה עברה מסוכנת ועל זה קיבל בילתי ספורטיבית אבל טומפסון ישר יתנפל אליו

בעניין מה יקרה מעבר לזה אני מעריך שתיהיה החלטה של ההתחדות

אולי קנס והרחקה כזאת או אחרת

לא חושב שיקרה משהו רציני מעבר לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פשוט משחק גרוע בין מכבי לר"ג , ההפרש לא משקף את הביזיון שהיה שם במחצית הראשונה...

לצערי (ואני מאמין שגם לצערך קרירין) בני השרון הפסידו להגועל ירושלים , שוב משחק שלא הגיע להם לנצח...

אם כל הכבוד לעבירה הבלתי ספורטיבית של בלצ'ר , תומפסון פשוט הרחיק לכת , בתגובות שלו הוא אמר שהוא הרגיש סכנה מוחשית לחייו , איזה בולשיט , בלצ'ר שכב על הרצפה אחרי הפאול שלו...

חיפה ניצחה את חולון בעוד משחק פח אשפה - בפוקוס ובהתעלות של בן סטרונג שעד המשחק היום היה נעלם וסימן שאלה...

עוד משחק שמראה א' שדרור חג'ג' לא יכול להוביל קבוצה גדולה וב' שבלי פרקינס , לחיפה אין מישהו שיעשה להם את המשחק.

ג'פרסון הסתבך בעבירות מוקדם מאוד וזה נתן לחולון לחזור למשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פשוט משחק גרוע בין מכבי לר"ג , ההפרש לא משקף את הביזיון שהיה שם במחצית הראשונה...

רמת גן כניראה תיהיה אחת מקבוצות התחתית שתנסה לישאר בליגה

הסיכוי היחיד שלה לנצח את מכבי תל אביב השנה זה רק אם מכבי לא יגיעו למשחק ויפסידו טכני :lol: :lol: :lol:

אני מעריך שהיה משחק דוחה כי מכבי בטח זילזלו ולאומתם רמת גן זאת רמת גן

לצערי (ואני מאמין שגם לצערך קרירין) בני השרון הפסידו להגועל ירושלים , שוב משחק שלא הגיע להם לנצח...

אם כל הכבוד לעבירה הבלתי ספורטיבית של בלצ'ר , תומפסון פשוט הרחיק לכת , בתגובות שלו הוא אמר שהוא הרגיש סכנה מוחשית לחייו , איזה בולשיט , בלצ'ר שכב על הרצפה אחרי הפאול שלו...

תראה כרגע בגלל שיטת הפליאוף זה לא באמת כזה חשוב

ניצחון פה הפסד שם זה לא משנה אם מצליחים להגיע בסוף השנה ל8 ראשונות מה שכניראה יקרה גם לבני השרון וגם לירושלים

אבל אני מעודד

אסף אולי יאפוך לגל מקל של השנה

יצחקי עדיין רדום אבל שלשה כזאת אולי תעיר אותו

אוגבונה טוב

סטיל זה הוויל בינום של בני השרון

גימס משתפר יחסית לשנה שעברה

החדש הזה אני חושב שקוראים לו קינסלי או משהו הוא בטיסטטה בפוטנציה -רק שכרגע עוד לא בכושר

יעקוסי שיחלים יהיה עוד ישראלי בסגל

ובלצר משחק טוב מאוד

עכשיו אני לא אומר שהקבוצה תיהיה מעולה בסך הכל החמישיה של השנה זה לא החמישיה של לפני שנתיים

אפילו לא קרוב לזה

אבל לפחות יש ספסל הרבה יותר סביר ואין את טפירו שחוסם שחקנים מלקבל דקות משחק ולהתקדם

וקבוצה כמו בני השרון השנה חיבת ספסל סביר ואת זה יש לה השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי לסגור את מה שהיה עם מכבי , הם בהחלט לא זילזלו בר"ג...

אומנם אנדרסון הוא זה שלא התלבש אבל לא היה זלזול, בוא לא נשכח שמכבי חזרו ביום שישי אחרי משחק קשה ברומא שנגמר אחרי הארכה שכמעט כל הזרים של מכבי היו שותפים לו במלואו.

לא סתם פיני אמר שהפגרה הגיעה בזמן... (למרות שהפגרה היא רק ביורוליג, זה ייתן יומיים חופש לשחקנים שלו ואז יתכוננו כמו שצריך לגלבוע גליל ביום ראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לראות את המשחק רק חלקים קטנים

אבל ששרפ שהוא אחד מהשחקנים הכי עמוק בספסל מקבל דקות משחק אתה יודע שזה סוג של זילזול

ולא שהוא לא שחקן טוב או משהו

גם בגילו בקבוצות אחרות בליגה היה שחקן חשוב -אבל מבחינת מכבי לתת לשחקנים כאלו דקות משחק מבחינתי אומר זלזול ביריבה

אבל מה לעשות זה זלזול מוצדק -גם ככה משחק לא חשוב נגד קבוצה הרבה יותר חלשה ממכבי

חוץ מזה אפילו פיני דיבר על החולשה של רמת גן אחרי המשחק

בכל מקרה בליגה שלנו רמת גן אולי תצליח לגנוב ניצחון פה ושם מקבוצות יחסית גדולות

אבל אני לא רואה אותם מנצחים את מכבי השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין זה ששארפ עולה לשחק,פיני אומר עליהם שהם חלשים (בסוף המשחק) ועד להגיד שהם זילזלו , המרחק גדול מאוד.

שארפ הוא לא מדד לעד כמה מכבי מזלזלת ביריבה שלה ,שארפ עולה שפיני צריך אותו (זה לא אמור לקרות יותר מידי)

כמו שרשמתי קודם , רוב שחקני מכבי בעייפות מהמשחק האחרון והנסיעות שלהם בכללי.

לגבי מה שגרשון אמר, אני לא יודע אם אתה זוכר שנה שעברה שהמועדון פיטר את גוט על הפאשלה שלו עם הבאת שחקן באמצע העונה.

זו סוג של התנקמות (לדעתי) בגוט על כך שהוא "איבד" את יכולות הסקאוטינג שלו...

לדעתי האישית, לא היה מקום להתבטאות הזאת אבל היא באה אחרי שמכבי הביסה את ר"ג ברבע וחצי האחרונים ולא לפני המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כתבה שיש בYNET הסוכן של גל מקל אומר שהוא רוצה לעזוב כי הוא לא מקבל מספיק דקות משחק

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3806783,00.html

מקל רוצה לעזוב, סוכנו: הסיפור שלו במכבי נגמר

לאור מיעוט ההזדמנויות בשורות הצהובים, מעוניין הרכז להמשיך את הקריירה במקום אחר. סוכנו מאוריציו בלדוצ'י: "גל שחקן כדורסל ולא תייר. אני לא יודע אם הוא יגיע לאימון מחר"

אני לא מבין אין לו חוזה ? אם כל הכבוד לגל מקל וגם למחשבה שלי שמכבי תל אביב קונה שחקנים ליבש על הספסל שלא יסכנו אותה בליגה\גביע

הוא חתום על חוזה ואני מצפה משחקני כדורסל מקצועים שיכבדו חוזים וישבו בשקט בלי ליתלונן

בעוד עניין עוד הפסד לראשון לציון הפעם נגד גליל

אותי זה מצחיק ועצוב ביחד

ראשון אם ההחתמה של טפירו נתנו הרגשה שהם חושבים שהם יתבגרו בצמרת

ושרואים את ראשון אם טפירו \בירנבאום \וגריזר שזה מזכיר קצת את בני השרון זה די מצחיק

אבל עצוב לי ליראות את בירנבאום וטפירו מפסידים 4 פעמים רצוף -בעניין גירזר הוא היה שחקן בינוני בבני השרון

יש לו אתלטיות אבל הוא פשוט משחק מוזר ולא מספיק אפקטיבי

בכל מקרה אני חושב שטפירו לא מתאים יותר לסחוב קבוצה על הגב וחבל שמכבי תל אביב לו לקחו אותו במקום גל מקל -שם הוא היה מתאים יותר כשחקן של 8-10 דקות לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...