דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה

stone cold

Recommended Posts

טוב אז ככה היום כבר יש את גמר גביע ווינר

כבר מחצית בגמר אז אפשר להתחיל בדיונים

לפני שאני אומר את דעתי אז עדכון שראיתי במשחק

(אנדרסון של מכבי תל אביב ירד לחדר ההלבשה אולי פצוע לא ברור כרגע )

בכל מקרה לא יצא לי לראות הרבה משחקים יצא לי לראות בני השרון נגד גליל ולצערי בשלב הזה של העונה בני השרון ניראת כמו קבוצת תחתית

גם גליל לא ניראת משהו

ירושלים נגד מכבי לפחות לפי המחצית הראשונה מכבי יחסית למכבי ניראת מאוד חלשה

ירושלים לאומת זאת ניראת כמו שאני מצפה מימנה

מכבי כניראה תתחזק במהלך השנה אבל יש סיכוי סביר שלא תזכה השנה בגביע ווינר (15 יתרון לירושלים במחצית ואידסון אולי פצוע

כמו כן אם אני זוכר נכון בלוננטל עדיין מחלים מפציעה ויתר השחקנים לא כאלו טובים לפחות כרגע )

בכל מקרה אני חיב להגיד הליגה השנה כניראה תיהיה חלשה יחסית לשנתיים הראשונות

אלה אם יהיו שינוים גדולים במהלך השנה

אני מעריך שיהיו 3 קבוצות דומיננטיות שהם מכבי תל אביב מכבי חיפה והפועל ירושלים והאחרות הרחק מאחור אבל מוקדם מידי לדעת את זה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה בגלל שאין שידורים בערוצים רגילים זה כבר לא מעניין אותי כל כך מה מכבי תעשה ביורוליג

לי ניראה שהרבה אנשים יאבדו עניין כמו שהיה איבוד עניין בכדורגל הישראלי

אני מקווה שלפחות בליגה יהיו שידורים בערוץ 5 הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב של 51:73 לניקס (דקה 31) נשרקה לגרשון עבירה טכנית שנייה ועל פי חוקי ה-NBA הוא צריך לעזוב את המגרש, המאמן הישראלי סירב ונתן את האות לפסטיבל שלם. שופטי המשחק ניסו להסביר לו את העניין, אך הוא הודיע כי הוא נשאר במגרש ולא נעתר גם לתחינותיו של היו"ר שמעון מזרחי. גרשון אמר לו: "לא יוצא, לא יוצא". אחרי דקות ארוכות ולאור איומי השופטים להפסיק את המשחק, הסכים מאמן לעזוב את המגרש וזכה לליווי ממלכתי אל חדרי ההלבשה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3791763,00.html

:screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה בתור אוהד מכבי שרוף , הפאשלה במשחק נגד הניקס הייתה גם בידי השופט וגם בידי פיני (בעיקר השופט אשם - לדעתי)

א.מדובר במשחק ראווה שנועד לצדקה.

ב.מכבי שיחקה לפי חוקי הNBA כולל הטווחים וחקי ההגנות/התקפות ששונים במידה מאלה שבאירופה.

ג.השופט היה יכול לגלות קצת יותר הבנה ופחות רגישות לכל מילה שנאמרה עליו.

מהצד של פיני , אין מקום לדיבורים כאלה על שופט , לא בNBA ולא באירופה ובארץ , מאחר ומדובר במשחק שנועד לצדקה , הוא היה יכול להיות קצת יותר רגוע.

לגבי הסירוב שלו לרדת מהמגרש , נו זה פיני , חייבת להיות איזושהי הצגה פעם בכמה שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה רוב או כל משחקי המחזור הראשון של הליגה הסתימו

מכבי תל אביב ניצחה את מכבי חיפה

הפועל ירושלים ניצחה אם אני לא טועה את הגליל

בני השרון נצחה את רמת גן

היו עוד משחקים אבל אני יחכה מחר לעדכן את הכל

בכל מקרה ראיתי את תל אביב נגד חיפה

עכשיו למכבי היה היתרון ברור של ספסל עמוק -מאוד עמוק וזה ניצח לה את המשחק

חמישיה מול חמישיה לא ראיתי היתרון ברור למכבי אבל קבוצה מול קבוצה יהיה קשה מאוד לקבוצות בליגה לנצח את מכבי השנה

אולי אם קבוצות ישתדרגו בהמשך השנה לדוגמה מעניין יהיה לראות אם הספונסר של ירושלים ישפוך כספים

חוץ מזה הרגשתי שהשיפוט היה די לטובת מכבי וחבל

חיפה כן ניראת כקבוצה שתגיע לצמרת השנה

ומי יודע במשחק בודד או בפינל פור או בגביע היא מסוגלת להפתיע את מכבי

משחק אחר שעניין אותי זה כמובן בני השרון

לא הראו הרבה מהמשחק אבל לצערי מהחלקים שכן שידרו בני השרון מאוד חלשה השנה

יש להם מזל שיש קבוצות כמו רמת גן שחלשות יותר -אבל בשיטת הפליאוף שמונהגת גם השנה אין הרבה חשיבות למקומות הראשונים וצריך להיות רק ב8 ראשונות לקבל סיכוי לזכות באליפות ויש הרבה זמן עד אז ואני מעריך שבני השרון תשתדרג בהמשך השנה

בכל מקרה איך שזה מסתמן לי יש 3 קבוצות דומיננטיות כרגע בליגה

מכבי תל אביב

הפועל ירושלים

ומכבי חיפה

כל האחרות ניראות ליגה מתחת אבל כמו שאמרתי זה רק התחלת העונה וגם צריך לזכור שהרבה קבוצות לא התאמנו הרבה זמן כקבוצות

ניתפלל שהקבוצות התחזקו ותיהיה ליגה יותר מעניינת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...