דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 307
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז למה אתה לא מעדכן את יתר המשחקים ? הכל עלי ?

בכל מקרה ירושלים ניתחה את נהריה

מכבי כמו שאמרתה מחצו את עפולה -לא פלא

עדין יש משחקים בין ברק נתניה - מכבי חיפה

עירוני ר"ג - עירוני אשקלון

ומכבי ראשל"צ - בני השרון

בינתים צמוד בין בני השרון לראשל"צ -אוף התחזקו קצת לפני בני השרון הראשל"צ האלו :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכל עליך , בעקרון אתה רושם בכותרת רק משחקים של מכבי אז עידכנתי את זה (גם לא כל כך איכפת לי מהמשחקים האחרים)

כמו שאמרת, ירושלים היה אתמול אז זה חדשות ישנות וכל שאר המשחקים עדיין משוחקים חוץ מהמשחק של גלבוע מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יש יש

השנה איך שבני השרון ניראת ליכנס לאחת משמונה הראשונות זה לא מובטח

ומשחק הבא נגד הגליל שכרגע ניראת הרבה יותר טוב ועוד לא היה את המשחק נגד מכבי תל אביב במחזור הזה

בכל מקרה ההיתי מוכן בכיף לחתום על מקום 7 בסוף הליגה הרגילה בעונה הזאת

אבל ניראה אולי בני השרון ישתפרו בהמשך

חיפה ניצחה את נתניה וזהו בעצם

מחר יש את גליל נגד לא זוכר איזה קבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהמר לזכותם שהם נראים (בני השרון) יותר טוב ממשחק למשחק.

חסר עוד קצת כימיה בקבוצה ובחירת החלטות טובות יותר אבל יש קבוצה לא רעה.

דווקא אני חושב שיש להם סיכוי להגיע יותר גבוה ממקום 7 (לא הרבה יותר גבוה אבל 5-6 אולי).

טוב , התלוננת שאני לא מעדכן אז ככה:

גלבוע/גליל ניצחה את חולון 92:78 , זו לא ממש הייתה תבוסה כי חולון שיחקו לא רע (כמובן שגם גלבוע) , היו לפחות 3 קאמבקים של חולון למשחק עד ששחקן של גלבוע השבית את הקאמבק.

בסוגיית גל מקל , הפרסומים טוענים שיש סיכום על גלבוע ורק מחכים לאישור של שמעון מזרחי שכנראה שיקרה אחרי שהוא ואביו של גל יפגשו (אמרו היום בלילה או מחר בבוקר).

בוא נרשום את השחקנים בגלבוע שמוגדרים גארדים (בוא נניח שהם יכולים לשחק בעמדה 1,2) :

גורדון , יזרעאלי , יבזורי , שגב , סוואן , פארגו ודור אליהו - 5 ישראלים ו2 זרים - איפה מקל רואה את המקום שלו? הוא באמת חושב שהוא יקבל 15-20 דקות למשחק בממוצע?

בקיצר , סתם ילד בכיין , אם הוא באמת היה רוצה להתפתח הוא היה צריך למצוא קבוצה אירופאית קטנה , בלי לחץ מסביב , במקום שקט שלא יטרידו אותו ושם להתפתח , לא לחזור לחממה בגלבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רישמית גל מקל חוזר לגליל

גורדון , יזרעאלי , יבזורי , שגב , סוואן , פארגו ודור אליהו - 5 ישראלים ו2 זרים - איפה מקל רואה את המקום שלו? הוא באמת חושב שהוא יקבל 15-20 דקות למשחק בממוצע?

שפיני אמר 20 דקות בממוצע אני חושב שהוא התבלבל כי זה היה 20 דקות ב4 משחקים עד כמה שאני זוכר

ומשחק לפני האחרון קיבל פחות מ2 דקות או משהו כזה (טוב כבר היו דיבורים על עזיבה )

במשחק האחרון אין לי מושג אם שיחק או לא

בכל מקרה אמרתי את זה בעבר -ככה שאין צורך בוויכוח ביננו על זה

גל מקל חתם על חוזה ואם לא הוכנסו סעיפים של דקות משחק בחוזה ומכבי לא עשתה חוזה דרקוני או משהו

שאני אישית לא חושב שעשתה -אז שיסתום את הפה ויקשיב למאמן והנהלה

עכשיו אני לא מת בדיוק על זה שמכבי מחתימה שחקני ליגה מובילים ומיבשת אותם על הספסל

שלקבוצות אחרות הם לא יהיו זמינים

אבל מגיע לה הכבוד על זה שוויתרה על מקל ושיחררה אותו

בכל מקרה לפי השמות שהראתה אני לא מבין למה גליל צריכה אותו בכלל ?

אולי ישחק יותר בגליל כי ירגישו חובה אחרי כל הבלגן לתת לו דקות וסך הכל הוא שחקן טוב

אבל יש קבוצות אחרות שבאמת היה לו מקום והיה משחק הרבה יותר

סתם לדוגמה בבני השרון כץ גרוע בהתקפה וזריקות לשלוש ושם היה יכול להיות לו תפקיד הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , אני אדגיש את דבריי:

חוץ משני משחקי הליגה האחרונים , גל מקל החזיק בממוצע של 20 דק' למשחק , לא 20 דקות סה"כ.

עם שני משחקי הליגה האחרונים הממוצע שלו עומד באיזור ה15 דקות למשחק.

1.בכל מקרה אמרתי את זה בעבר -ככה שאין צורך בוויכוח ביננו על זה

גל מקל חתם על חוזה ואם לא הוכנסו סעיפים של דקות משחק בחוזה ומכבי לא עשתה חוזה דרקוני או משהו

שאני אישית לא חושב שעשתה -אז שיסתום את הפה ויקשיב למאמן והנהלה

2.אבל מגיע לה הכבוד על זה שוויתרה על מקל ושיחררה אותו

3.בכל מקרה לפי השמות שהראתה אני לא מבין למה גליל צריכה אותו בכלל ?

אולי ישחק יותר בגליל כי ירגישו חובה אחרי כל הבלגן לתת לו דקות וסך הכל הוא שחקן טוב

4.אבל יש קבוצות אחרות שבאמת היה לו מקום והיה משחק הרבה יותר

סתם לדוגמה בבני השרון כץ גרוע בהתקפה וזריקות לשלוש ושם היה יכול להיות לו תפקיד הרבה יותר טוב

מיספרתי את התגובה שלך לפי חלקים ואני אתייחס:

1.גוני יזרעאלי אמר בראיון בנוגע למקל שהוא עוצם עיניים וסומך על הצוות המקצועי בכל החלטה שהיא וכל מה שהם יחליטו, מקובל עליו.

כך גם מקל היה צריך להתנהג ולקבל את החלטת הצוות המקצועי ולסמוך על פיני שהוא יודע מה הוא עושה.

פיני העביר לשאראס סדרת חינוך שהוא יובש על הספסל בנוקיה כשבקהל היו ההורים של שאראס , אז מקל יכול להתאפק.

2. אני שמח שאתה חושב ככה למרות שזו טעות של מכבי , אני רק מקווה שהמזל יהיה איתה והיא לא תיפגע מההחלטה הזאת - ואני לא מדבר על אובדן אליפות או משהו שטותי כזה , יותר בכיוון של פציעות או אירועים בלתי צפויים אחרים.

3.+4. זו בדיוק הנק' שלי, גליל היא הקבוצה האחרונה שזקוקה לעוד גארד , אם כבר הם זקוקים לסנטר/פאוור פורוורד במקום גפני ששוחרר.

רון קופמן פרס את הסטטיסטיקה של גל מקל בדקות בעונה האחרונה וזה המצב:

עד תחילת חודש אפריל , גל מקל קיבל כ10-12 דקות בממוצע למשחק ובעקבות הירידה במניות של יזרעאלי הוא קיבל בחודש אפריל/מאי יותר דקות.

שנה שעברה לגליל היו הרבה פחות שחקנים בעמדות האלה , מה יהיה עכשיו?

רצה להתחשל? רצה להוביל קבוצה? בלבולי שכל , הוא היה צריך למצוא קבוצה אירופית ולא להמשיך לשחק בליגה שלנו.

אף שחקן במכבי בעמדה שלו , לא קיבל את המפתחות לקבוצה כשמדובר בעונה האירופית הראשונה שלו , אף אחד.

קטש אולי ייתן לו דקות אבל מה יקרה שזה יתחיל לעלות לו בכימיה הקבוצתית שעד עכשיו היא מעולה?

איך שאר השחקנים שעד עכשיו הוכיחו שהם ראויים לדקות משחק ירגישו שמתוך כבוד אדון מקל יקבל דקות על חשבונם?

גם אם הם יגידו שזה בסדר , הם ירגישו שזה לא בסדר.

קח את העונה שעברה , בתחילת העונה הייתה כימיה מעולה שם , קטש עשה כמה שינויים בסגל ופוף , הקבוצה התחילה להפסיד , להראות רע וכו'.

אני חושב שיהיה מצב דומה...

אני יודע שאתה אוהד בני השרון אבל אני בהחלט מסכים שאם כבר קבוצה ישראלית , אז בני השרון היא הקבוצה האידיאלית עבורו.

אבל לא , גל מקל המפונק רוצה להיות בחממה של קטש וליובין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא נותן לי סיבה ליתווכח ? :smile1:

בעניין בני השרון אני לא מכיר טוב את קבוצות הליגה השנה אבל באופן טבעי ששידרו בני השרון מה שלא קורה הרבה אני צופה בהם

וקורא אליהם

ובני השרון לא מאריות הליגה השנה לפחות לא במצבה כרגע

אבל הם החתימו גבוה לא מזמן שהוא גם מתאזרח ככה שיש להם כרגע 4 שחקנים (לפחות עד כמה שאני יודע ) שיכולים לשחק בצבע

קלינסקי\אוניקאוה \גימס \והחדש

רכז יש להם את כץ ואני חושב שגם דורי אסף או רכז

יש את אורי יצחקי שאני לא זוכר את השם של התפקיד אבל הוא לא משחק טוב בינתים

יש את יעקוסי שלא יודע מה הוא כי לא ראיתי אותו משחק

יש את בלצר שהוא סקורר וסטיל שבפוטנציל להיות סקורר

זה מה שאני זוכר כרגע

מכל אלו מקל יכול להחליף את כץ שהוא לא משחק טוב או צריך מנוחה\עברות ויכול להחליף גם את אורי יצחקי

או סתם להחליף שחקן שאין ברירה ומנסים לצלוף משלוש (רוב שחקני בני השרון לא זורקים טוב מהשלוש)

ובגלל זה אני חושב שהיה לו הרבה מקום בקבוצה

בני השרון יחסית לתקציב ולליגה לא צריכה יותר שחקני פנים ולא צריכה יותר זרים יש לה מספיק

כן חסר לה עוד שחקן ישראלי טוב ולא משנה אם זה רכז \סקורר \או איך זה ניקרא עמדה 3 ? 4 ? לא זוכר

כי שכץ או אורי יצחקי נותנים משחק חלש אין מחליף טוב והקבוצה נישענת על ה4 האחרים וזה חיסרון גדול

אבל מקל בחר את הבחירות שלו

ניראה אולי בהמשך העונה בני השרון ימצאו ישראלי טוב אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה בדיוק כמוני , רק מחפש סיבות להתווכח :lol::lol: אני שמח שהצלחתי למנוע ממך את זה...

יעקוסי פצוע אני חושב ורק עכשיו מתחיל לחזור לעצמו.

יצחקי היה ידוע בליגה כקלעי אבל הוא מדשדש כבר כמה עונות.

כץ, חוץ מכמה הבלחות (הברקות מקריות) הוא לא ממש עושה/מנהל משחק.

קוקי בלצ'ר כבר לא אותו בלצ'ר שהכרנו , הפציעות הרסו אותו כשוטר...

גל מקל היה יכול בקלות לתפוס את תפקיד הרכז בבני השרון ולהתקדם משם , דן שמיר גם היה נותן לו קרדיט.

אסף דורי היה בליגה השנייה סקורר מעולה , אין סיבה שהוא לא יעשה את זה בבני השרון אם יהיה מישהו לידו שיכול לנהל את המשחק של בני השרון (מישהו יותר טוב מכץ) , אם כץ לא היה כזה גרוע , אסף דורי לא היה צריך לתפוס את עמדת הרכז המוביל למרות שהוא בינתיים עושה עבודה לא רעה בכלל במיוחד במימדי הגוף שלו.

בהשוואה לחג'ג' למשל , אסף דורי לוקח אותו בכל פרמטר.

ההפסד בעיקר של גל מקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...