דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה

stone cold

Recommended Posts

הבעיה המרכזית בתיאוריה שלך היא שקבוצות צריכות לתכנן מראש לא לרכוש עוד 2 שחקנים זרים לסגל שלה בתחילת העונה.(ולמעשה לפתוח עונה עם 10 שחקנים רשומים) כי יש הגבלה על כמות הזרים שמותר לקבוצה לקנות במהלך עונה (כדי למנוע את רכבת חילופי הזרים שהיתה פה עונה שעברה)

אף קבוצה (ויש להדגיש את ה"אף") לא תיקח סיכון כזה שיפלו זרים טובים לקראת סוף העונה ובמשך כמעט עונה שלמה תשחק בסגל חסר.

בני השרון שנה שעברה הייתה קבוצה טובה מאוד שלא הגיעה גבוה יותר בגלל עמדת המאמן נטו , לא בגלל חומר השחקנים.

הם שיחקו יפה מאוד נגד מכבי ואפילו ניצחו.

חיפה לקחה אותו מכמה סיבות , כנראה שהסיבות המרכזיות הן בגלל שאין מישהו שינהל את המשחק של חיפה כמו שפרקינס היה עושה (לטובה ולרעה) וכנראה בגלל שטיילר כרגע לא משתלב כמו שציפו ולכן הם בונים על עוד זר שיכול לשחק בכמה עמדות כדי לפנות את עמדת הסנטר למישהו אחר (אולי קוז'יקרו? )

כל שיטת הפלייאוף/פיינל פור בסוף העונה דפוק , זה ברור לכולם הרי שהמטרה היא לנסות לקחת אליפויות ממכבי על בסיס משחק אחד.

זו שיטה טובה לגביע המדינה אבל לא לאליפות.

אני לא משווה את הליגה שלנו לNBA חס וחלילה אבל אם שם משחקי גמר (אזורים/גמר של מזרח נגד מערב) משוחקים בצורה של הטוב מ-7 אז מנהלת הליגה צריכה למצוא דרך אחרת לעורר עניין בליגה המקומית ולא בשיטות מפגרות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה המרכזית בתיאוריה שלך היא שקבוצות צריכות לתכנן מראש לא לרכוש עוד 2 שחקנים זרים לסגל שלה בתחילת העונה.(ולמעשה לפתוח עונה עם 10 שחקנים רשומים) כי יש הגבלה על כמות הזרים שמותר לקבוצה לקנות במהלך עונה (כדי למנוע את רכבת חילופי הזרים שהיתה פה עונה שעברה)

עד כמה ההגבלה ?

יש כבר היום קבוצות בלי יותר מידי זרים ואני לא מסכים שקבוצות לא יקחו סיכון כזה כי בשיטת הפליאוף סיכון כזה יכול להשאיר אותך ליגה או אפילו

להתחרות על האליפות

כל שיטת הפלייאוף/פיינל פור בסוף העונה דפוק , זה ברור לכולם הרי שהמטרה היא לנסות לקחת אליפויות ממכבי על בסיס משחק אחד.

זו שיטה טובה לגביע המדינה אבל לא לאליפות.

אני לא משווה את הליגה שלנו לNBA חס וחלילה אבל אם שם משחקי גמר (אזורים/גמר של מזרח נגד מערב) משוחקים בצורה של הטוב מ-7 אז מנהלת הליגה צריכה למצוא דרך אחרת לעורר עניין בליגה המקומית ולא בשיטות מפגרות כאלה...

שיש הבדלי תקציב מטורפים בין מכבי לאחרות אני לא חושב שיש ברירה אחרת

רק אם יצוצו עוד קבוצות אם תקציב מספיק גבוה או לחלופין תיהיה הגבלת תקציב אפשר יהיה לעשות סדרות

אני מתעצבן רק על הפליאוף ולא על הפינל פור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבלה של 7 זרים בקבוצה (אם אני זוכר נכון)

ושוב אתה נותן סיבה למה הפיינל פור שהיא שגויה מהבסיס שלה , אתה רוצה שתהיה תחרות על האליפות בזה שיחלישו את מכבי במקום לקדם את הכדורסל הישראלי ולחזק את שאר הקבוצות , זו דעה טיפוסית לשונאי מכבי...

בכל ליגה באירופה משחקים לפחות הטוב מ3 בגמר , זה אף פעם לא תלוי על חודו של משחק אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום חמישי הזה מכבי נגד צסקא

צסקא חלשה מתמיד, בעיות תקציב שאילצו אותם לשחק עם סגל עלוב

הפסידו בבית לרומא, וככל הנראה הלכים לפול בטבלה השנה

משחק בית למכבי, מה אתם מהמרים על התוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי די ברורה , מיותר לרשום שאני בטוח שמכבי תנצח (אין מה לעשות , אוהד מכבי)...

מה שכן אני מוכן להמר עליו זה שיהיה משחק מגעיל , איטי ותוצאה נמוכה (אני מקווה שלא אבל זה נראה שזה יהיה הסגנון של צסק"א השנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , הגאווה שלך והשנאה שלך כלפי מכבי לא נותנות לך לשנות את הנושא ל"מכבי הביסה את צסק"א" ?

בכל מקרה , כמה עדכונים , הסנטר החדש של גליל - גפני , ייעדר מס' שבועות עקב שבר מאמץ בקרסול , כואב לי להגיד (האמת שלא) אבל ידעתי שהוא רך מידי... :)

הערב יש משחק מעניין בין גליל לחיפה , מעניין לראות אם גליל תשמור על קו העלייה שלה או שחיפה תמשיך את שלה.

אותי אישית יותר מעניין לראות אם המשחק שבוע שעבר נגד ירושלים היה הצגה של איש אחד (פארגו) או שגליל באמת בנתה קבוצה שיכולה להתמודד עם הגדולות של הליגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנה לא יוצא לי כל כך לראות יורוליג (כבלים אנלוגי) וגם ככה אני לא מוכן לשלם יותר על כל משחק רגיל

מלא אם היו משחקים שמצדיקים PFV אבל אין

בכל מקרה השנה אני לא שונא את מכבי באירופה השנה פשוט לא כל כך אכפת לי

אני כן שונא אותם ואת ירושלים בליגה\גביע אבל זה כי אני אוהד של בני השרון

בכל מקרה אני יעדכן את הכותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח קרירין קרירין , הרבה מזל היה לבני השרון שלך , ניצחו בשיניים...

מכבי בהילוך שלישי הביסה את ראשון לציון , פשוט משחק מחפיר של ראשון , שיפוט שערורייתי (וזאת למרות שהוא היה בחלק נכבד מהמקרים מוטה לכיוון מכבי!! )

ובכלל לא משחק ברמה גבוהה.

הבעיה במשחקים כאלה שמכבי עלולים להגיע שאננים למשחק נגד רומא ביום חמישי וזה מדאיג.

יש חשיבות גדולה מאוד לניצחון של מכבי ביום חמישי - זה נותן לה יתרון עצום בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח קרירין קרירין , הרבה מזל היה לבני השרון שלך , ניצחו בשיניים...

כן רק הבוקר דיברתי אם אח שלי איך שבני השרון ניראים גרועים -למעשה גם נגד רמת גן היו גרועים

והיו איך שהוא ניצחו את אשדוד

בכל מקרה אני מעודד כי הבנתי שיעקוסי בקבוצה רק בתהליכי שיקום וגם הם חושבים להחתים איזה סקורר בהמשך

ככה שאולי עוד יצא משהו מהם השנה

בעניין מכבי ראשון אני חושב 2 דברים אבל אלו דברים על ראשון

1-שהם החתימו את טפירו ועוד כמה שחקנים והתלהבו אני אישית שמחתי שטפירו לא חוזר לבני השרון וחשבתי שהם קנו חתול בשק

לא שיש לי בעיות אם טפירו ולא שהוא שחקן רע

הבעיה שהרגשתי שבבני השרון בעונה האחרונה הוא קיבל יותר מידי דקות ולא היה לטעמי מספיק טוב מה שדי חסם את הקבוצה

ועכשיו בראשון הוא מקבל לטעמי יותר מידי דקות וזה דופק אותם

2-ראשון קיבלה על ההתחלה 3 קבוצות שרוב הקבוצות יפסידו נגדם ככה שלא צריך לקטול אותם כבר עכשיו

חוץ מזה מה דעתך על הניצחון של גליל על חיפה ? גליל שניראתה לי חלשה בגביע ווינר פתאום מנצחת גדולות

די מפתיע אני חיב להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , גליל בהחלט הפתעה חיובית בליגה , קטש וליובין בנו קבוצה עם שחקנים נטולי אגו ובינתיים החיבור שלהם מצויין.

החסרון שלהם כרגע הוא פארגו - אני יודע שזה מוזר אבל לדעתי , הקבוצה הראשונה שתצליח לנטרל אותו , גליל תהיה בבעיה , אין לה מישהו שעושה משחק.

זה הכל מהלכים אישיים שלו או סלים אישיים של שחקנים אחרים כתוצאה ממסירות שלו.

לגבי טפירו , כשהתחילו בקיץ הדיבורים על זה שמכבי רוצים אותו , אמרתי לעצמי "רק לא הוא , רק לא הוא!!" , עם כל הכבוד למה שהוא עשה בכדורסל הישראלי (זה לא הרבה אבל בכל זאת יש כבוד), הוא סוס מת , לקח את הקיץ בלי הנבחרת כדי לשמור כוחות לעונה ובינתיים זה נראה כאילו הכרית עוד דבוקה לו ללחי.

אפי שוב הימר על סוס מת והוא נענש מזה.

האימרה של "ראשון קיבלה על ההתחלה 3 קבוצות שרוב הקבוצות יפסידו נגדם ככה שלא צריך לקטול אותם כבר עכשיו" היא תבוסתנית מהשורש שלה.

טוב שאפי לא הצהיר בתחילת העונה שראשון יורדת ליגה וזהו...

מה זה באים במחשבה שאת שלושת המשחקים הראשונים הם יפסידו?? צריכים להילחם על כל משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמרה הזאת אני אומר לא אפי

בכל מקרה בעניין טפירו והסיפור אם מכבי דווקה במכבי יחד אם שחקנים חזקים מסביב אני חושב שטפירו יכל להצליח לא רע בכלל

תראה יותר דקות מגל מקל ושארפ הוא בטח היה מקבל (למרות שלדעתי שרפ במצב כרגע יכול לתת יותר מטפירו )

ומספיק שהיה נותן לוויסינסקי או איך שקוראים לו 10 דקות מנוחה במשחק זה היה מספיק

לטפירו עדיין יש חוכמת משחק ואם מכבי הוא יכל בתאוריה לתת כדורים טובים לשחקנים שמסוגלים לנצל את זה

אחת הבעיות בראשון לדעתי ואני חושב שזה גם הייתה בעיה בבני השרון שנה שעברה זה שבנו אליו כשחקן ראשי ולא כמחליף

ששחקן כמו שארפ בנה כבר בית בספסל וחי בו 3 שנים ראשון בנו על שחקן פחות טוב להיות רכז ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מה להשוות בין שארפ לטפירו , לטפירו אין את הרגליים לעמוד בשני משחקים בשבוע ובטח לא שאחד מהם הוא ביורוליג.

לשארפ יש עוד הרבה מה לתרום, שארפ לא משחק כי אין לו למה לשחק וגם הוא כנראה יגיע להיות חלק מצוות האימון במכבי ברגע שהוא יפרוש , הוא לומד ככה מפיני,דרוקר ואבי אבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם ת'משחק מול רומא? הלחץ דם שלי הגיע ל 300 לפחות.איזה טקטיקן הפיני הזה!

קבוצה של תותחים :xyxthumbs:

וגם אם אתם לא אוהדים של מכבי-זה היה נצחון גדול-אתם חייבים להודות

רומא עשתה טעות גורלית בשניות האחרונות של המשחק,היא הייתה צריכה להכנס לצבע ולשים שתיים ואז ללכת להארכה שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את הכותרת אבל לא יצא לי לצפות במשחק

כבוד למכבי על הניצחון בחוץ אבל אני חושב שהם שורפים את עצמם כמו שהכדורגל בארץ שרף את עצמו

שמשחקים רגילים בתשלום זה מרחיק הרבה מאוד צופים גם אוהדים וגם שונאים אבל צופים

רק תראה את הדיון הזה ואיך שהוא ריק

שנה שעברה דיון על מכבי לבדה משך המון חברי פורום

בכל מקרה אומרים ש5+ פתוח בחינם במשחקים שלהם בארץ -הבעיה שיש הרבה צופים אם כבלים אנלוגים

עכשיו אני יכול להבין את הכבלים\לווין שרוצים למשוך צופים לערוצי תשלום אבל אני לא יכול להבין את ההתנהלות של מכבי

בסופו של דבר פחות צופים =פחות כסף מנותני חסויות וקוני זיכיונות ואוהדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...