דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על כדורסל ישראלי 2010-סיכום הליגה הסדירה

stone cold

Recommended Posts

כן , בדיוק התכוונתי לרשום על זה בעצמי...

מעניין אם זה יהיה משהו קבוע או זמני והאם זה יהיה בערוץ 10 רק למשחקים של מכבי (שבוע הבא נתניה מארחת את מכבי)

אני מוכרח לציין שהיה ממש נחמד לראות משחק שלם בלי פריצות למגרשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 307
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל בסופו של דבר אף משחק לא רואים באופן מספק בדרך של ערוץ 5

אם הם רוצים לעשות משהו הרבה יותר יעיל זה בסיכומים בסוף להראות תקצירים של המשחקים

ולא לעבור לפה חצי דקה ולעבור לשם דקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים מהליגה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3839009,00.html

כבוד לנתיה על הניצחון נגד מכבי תל אביב

לאכזבתי בני השרון עדיין לא יציבה והפסידה לנהריה

לא ראיתי את המשחק ככה שאני לא יגיב אליו

בעניין נתניה נגד מכבי תל אביב לא היה משחק גדול אבל היה משחק של מלחמה ב2 הקבוצות

כולל 2 ערכות וכמה שחקנים שיצאו ב5 עברות ועוד הרבה שהגיעו ל4

לא האמנתי שנתניה תשרוד ערכה אחת שלא לדבר על 2 כי הספסל שלה הרבה יותר קצר אבל היא עשתה את זה

אני רק מקווה שהחצי גמר גביע יהיה כזה מותח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להפחית במשחק הגדול של נתניה , השיפוט היה מגעיל , שריקות לא ברורות נגד מכבי בעיקר...

הקבוצה האחרונה שניצחה את מכבי העונה במשחק אחד של גביע שקר כלשהו חטפה 25 הפרש בנוקיה (ירושלים) ככה שצפוי משחק מעניין מאוד ב15.2.

דרך אגב , המשחק היום פתח לעיני כל (למי שעוד לא שם לב) את כל החולשות של מכבי , החוסר תיאום בין שחקנים , חוסר בטחון של הגבוהים של מכבי ועוד שפע בעיות.

איך שמכבי נראית, כשייגמר הטופ-16 יהיה לה הרבה זמן להשקיע בליגה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיק שלזמה בועט בכדור אחרי עברה ואומנם בטעות אבל בכל זאת פוגע בשופט עבירה טכנית זה עוד זול

שפניני אומר משהו לא במקום לשופט ומקבל טכני זה הגיוני בהחלט

אני לא ראיתי שיפוט לטובת מישהו

אם זה היה ככה ברנר לא היה יוצא ב5 עברות ונתניה לא הייתה מתמלאת בעברות

אבל בכללי לתל אביב היה יום חלש מהחוץ וזה מה שדפק אותם

מה גם לדעתי טעויות של פיני לדוגמה שארפ במצבו מקבל הרבה דקות יחסית ? למה הוא מקבל דקות במקום לימונד ?

מה שמצחיק שהיה חלק ששארפ זורק שלשה הקרין אמר משהו בסגנון זה אולי יציל את מכבי או משהו דומה

ושארפ מחטיא

ובכלל לא תרם הרבה לתל אביב במשחק הזה ואני לא מבין למה לא נותנים לו כבר תפקיד ניהולי וזהו

הוא סתם תופס מקום של שחקן

מה בגלל שהוא בעל אזרחות ישראלית ? ברמה שלו היום יש מספיק ישראלים יותר טובים ואני מעריך יותר זולים

לא כל כך מזמן אמרתי ששארפ יכול להיות שחקן של 20 דקות בקבוצת ליגה רגילה

אבל הוא יובש כל כך על הספסל שהיום אני נותן לו 5 דקות ואפילו מוריד לו את התואר צלף שצריך צלף

חוץ מזה המשחק של תל אביב היה מפוזר

אותי זה גם די עצבן שבהרבה מהרבע הרבעי הישראלים של תל אביב היו בלומנטל ושארפ

ואחרי זה מכבי מתלוננת על החוק הרוסי ?

חוץ מזה היו החלטות מוזרות לטעמי לדוגמה להשאיר את לזמה במגרש גם שהוא רע וגם שהייתה לו עבירה רבעית

או לתת לווינסקיסקי או איך שכותבים את השם הזה לשחק כל כך הרבה דקות בלי הפסקה נורמלית עד שקיבל עבירה חמישית

וכל מיני החלטות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מסתכל על מקרים ספציפית , תסתכל על כל המשחק ותראה כמה עונשין נתניה זרקה לעומת מכבי.

שרקו שריקות למכבי שאפילו שלח אמר שלא היו ולא נבראו.

ופעם אחת ולתמיד:

בלות'נטל

לאזמה

וויזנייבסקי

זה לא קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את כל המשחק ולא הרגשתי בשיפוט מגמתי נגד תל אביב

ששחקן כמו שארפ עושה לך 2 עברות בהתקפה בודדת או שפניני פולט משהו לשופט זה לא שיפוט נגד

וגם שגרשון מתווכח אם השופטים והיה קרוב לקבל עבירה על זה לא עוזר

חוץ מזה תל אביב עושה הרבה עברות בהרבה משחקים

פשוט פה היו 2 הערכות שפה תל אביב כבר נדפקה

אבל זה בקלות יכל ללכת גם לכיוון השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרוג ממנהגי ואחמיא לירושלים (למרות שאני שונא אותם בדם) ורק בגלל שמדובר במשחק בטורניר אירופי, הם שיחקו הערב נגד וולנסיה (ספרד) בוולנסיה ואחרי שפיגרו ב14 הם ניצחו ב4 הפרש 79:75

באמת כל הכבוד להם , וולנסיה לפני כמה ימים הנחילה לברצלונה את הפסדה היחיד בכל המסגרות העונה ועל הנייר ירושלים הייתה בחיסרון בכל עמדה על המגרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם ניצחו את ברצלונה נו ו?

זה ילדותי לקשר בין המשחקים..

ולנסיה לא קבוצת יורוליג עם כל הכבוד שהיא משחקת בספרד.

בכדורגל היא קבוצה גדולה בכדורסל עוד לא

ולהגיד שהם ניצחו את ברצלונה והפועל אותם זה כבוד כלשהו זה מפגר לגמרי!

ברצלונה באה יהירה למשחק מול ולנסיה וזה מה שקרה..ולנסיה באה למשחק מול הפועל יהירה וזה מה שקרה.

מוכן להתערב שהפועל מפסידה להם בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לחלוטין , ישבתי לראות את המשחק עם חבר והימרנו כמה ייגמר לטובת סיינה (בכפולות של 10 :lol: )

חדשות טובות , אנדרסון חזר לעצמו , אומנם אי אפשר לשפוט על בסיס משחק אחד אבל הוא לא כפה את עצמו על המשחק , מסר כשהוא לא יכל לחדור ולקח ברוב המשחק החלטות טובות והיה טוב לראות משחק לחימה של גרין למרות הנתונים הסטטיסטיים היבשים משהו שלו....

חדשות רעות ולצערי יש יותר כאלה מטובות , ניהול המשחק של מכבי היה נוראי , וויזנייבסקי לא עשה את העבודה שלו (אם פרקינס מוביל כדור ברוב שלבי המשחק אז יש פה בעיה) , אידסון שוב ברגעים של עליות וירידות (ועכשיו הוא בירידה) , לאזמה כהרגלו עושה שטויות ופישר לא קיים במשחק.

מדהים לראות שהבאלגניסט הכי גדול של מכבי (פרקינס) מצליח להביא אותה מאוד קרוב לסיינה (בהפרש) ,אולי אם אידסון או וויזנייבסקי היו במשחק היום , הדברים היו נראים אחרת.

לסיכום , מכבי חייבת ניצחון שבוע הבא על ריאל (כרגע זה לא נראה סביר אבל שיהיה) אחרת כל הסיפור הזה גמור ולפי משחק הלחימה היום , יש למכבי עוד מה למכור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...