AMD מול אינטל, מי יותר טוב - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מול אינטל, מי יותר טוב

NeoSwf

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה ברור לכולם אם אתה מיליונר אין לך סיבה כרגע לקנות ואם לא (כמוני) אין לך סיבה לקנות Intel

אבל אל תחשבו שזה מצב קבוע לפני שנה וחצי לא הייתה אף סיבה לקנות אינטל המעבד ההכי מהיר שלהם היה יותר איטי מAMD ועלה יותר

אני אישית מקווה שהמצב הזה יחזור לא רק כי אני אוהב את אלא בגלל שתחרות זה טוב וכרגע אין תחרות בשוק העליון

מי שחושב שאינטל היו עושים עם 800 מה"צ FSB אם לא הייתה תחרות שירים את היד

אני דיי בטוח שלא הרבה ידיים הורמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים אני יכול לומר לך את היום שבאינטל קלטו שיש להם תחרות:

היום שAMD הוציאו מעבד 1 גה"צ יומיים לפני אינטל וגם היה להם מספיק בשביל למכור ולא רק לטעון שיש להם מעבד כזה בשוק

זה היה היום שאינטל איבדו בו הרבה מאוד יוקרה ולקוחות

רק שתבין לאיזה פאניקה הם נכנסו הם הוציאו מייד אחרי זה את הפנטיום 3 1.13 גה"צ בלי לבדוק יציבות והיו צריכים להחזיר אותם למפעל

ציטוט מ Tom's של אותה תקופה:

You certainly remember our negative experiences with the 1.13 GHz Pentium III processor that we received for reviewing four weeks ago. We concluded that should consider the retraction of this chip. In a joint venture between us, HardOCP and AnandTech we found out that three different 1.13 GHz Pentium III samples were unable to pass our kernel compilation test. Other instabilities were seen as well. It seems obvious that Intel's latest chip is indeed a flawed product

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לא צריך להגזים, 2.4 לא כל כך יקר ואם נקזז ממנו את גוף הקירור שלא צריך לקנות אז ההפרש לא כזה רציני

גם לא נשכח שה 2.4 הוא OC לא קטן

אני אישית שיניתי פרמטר קטן בביוס והפכתי את ה 2.4B שלי ל-2.9 בלי שום בעיה ובלי שום שינוי במתח למעבד ובלי שום גוף מיוחד והוא בכלל לא מתחמם ועובד שעות עם prime95 ומעניין לדעת עד כמה אפשר למשוך אותו (פרוייקט לעתיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם מעבד עם ליבת פלומינו (שמתחממת יותר מ T-Bred) וגוף הקירור המקורי שלו (שהוא פחות טוב ממה שמקבלים עם T-Bred) והכל עובד מעולה זה לא טיעון אם לא נכנסים ל OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...