AMD מול אינטל, מי יותר טוב - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מול אינטל, מי יותר טוב

NeoSwf

Recommended Posts

אנשים אנשים- לא התכוונתי להדליק פה אף אחד, סתם תהיתי בקול :)

תודה על כל אינפורמציה. ואני נזהר מלשאול מה יש לכם להציע במחיר X Y Z כי לזה נועד ממשק השוועת המחירים שייצרתם.

הבעיה שלי עימו שאין שם מפרט למערכת למפתח / מעצב גרפי

מה מהגדרת המערכות שם מתאימה להגדרתי? האם למשחקים או לשימושי משרד?

תגיד לי מה המצב אני ידלק

מרוקאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמובן שאינטל

חברה מתקדמת ואמינה

אני חושב שטום ע"י הבדיקה המקיפה והממצה שלו לשאלה העתיקה של "מי טוב יותר" מצא ללא כל עוררין שמעבדי טובים ויעילים יותר מאשר AMD

וכפי שהוא עצמו סיכם:

In our extensive benchmark tests, the P4 is always in the lead

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה מסתכם בזה שלמי שיש תקציב רחב שמסוגל להכניס למערכת מעבד INTEL אז למה לא?!

אם יש תקציב קטן אז ההשקע בAMD בטוחה.... לפי דעתי חברת פשוט מדהימה שהביצועים שלה נותנים תחרות מעולה לאינטל שהמעבדים של הרבה יותר יקרים...

בכל מקרה נראה לי שהדור החדש של 64 ביט שAMD עומדים להוציא הוא כדי לשלוט טוטאלית בשוק ולא להיות קצת מאחורי אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה מסתכם בזה שלמי שיש תקציב רחב שמסוגל להכניס למערכת מעבד INTEL אז למה לא?!

אם יש תקציב קטן אז ההשקע בAMD בטוחה.... לפי דעתי חברת פשוט מדהימה שהביצועים שלה נותנים תחרות מעולה לאינטל שהמעבדים של הרבה יותר יקרים...

בכל מקרה נראה לי שהדור החדש של 64 ביט שAMD עומדים להוציא הוא כדי לשלוט טוטאלית בשוק ולא להיות קצת מאחורי אינטל

אז איך אתה מסביר שפנטיום 2.4C מנצח בלי שום בעיה XP3200 ? ועוד במבחן כזה חשוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עדיף BMW או מרצדס???....

חלאס עם השאלות הללו!!!!!.....INTEL מובילים כרגע את השוק......כמו שלפני שנה-שנה וחצי הובילו....

לכל חברה יש את תקופת הזוהר שלה....עד שהחברה המתחרה משיגה אותה ומוציאה מעבדים טובים יותר.

זה כמו לשאול מי יותר טוב ATI או (למרות שאני סבור ש ATI), אולי זו לא דוגמא טובה.....כי לא מצליחה להשיג את ATI בזמן האחרון.....אבל אי אפשר לדעת מה יקרה בעתיד...

יש תחרות...ותחרות זה טוב.

AMD צריכים להתגבר על מחסום ה GHZ שהם נתקלו בו ואז לא תהיה להם בעיה.....כי כיום עם GHZ נמוך הם מתחרים במעבדים שמבחינת מהירות השעון שלהם גבוהה בהרבה

מחשבים זה שוק דינאמי....המלך של היום הוא העבד של המחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר שפנטיום 2.4C מנצח בלי שום בעיה XP3200 ? ועוד במבחן כזה חשוב ?

המבחן ממש לא חשוב, המשחק היחידי שממשיך להשתמש במנוע הזה הוא ג'דיי נייט וגם ככה כל המחשבים כאן מקבלים מעל 280 FPS. הSSE2 של שהמשחק הנ"ל משתמש בו נותן לו יתרון גדול, במשחקים אחרים הטבלה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עדיף BMW או מרצדס???....

חלאס עם השאלות הללו!!!!!.....INTEL מובילים כרגע את השוק......כמו שלפני שנה-שנה וחצי הובילו....

לכל חברה יש את תקופת הזוהר שלה....עד שהחברה המתחרה משיגה אותה ומוציאה מעבדים טובים יותר.

אתה חי בסרט?? מה פתאום שלטו בשוק לפני שנה???!!!!???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קאתי את כל הדיון אבל אני יכתוב הודעה שלדעתי מסכמת .

שאדם קונה מוצר הוא יכול לבקש אחד משני הדברים (אבל לא את שניהם )

1 עלות\ביצועים הכי טוב שניתן לקבל

כלומר על כל שקל לקבל את המקסימום ביצועים מהמוצר .

2 ביצועים בכל עלות - כלומר לא משנה ההשקעה ,העיקר שזה יהיה הכי טוב .

מעבדי מנצחים בקטגוריה 1 ללא כל ספק ,כי בו נניח לרגע (ואין לחשוב שאני מסכים עם ההנחה הזאת )

שמעבדי פחות ביצועיסטים מ P4 ,הם עולים בממוצע חצי ממה שעולה P4 ולכן יחס עלות \ביצועים שלהם גבוה משמעותית !!

מזה של P4 .

לגבי קבוצה 2 ,אני מאמין שמי שמחפש רק ביצועים וזהו ,יקנה P4 לא בגלל ש הוא נחות אלא רק בגלל שהוא עולה יותר

הרי לא ניתן לקנות סובארו שיותר טובה ממרצדס\BMW .

זה הסיכום של מול .

דעתי האישית - מבחינת ביצועים הם דיי זהים ,חסרונות ויתרונות יש לכל אחד מהם.

אבל לדעתי אם קונים מחשב חדש ,אם אתה לוקח מחשב מבוסס P4 אז כנראה שתתפשר על כרטיס מסך (כי פשוט נגמר הכסף )

או שתיקח מעבד AMD (שגורר הורדת עלויות גדולה גם בלוח אם ) ותוכל להשקיע הכרטיס מסך יותר טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מזכירים לי את האוהדים של NVIDIA

רואים שחור על לבן כרטיסים מכובדים מפסידים ל 9600 ואומרים כן יהיו דרייברים שיסדרו הכל או בדקתי בבית והשוואתי והכרטיס שלי נורא מהיר.

פירסמו כאן מבחנים מכובדים מבית מכובד של הד"ר טום

שחור על לבן מפסידה בכל מבחן לאינטל

אבל עדיין נשמעות הזמירות הישנות

"עלות/ביצועים הכי טוב שניתן לקבל" וזו חרטא כשמעבד 2.4C לוקח כל מעבד של (כן כן אני יודע מבחן לא חשוב שמבוסס על QUAKE 3 הלא חשוב ומעניין מה יקרה במבחנים שמבוססים על DOOM 3)

וגם "דעתי האישית - מבחינת ביצועים הם דיי זהים"

אז לא, הם לא זהים!! דעתך האישית מסתמכת על תחושות אבל המציאות שונה, המעבדים של חלשים וגם נורא מתחממים, מעניין למה.

אולי בגלל שמנסים לסחוט מהם משהו שאין להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...