OC לgeforce 2 mx - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לgeforce 2 mx

Funkyzord

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה שואל או קובע?

וכן, אתה יכול להעלות את זה עוד, אם מדובר בMX רגיל(לא 400 ולא 200) הוא יגיע לך למשהו כמו 200 מגה"צ - גם בזכרון וגם בGPU.

תתן תמיד עדיפות להעלאת המהירות של הזכרון על פני הGPU, כי הכאב העיקרי של הג'יפורס 2 למיניהים(ובעיקר בMX) זה בעיה שרוחב הזכרון לא מספיק בשביל להאכיל את הGPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להגיע כמה שיותר גם במהירות של הזיכרון וגם של הGPU, אין לך מה לפחד, מקסימום ייתקע ותצטרך לאתחל את המחשב.

מנסיון, מה שמגביל אותך זה בדר"כ הזיכרון ויהיה לך יותר קשה להעלות את המהירות שלו מאשר ה GPU.

תעלה כל פעם בקצת, תבדוק יציבות, ואם זה יציב תעלה עוד קצת עד שתגיע לערכים המקסימליים בזיכרון ואח"כ ל GPU (נותנים עדיפות לזיכרון כי כמו שציינו לפניי, הוא משפיע יותר).

בהצלחה, ותגיד לנו לכמה הגעת וגם איזה כרטיס יש לך...

למנהלי האתר - רעיון - למה שלא תקימו DATABASE לאוברקלוקינג כמו באתרים אחרים, מכייוון שהאתר בתנופת אני מאמין שהוא יגדל מיום ליום וישרת את הגולשים נאמנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי v7100 עם tv out שהוא geforce2mx רגיל

הגאתי ל-210memory ו 220core :jump: עכשיו זה כבר סוף הקו הכחול (אחרי זה הוא כבר שם סימן קריאה כאילו לא מומלץ יותר)

ב3dmark קיבלתי 3214 לאומת 2730 שכודם קיבלתי. :jump:

אם אני ישחק ממש הרבה זמן כלומר יום שלם הוא עדיין לא ישרף נכון?

סתקלו גם פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון ישן...

אולי באמת יתבצע בקרוב...

לא אמרתי שאני המצאתי אותו עכשיו ...

בכל אופן, לא נראה שזה כל כך מסובך מבחינה טכנית, חוץ מזה, נראה לי שאתם שתהיו האתר הראשון העברי עם DATABASE כזה... [glow=red, 2, 300]אם[/glow] באמת תעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...