פשוט חרא של שירות ב-KSP באר שבע - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט חרא של שירות ב-KSP באר שבע

Dima67

Recommended Posts

אז התקשרתי היום לסניף של KSP בבאר שבע, לברר אם יש זמינות במלאי לחלקים מסוימים. אני מתכוון לבצע רכישה היום אז רציתי להיות בטוח שאני לא אגיע סתם. על ההתחלה ענה לי בחור שדיבר בצורה כל כך לא נעימה. ניסיתי להסביר לו שאני מעדיף לברר קודם אם יש ואז הוא התחיל לי "אם כתוב שיש אז יש". אז הסברתי לו שאני מעדיף לברר קודם ולהיות בטוח ב-100%. אמרתי לו גם "ואם כתוב להתקשר?" אז הוא עונה לי בחוצפה "אז אין. קשה להפעיל קצת שכל?". אמרתי להם תודה רבה וניתקתי.

מה זה השירות הגועלי הזה? לקוח מתקשר לברר וככה מתייחסים אליו? אם לא היה להם אופציה של 12 תשלומים ללא ריבית לא הייתי מסתכל עליהם בכלל. עם כזה שירות עדיף לפנות לחנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי כותב בכותרת סניף באר-שבע מכיוון שזה מטעה אנשים כי לי אישית יש ניסיון טוב מאוד עם סניף רעננה וגם לעוד כמה אנשים ממה ששמעתי כאן..

בכל מקרה.. בהחלט לא סימפטי.. גם אני תמיד מתקשר לודא זמינות במלאי... זה לא בשמיים והמוכר לא היה צריך לענות לך ככה - אני לא הייתי קונה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שהייתי קטן ונדפק הלוג'יטק G7 ניסיתי לממש אחריות ונשארו כמה ימים רק והבחור במעבדה היה מאוד תוקפני ואמר שאני ממציא בעיות בגלל שהוא כנראה חשב שבאתי כי רציתי חינם את העיצוב החדש שרק יא ועוד שנייה כמעט הרביץ לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בKSP ראשון לציון השירות חרא, חוץ מהמוכרת מיטל, היא אחלה

מאיזו בחינה היא אחלה?

המראה שלה?

כי ביקשתי ממנה דבר אחד, והיא כתבה לי משהו אחר ובסוף הייתי צריך להחליף אותו...

שלא לדבר שהשירות בסניף הזה ובב"ש הם ממש על הפנים, יצא להיות בשניהם, ולנסות לממש אחריות בשניהם.

עדיף להתאבד מאשר להתקרב לסניפים האלה.

סניף תל אביב בודקים לך מלאי, אבל לא באמת בודקים, אז אתה מגיע ובסוף אין את הכמות שאתה רוצה... (במקרה שלי רציתי שני סטיקים של , אמרו לי שיש, ובסוף היה רק אחד במלאי)

פעם שהייתי קטן ונדפק הלוג'יטק G7

הG7 לא כזה ישן, משמע שאתה עדיין ילד קטן... (4 שנים לא הופכים אותך לגבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזו בחינה היא אחלה?

המראה שלה?

כי ביקשתי ממנה דבר אחד, והיא כתבה לי משהו אחר ובסוף הייתי צריך להחליף אותו...

שלא לדבר שהשירות בסניף הזה ובב"ש הם ממש על הפנים, יצא להיות בשניהם, ולנסות לממש אחריות בשניהם.

עדיף להתאבד מאשר להתקרב לסניפים האלה.

סניף תל אביב בודקים לך מלאי, אבל לא באמת בודקים, אז אתה מגיע ובסוף אין את הכמות שאתה רוצה... (במקרה שלי רציתי שני סטיקים של , אמרו לי שיש, ובסוף היה רק אחד במלאי)

הG7 לא כזה ישן, משמע שאתה עדיין ילד קטן... (4 שנים לא הופכים אותך לגבר)

היא אחלה בגלל שהיא היחידה שמראה שם טיפה של ישראליות והיא לא עושה פרצופים או מדברת מגעיל מה שנקרא שירות הוגן

וכשאני אומר ילד קטן זה בגלל שמתי שהוא נתן לי את השירות המגעיל התקפלתי והלכתי, אם הוא היה עושה לי את זה היום הוא עוד היה מבקש שאני אסלח לו

ונחמד שאתה עושה שיעורי בית על הגיל שלי

יאללה אני רואה שאתה מחומם עלי תזרוק עוד עלבונות חתיכת יצור פתאטי שכמוך, אני צריך להיות הקורבן של ההוצאת עצבים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אחלה בגלל שהיא היחידה שמראה שם טיפה של ישראליות והיא לא עושה פרצופים או מדברת מגעיל מה שנקרא שירות הוגן

וכשאני אומר ילד קטן זה בגלל שמתי שהוא נתן לי את השירות המגעיל התקפלתי והלכתי, אם הוא היה עושה לי את זה היום הוא עוד היה מבקש שאני אסלח לו

ונחמד שאתה עושה שיעורי בית על הגיל שלי

יאללה אני רואה שאתה מחומם עלי תזרוק עוד עלבונות חתיכת יצור פתאטי שכמוך, אני צריך להיות הקורבן של ההוצאת עצבים שלך?

מי מחומם עליך?

סך הכל הגבתי למה שכתבת.. לא צריך להתאמץ בשביל להבין שאם אמרת שהיית ילד קטן והיה לך את העכבר הזה, משמע שאתה עדיין ילד קטן, והתגובה שלך רק מוכיחה את זה.

חבל שאתה מגיב עם תגובות כאלה, במיוחד מאחר ותזכה לאזהרה בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני מבין יופי את פותח הדיון, בכך שהתעקש לברר האם החלק במלאי.

לפני כחצי שנה באתי עם חבר לסניף של KSP בחיפה כדי לקנות ללפטופ של החבר. כיוון שמדובר ברכיב נפוץ מאוד שאפשר לקנות בכל חנות מחשבים, ביקשנו שיוודא שהרכיב קיים בפועל במלאי כפי שנכתב באתר לפני התשלום, כי לא היתה לנו שום כוונה לחכות למשלוח.

המוכר טען שהמלאי כפי שמופיע באתר מתעדכן אוטומטית עם כל רכישה, וזהה לרישום המופיע במערכת הפנימית שבחנות - שם נרשם כי נשאר פריט אחד. השתכנענו, שילמנו וניגשנו לאשנב המתאים. הבחור שם קיבל את הקבלה, ניגש למחסן אך חזר משם עם מאותה החברה אבל בנפח שונה, ואמר (תוך כדי התנצלות) שכנראה היתה טעות ברישום המלאי ורשמו את הזכרון הזה בתור הזכרון שאותו ניסינו לקנות.

כועסים ניגשנו למוכר, ודרשנו לקבל החזר כדי ללכת לחנות אחרת שבה יש את הזכרון המתאים במלאי. המוכר טען בתוקף שהוא לא יכול לתת החזר כי התשלום התבצע בכרטיס אשראי, ושהמקסימום שהוא יכול לתת זה זיכוי - מה שכמובן לא עוזר לנו בכלל כי אם המוצר לא במלאי, תכננו ללכת לחנות אחרת. בינתיים אותו מוכר פנה לטפל בלקוח אחר ולא התייחס אלינו.

רק כאשר עשינו רעש והברחנו פשוטו כמשמעו כמה מהקונים הפוטנציאליים בחנות, המוכר הסכים לתת החזר במזומן. אמרנו שלום ולא להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...