עזרה בפיענוח של מסכים כחולים/קריסות בחלונות 7 - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפיענוח של מסכים כחולים/קריסות בחלונות 7

Cereal  Killer

Recommended Posts

לא הבנתי למה כל כך חייבים אנטי וירוס ופיירוואל, מה אתם רבים עם בלאק האטס כל היום וכל הלילה שאתם צריכים הגנות כאלה?מאז שיש לי סרביס פאק 3 של והעדכוני מוינדוס אפדייט ופיירפוקס אני לא חוטף שום דבר יותר ושום דבר לא פוגע לי במחשב ואם אני חושד בקובץ יש את jotti

ואם בכל זאת אז עדיף NOD על פני כל השאר, תנסה לשלוח מייל לתמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אתה טועה בענק תריץ סריקה על המחשב שלך תבין שטעית ולמה שאני אשלח מיילים לתמיכה שלהם? מצאתי מוצר שלא עושה לי בעיות כלל, אני עובר אליו וזהו...

לייזי, הייתה לי 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, אין, מה זה משנה, אם הם לא עושים שום דבר אז לא מעניין, לפחות אני לא אוריד מהביצועים של המחשב ואגביל אותו בביצועים של האינטרנט בגלל פרנואידיות בזמן שעידכוני האבטחה כבר עושים את העבודה

תעשה מה שבראש שלך

מה שאמרתי שזה שאם בכל זאת אז עדיף NOD, כל השאר סתם חרא, אפילו קספרסקי שחשבתי שהוא טוב פישל פעם אחת ואז בעטתי אותו לכל הרוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, לטווח הארוך אתה עושה יותר נזק, על מחשב גיימינג זה לא נורא, אבל כאשר אתה יכול לאבד את המידע הבאמת חשוב (מיילים, מידע פיננסי, עבודות/מעבדות) אז כן הנתונים חשובים יותר מעוד מאית שניה בסופר פאי או עוד חצי FPS במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...