עזרה בנייד לסטודנט + תחליף לנייח, 13 אינץ' - עד 7500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בנייד לסטודנט + תחליף לנייח, 13 אינץ' - עד 7500 ש"ח

momer

Recommended Posts

טוב, נשארנו עם שלושה מועמדים אחרונים.

שניים בפחות או יותר אותו מחיר,

הprobook 4310s של HP

וה-Vostro 1320 של Dell.

בין שני אלה אני חושב שה-Vostro יותר שווה, גם כי יש אחריות יותר ארוכה וגם כי הוא יותר

קל וחיי הבטריה הרגילה שלו יותר טובים. החיסרון היחיד שאין לו HDMI.

והשלישי שיותר יקר, ה-Latitude 3400 של Dell.

גם לו אין HDMI, אבל הוא הכי קל , עם אחלה בטריה ואמור להיות מחומרים ממש טובים.

יש כאן חלון השוואה גם בין כמה תצורות שונות של ה-Vostro:

http://www.pc365.co.il/product_compare.aspx?p_list=,13011,13080,11754,11752,13138

אם הלינק לא יעבוד אז פשוט להעתיק את השורה.

אז בסופו של יום, מה אתם אומרים? מה הכי משתלם ברמת העלות תועלת, כולל התייחסות לאחריות?

תודה ענקית לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין תחרות של ממש מול ה-E4300. לדעתי אם אתה יכול להרשות את זה לעצמך, רכוש אותו. אחריות תמיד אפשר להרחיב עכשיו או בעוד שנה, שנתיים. איכות יותר קשה. המחשב תומך בתחנת עגינה עם / DVI ועוד המון חיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הוחלט כנראה ללכת על ה-vostro 1320.

למרות שהבנתי שהחיי בטריה שלו מבאסים קצת ושלפעמים המאוורר רועש,

הבנתי גם שמדובר במחשב סופר יציב וחזק מבחינה חומרתית (אני מביא את הדגם עם מעבד p8600) ושהוא יתן לי אמינות יחסית.

ה-Latitude 4300 אמור להיות מעולה, אבל לא יודע אם הוא שווה לי אקסטרא 2500 שקל (כולל הרחבה ל5 שנים, הרחבת ושות').

בקיצור, רציתי לשאול שני דברים.

1 - יש לכם מושג על מקומות בארץ שסביר להניח שאני אוכל לראות בו את הדגם? ניסיתי בבאג, באופיס דיפו, במלא חנויות מזאפ, לאף אחד אין את זה בתצוגה.

2 - שוקל לקנות בחו"ל - צריך עזרה בנושא. מאיזה אתר\חנות, אילו סידורים הוצאות נוספות יש לי בארץ, האם בארץ יתנו לי להוסיף כסף ולקבל אחריות שלהם כאן וכו', כמה זה ישתלם לי בסופו של דבר.

הדגם שאני מעוניין בו ,עם מעבד P8600, שנמוך ל- , ארבע ג'יגה וכרטיס מסך של G-force (לא הכרחי, סתם חלק מהדגם) עולה בארץ עם 5 שנות אחריות משהו כמו 5800.

במידה ויש סטיקי בנושא, אשמח להבין מה זה סטיקי :) (באמת שאני לא טיפש בד"כ...)

חג שמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באמת תשובות לשאלות בסטיקי, תקרא ואז נענה על כל שאלה. אני שוב אומר שאם אתה מתכוון לרכוש בארה"ב

אז אתה יכול להרשות לעצמך מחשב יותר יקר.

סטיקי-דביק- בראש הפורום יש מספר הודעות קבועות ומודגשות ובהן יש מידע חשוב לגולש בפורום-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=372787.0 יבוא מארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרפת לדיון כדי לא לפתוח שרשור חדש,

מכיוון שאני מחפשת בגדול אותו מחשב באותו טווח מחירים....

13.3", חזק, קל, HDMI, לשימוש ללימודים, סרטים, אינטרנט וכו'

יש לי כרגע בבית inspiron 1505 אם אני לא טועה במספר, עם מעבד T7200

לכן, אני גם לא רוצה לקנות מחשב עם מעבד חלש ממנו, מה שמקשה עליי עוד יותר בחיפוש מחשב...

גם אני הגעתי להתלבטות בין Studio XPS 13 שהפחידו אותי עליו לגבי התחממות, וזמן בטריה קצר יחסית גם בסוללת 6 תאים.

לבין Vostro 1320 (ולוותר על , ואין לו עמדת עגינה כתחליף) לבין E4300 (יקרררר)

בנטבוק קלאב , אבי (מישו מכיר אותו?) המליץ לי שאם ה-E4300 יקר לי,

אני יכולה ללכת על ה-E6400 הגרסה עם כרטיס המסך המובנה (יש גם גרסה עם כרטיס NVS עדיף?),

הוא אומנם 14" אבל שוקל טיפה פחות מ-2 קילו וניתן להוסיף לו עמדת עגינה

ואז עם הגדלת HD והגדלת פלוס תחנת עגינה אני יגיע לסכום סביר.

מישו מכיר את הדגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני כותב הודעה זו על studio xps 13. על מנת לשפוך אור על המחשב הזה אני רוצה לומר שההתחממות שלו לא חריגה. גם בשיא ההתחממות כשאני משחק עליו אני יכול להניח אותו על הברכיים שלי. איכות הבנייה שלו פשוט מעולה. החיסרון היחיד שלו הוא זמן הסוללה שמחזיקה לי בסביבות ה-3 שעות, אבל זה לא מפריע לי כי הוא תמיד מחובר לשקע החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני כותב הודעה זו על studio xps 13. על מנת לשפוך אור על המחשב הזה אני רוצה לומר שההתחממות שלו לא חריגה. גם בשיא ההתחממות כשאני משחק עליו אני יכול להניח אותו על הברכיים שלי. איכות הבנייה שלו פשוט מעולה. החיסרון היחיד שלו הוא זמן הסוללה שמחזיקה לי בסביבות ה-3 שעות, אבל זה לא מפריע לי כי הוא תמיד מחובר לשקע החשמל.

כבר העלנו נתונים ואם אני לא טועה מדובר ב-48 מעלות (מסך פתוח - מקסימלי), שזה המון! ייתכן ואתה יכול לעבוד עליו בנוחות ואין ספק שהוא מחשב טוב, אבל

יש כאלו ואני ביניהם שלא מסוגלים לעבוד עם מחשב שמתחמם בצורה קיצונית. דרך אגב, תרחיק אותו מהברכיים...קרינה...ילדים...גוואלד.

גם אני הגעתי להתלבטות בין Studio XPS 13 שהפחידו אותי עליו לגבי התחממות, וזמן בטריה קצר יחסית גם בסוללת 6 תאים.

לבין Vostro 1320 (ולוותר על , ואין לו עמדת עגינה כתחליף) לבין E4300 (יקרררר)

/quote]

ראשית, שלום. שנית, על מנת שיהא ניתן לעזור אולי תנסי להגדיר את השימושים והצרכים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל ההתחממות המדוברת הייתה בסדרת 8XXX של Nvidia, בדגמים החדשים משתמשים בסדרה אחרת.

ואם כרטיס המסך לא של Nvidia אז מה בכלל החשש?

חוץ מזה הייתי הולך על דגם הזה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=60_479_2962_3235&products_id=26850

3 שנות אחריות, מסך 14" שנוח לעבודה ולא לרק לשטויות וסרטים, מעבד סדרת P החדש יחסית שצורך עד 25W (סדרת T צורכים כ-35W).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הסטודיו מתחממים, אין מה לעשות, 13" עמוס לעייפה ברכיבים יתחמם לעולם. בגדול, אתה צודק, זו לא הסדרה הידועה לשמה XPS אלא STUDIO XPS

E5400 הוא עסקי פשוט יחסית, ששוקל כמעט 3 ק"ג ומשמעותית לא שווה בתקציב של עד 7,500, מול E6400. מה גם, שבכל מקרה את הבחור מעניין יותר 13".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל ההתחממות המדוברת הייתה בסדרת 8XXX של , בדגמים החדשים משתמשים בסדרה אחרת.

ואם כרטיס המסך לא של אז מה בכלל החשש?

מדובר בשתי בעיות אחרות. ה-XPS 1330 סבל בין היתר מבעיות עם כרטיסי המסך של . ה-XPS 13 סובל, על פי הדיווחים לא ראיתי את הבעיה בעצמי, מחימום שמקורו כנראה פשוט במבנה המחשב/ תכון מערכת הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - shriki_1 היי :-)

לא ממש ציינתי שימושים כי באורח פלא כל מה שיכולתי לכתוב על מחשב שאני רוצה,

פותח השרשור כתב בעצמו... זאת גם הסיבה שהצטרפתי ולא פתחתי שרשור חדש,

כי אין טעם לשאול אותה שאלה לגבי אותן דרישות ואותו טווח מחירים....

הדבר היחיד שהוספתי זה שאני רוצה מעבד חזק יותר מה-T7200 שיש לי בנייד הנוכחי והישן....

ובחזרה לעניין,

אם ה-E6400 באמת כבד יחסית אני מוותרת, ומן הסתם גם אני מעדיפה מחשב 13.3"

השאלה איזה עוד דגמי 13.3" באים עם מפרט חזק + HDMI? אני לא מוצאת....

לגבי ה-XPS 13, ההתחממות פחות קריטית לי,

אבל הבחור מנטבוק קלאב אמר שבגלל שיש לו לוח אם של Nvidia הסוללה נגמרת מהר (הגיוני?!)

וזה מה שתכלס גורם לי להסס עליו כל כך, אחרת הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים....

במהלך החיפושים נתקלתי גם ב- F6V איך הוא?

ובלי קשר, אולי עדיף לחכות?

יש אולי דגמים חדשים שאמורים לצאת לקראת 2010? מישו יודע?

אגב לא אמרתי

אבל תודה רבה לכל מי שענה לי

וגם כללי על כל השרשור הזה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מגיע עם HD של 160 ג'יגה (לפחות במקומות שאני בדקתי) ועם 2 ג'יגה RAM

עם שדרוג ה-HD ל-250/320 ג'יגה + שדרוג זיכרון ל-4 ג'יגה + עמדת עגינה שכמו שאני מכירה את עצמי אני אקנה בגלל ה-HDMI

אני יעבור את ה-7 וחצי בכיף....

בשביל 7.5K אני מעדיפה מחשב שכבר יכיל מראש יציאת HDMI בלי הסיבוך של עמדת עגינה....

מה לגבי ה- f6v?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...