קישוריות מוגבלת או חסרה - בעיה שעוד לא הצלחתי לפתור - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קישוריות מוגבלת או חסרה - בעיה שעוד לא הצלחתי לפתור

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא סביר שזו בעיה של address Filtering כי הוא ניסה עם שני כרטיסים.. :P

חשבתי על זה אבל אולי הוא מוגדר רק לאפשר למחשבים מאושרים ולדחות את השאר (סיכוי קלוש מאוד). ניסית להריץ את אשף הגדרת הרשת

(ולקבוע שמחשב זה מתחבר ע"י שער ביתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אציין גם שלפני חודש (לפני שעברו לדירה החדשה) המחשב התחבר לאינטרנט (עם אותו נתב וכו') דרך כ.רשת , לכן בטח תגידו שהבעיה נעוצה כנראה בכרטיס הרשת המובנה שאיתו אני מנסה להתחבר עכשיו, אבל זה לא מסביר למה כשניסיתי עם כרטיס אחר זה גם לא עבד - אלא אם כן גם הוא היה תקול (הוא די ישן).

מצד שני זה היה אומר שאין בכלל לא? במידה והכרטיס תקול, ולא היה מציג "קישוריות מוגבלת או חסרה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאו דווקא, יכול ליהיות שכרטיס תקול ורק לא מושך IP.

יש לך שם איזשהם הגדרות מיוחדות בראוטר שאתה לא יודע להגדיר מחדש? אם לא, תנסה גם לעשות הארד ריסט.. (הכפתור הקטן שבדר"כ צריך קיסם כדי ללחוץ עליו).

יכול ליהיות שיעזור.. אולי יש איזשהי הגדרה באמת שקשורה לפילטור , או ה' יודע מה שמונעת, או סתם באג..

אם גם לא, תנסה פשוט להגדיר IP, SM, DG וDNS ידני על כרטיס הרשת.. אמור לעבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלט של ipconfig /all עשוי לשפוך קצת יותר אור על העניין.

בינתיים תוכל גם לנסות ולעשות repair לחיבור הרשת (מתוך Network connections > כפתור ימני על החיבור עצמו > repair).

קשה לדעת עם פירמוט יעזור כי עדיין לא איתרנו את מקור הבעיה.

אפשרות נוספת היא לנתק את המחשב מכבל הרשת ולהסיר את כרטיס הרשת מתוך מנהל ההתקנים. אחרי ריסטרט המערכת תזהה את הכרטיס מחדש, אבל פה אני לא בטוח אם בעקבות מחיקת הכרטיס יווצר גם חיבור חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להריץ את הפקודה הבאה ב CMD ולבצע ריסטרט לאחר מכן:

תודה אדון ניר אבל הציעו, וניסיתי, ולצערי לא עזר.

לאו דווקא, יכול ליהיות שכרטיס תקול ורק לא מושך IP.

יש לך שם איזשהם הגדרות מיוחדות בראוטר שאתה לא יודע להגדיר מחדש? אם לא, תנסה גם לעשות הארד ריסט.. (הכפתור הקטן שבדר"כ צריך קיסם כדי ללחוץ עליו).

יכול ליהיות שיעזור.. אולי יש איזשהי הגדרה באמת שקשורה לפילטור , או ה' יודע מה שמונעת, או סתם באג..

אם גם לא, תנסה פשוט להגדיר IP, SM, DG וDNS ידני על כרטיס הרשת.. אמור לעבוד..

אנסה את ה"הארד ריסט" הזה אבל לגבי ההגדרה הידנית של כל הדברים שרשמת למטה (שהדגשתי) אין לי מושג מה זה ובטח שאין לי מושג איך לעשות את זה.

פלט של ipconfig /all עשוי לשפוך קצת יותר אור על העניין.

בינתיים תוכל גם לנסות ולעשות repair לחיבור הרשת (מתוך Network connections > כפתור ימני על החיבור עצמו > repair).

קשה לדעת עם פירמוט יעזור כי עדיין לא איתרנו את מקור הבעיה.

אפשרות נוספת היא לנתק את המחשב מכבל הרשת ולהסיר את כרטיס הרשת מתוך מנהל ההתקנים. אחרי ריסטרט המערכת תזהה את הכרטיס מחדש, אבל פה אני לא בטוח אם בעקבות מחיקת הכרטיס יווצר גם חיבור חדש.

CMD ואז IPCONFIG ואז פשוט לצלם לכם את המסך שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FW של מערכת ההפעלה, שביטלתי אותו.

"הארד ריסט" לא עבד...

כבר אנסה את ה-IP ALL, מקווה שאין שם משהו שיכול לפגוע בביטחון הרשת שלי[br]פורסם בתאריך: 1.10.2009 בשעה 18:32:49

Ipconfig /all - נעשה.

מאחר ועוד לא קיבלתי תשובה האם זה "בטוח" לפרסם את זה פה, הקובץ נשלח לחלק מהאנשים שעוזרים פה בהודעות , במידה וזה בטוח לחלוטין אותם אנשים מוזמנים לפרסם את זה פה.

מצטער על הטירחה, כמו שאתם רואים אני באמת באמת לא מבין בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנת במקרה את הדרייבר של הכרטיס דרך UPDATE בזמן האחרון? תנסה להוריד דרריבר מאתר חברת הלוח אם ולהתקין.

תנסה גם להריץ את המחשב ע"י LIVECD כלשהו של כדי לראות אם הבעיה באמת במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לחשוב שהכרטיס באמת תקול.

יש שתי אפשרויות בדיקה להמשך. הראשונה, להתקין במחשב כרטיס רשת (חדש, או שידוע שהוא תקין) ולבדוק איתו. השנייה, כמו שהציע ag43, לבדוק עם LiveCD של .

ניסית למחוק את כרטיס הרשת ממנהל ההתקנים כדי שהמערכת תזהה אותו מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הפלט של הipconfig לא מחדש יותר מידי, רק שהמחשב כן נותן לעצמו APIPA, אבל זה לא רלוונטי כל כך.

בכל מקרה, בנוסף לכל ההצעות שהציעו כאן (בדיקה עם כרטיס נוסף, livecd, להתקין מחדש את הכרטיס רשת)

תנסה גם לעשות סריקת למחשב.. לפעמים גם גורמים לבעיות כאלה.

אם כל זה לא יעזור, תנסה להגדיר ידני (כשתגיע לזה תשאל פה, וכבר תקבל הסבר איך לעשות את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...