קישוריות מוגבלת או חסרה - בעיה שעוד לא הצלחתי לפתור - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קישוריות מוגבלת או חסרה - בעיה שעוד לא הצלחתי לפתור

xtract1

Recommended Posts

אני מבינה שאתה סובל מבעיית קישוריות מוגבלת. ככל הנראה, התקלה היא במערכת ההפעלה. על מנת לשלול שהתקלה היא ב- lyncsys אפשר לנסות לחבר את המודם באופן ישיר למחשב ולראות אם הקישוריות המוגבלת חוזרת על עצמה. במידה והבעיה בקישוריות חוזרת, התקלה היא במחשב. במידה ולא, התקלה בראוטר עצמו. האם מוגדרת אבטחת MAC בראוטר? אם כן, יכול להיות שיש בעיה בהגדרה הזאת לגבי המחשב שמקבל קישורית מוגבלת. במידה ולא מוגדרת אבטחה מסוג זה על הראוטר, יכול להיות שיש בעיה בהקצאת הכתובות של הנתב ואפשר לנסות לאפס אותו ולהגדירו מחדש.

אשמח להמשיך ולסייע לך כאן על גבי הפורום או, אם תבחר, אתה מוזמן לפנות אלינו לכתובת online@bezeqint.net בצירוף פרטים (שם מלא, כתובת ומספר ת.ז של בעל המנוי בבזק בינלאומי). בפנייתך, אנא ציין תחת איזה כינוי הועלתה הודעה ועל גבי איזה פורום.

ערב טוב וגלישה נעימה,

לוטם נציגת בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתחיל לחשוב שהכרטיס באמת תקול.

יש שתי אפשרויות בדיקה להמשך. הראשונה, להתקין במחשב כרטיס רשת (חדש, או שידוע שהוא תקין) ולבדוק איתו. השנייה, כמו שהציע ag43, לבדוק עם LiveCD של Linux.

ניסית למחוק את כרטיס הרשת ממנהל ההתקנים כדי שהמערכת תזהה אותו מחדש?

הוא כתב שניסה עם כרטיס אחר. לי אישית הWINDOWS UPDATE של WIN 7 החליף את הדרייברים ונתקלתי בבעיה זו, לכן המלצתי לו להתקין

את הדרייברים המקוריים. LIVECD של לינוקס מן הסתם יבהיר סופית את העניין.

עריכה:

אני מבינה שאתה סובל מבעיית קישוריות מוגבלת. ככל הנראה, התקלה היא במערכת ההפעלה. על מנת לשלול שהתקלה היא ב- lyncsys אפשר לנסות לחבר את המודם באופן ישיר למחשב ולראות אם הקישוריות המוגבלת חוזרת על עצמה. במידה והבעיה בקישוריות חוזרת, התקלה היא במחשב. במידה ולא, התקלה בראוטר עצמו. האם מוגדרת אבטחת MAC בראוטר? אם כן, יכול להיות שיש בעיה בהגדרה הזאת לגבי המחשב שמקבל קישורית מוגבלת. במידה ולא מוגדרת אבטחה מסוג זה על הראוטר, יכול להיות שיש בעיה בהקצאת הכתובות של הנתב ואפשר לנסות לאפס אותו ולהגדירו מחדש.

אשמח להמשיך ולסייע לך כאן על גבי הפורום או, אם תבחר, אתה מוזמן לפנות אלינו לכתובת online@bezeqint.net בצירוף פרטים (שם מלא, כתובת ומספר ת.ז של בעל המנוי בבזק בינלאומי). בפנייתך, אנא ציין תחת איזה כינוי הועלתה הודעה ועל גבי איזה פורום.

ערב טוב וגלישה נעימה,

לוטם נציגת בינלאומי.

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב

המלצתי אולי בכל זאת אפשר לשקול להתקין מערכת הפעלה נוספת מבלי לגרוע מן המידע שקיים על המחשב כרגע [פשוט להתקין WINDOWS בשם תיקיה שונה].

תנסה להריץ את הכלי הזה

http://files.snapfiles.com/localdl936/WinsockxpFix.exe בעבר לי הוא עזר

אגב יש לו אולי איזה תוכנת פירוול במחשב או פירוול של הוינדוס תנסה לנטרל אותם ולאתחל את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה לא מזמן

ובאופן מפתיע, מה שעזר זה לכבות את המחשב, לנתק את כבל החשמל, ללחוץ על הpower (כדי לסחוט מה שנשאר אחרי שניתקת את החשמל) ואז לחבר שוב

זה נשמע כמו תרופת סבתא אבל זה עבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לפני הכל...האם הנוריות הן בנתב והן בכרטיס הרשת דולקות?

תכנס למנהל ההתקנים->מאפייני כרטיס הרשת->מתקדם

שם תחפש Link speed/duplex mode

1-מה הערך שמוגדר לך ?

2-נסה להוריד את המהירות ל10Mbit full duplex או 10 half duplex.

תעשה אישור ותבדוק בסטטוס של כרטיס הרשת שאכן הוא ירד לערך שקבעת.

פעולה זה גם תגרום לכרטיס הרשת שלך לבקש כתובות IP משרת dhcp של הנתב.

מחכים לתשובך לגבי מה קורה עם ה-live cd.

נ.ב:

כבל אחר גם לא פתר את הבעיה שלך נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להתקין דרייבר מהאתר של לוח האם?

וודאי.

שלום,

לפני הכל...האם הנוריות הן בנתב והן בכרטיס הרשת דולקות?

חיובי.

תכנס למנהל ההתקנים->מאפייני כרטיס הרשת->מתקדם

שם תחפש Link speed/duplex mode

1-מה הערך שמוגדר לך ?

2-נסה להוריד את המהירות ל10Mbit full duplex או 10 half duplex.

תעשה אישור ותבדוק בסטטוס של כרטיס הרשת שאכן הוא ירד לערך שקבעת.

פעולה זה גם תגרום לכרטיס הרשת שלך לבקש כתובות IP משרת dhcp של הנתב.

אנסה, אחרי שאנסה עם ה-LiveCd, שזה ממש עוד מעט.

מחכים לתשובך לגבי מה קורה עם ה-live cd.

נ.ב:

כבל רשת אחר גם לא פתר את הבעיה שלך נכון?

לא. ניסיתי את המחשב עם כבל רשת תקין בוודאות (מאחר והמחשב שלי מחובר אליו ואני גולש מן הסתם, וכלום, אותה בעייה בדיוק).

[br]פורסם בתאריך: 2.10.2009 בשעה 10:00:09
טוב..לצערי עם ה-LiveCD אלא אם כן היה צריך לעשות שם משהו מיוחד, לא הלך.

מה שעשיתי זה הגדרתי שירוץ מה- שזו ההגדרה הדיפולטית ואז נכנסתי ישר ל-FF ולא עבד. לאחר מכן היה איזה ממשק קטן שאפשר לבחור מאיפה להתחבר, עשיתי Lan DHCP או משהו דומה, והוא רשם לי גם שהקישוריות מוגבלת או חסרה.

דעתכם?[br]פורסם בתאריך: 2.10.2009 בשעה 10:12:16

The Cool - אתה גאון. עשיתי את הדבר הזה עם ה-10Mbit full duplex או 10 half duplex, בסוף שמתי על Force Full ופתאום עבד! כמה פשוט מצד אחד אבל מצד שני בחיים לא היתי עולה על זה, חסכת לי הרבה צרות עם אחי ("למה אני היחידי שאין לו אינטרנט?") + איזה 100 שקל על כ. חדש שכמעט הלכתי וקניתי. מליון תודות לך ולכולם על העזרה הנהדרת!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה שמח שהצלחתי לעזור..פשוט שאר החברה שעזרו הציעו הכל וזה מה שנותר עוד לנסות.

בהחלט,לצורכי גלישה זה יספיק לך.

לגבי הforce,כן אתה יכול לנסות ונקווה שיעבוד.

בכל מקרה,כרטיס קווי היום עולה 40 ש"ח..ככה שלא בעיה להחליף.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות Force 100 - לא נותן, קישוריות מוגבלת או חסרה. זה אומר שהכ.רשת מובנה דפוק קצת לא?

תנסה להיכנס למנהל ההתקנים תחת התקני או מתאמי איני זוכר בדיוק איך זה נכתב פשוט מחק את כרטיס הרשת שברשותך.

במידה והכרטיס O.Bש התקן אותו דרך דיסק ההפעלה של לוח האם.

במידה ולא יש כרטיסי שאין להם צורך בהתקנת מנהל התקנים שוב במידה והוא לא מתקין לך תנסה להדליק את המחשב ללא כרטיס כמה שניות אין צורך לחכות שמערכת ההפעלה תעלה לאחר מכן לחבר את כרטיס הרשת ולהדליק אותו .\

בשני המקרים כמובן חיב לכבות את המחשב אחרי מחיקת מנהל התקנים.

ַַ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...