חוסר אחידות בגוונים שבין הצד הימני לשמאלי ב2209WA - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסר אחידות בגוונים שבין הצד הימני לשמאלי ב2209WA

yanivgold

Recommended Posts

האם מדובר בבעיה מוכרת? האם לממש אחריות? יש לציין שהבעיה מורגשת בעבודה היומיומית . (המסך בן פחות משבוע - נקנה בקבוצתית של נקסטופ).

מצ"ב תמונה להמחשה (רקע לבן צולם בחדר חשוך לחלוטין):

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי אותה בעייה, אמרו לי פה שאני צריך להתרגל לזה ושאין מה לעשות, בכל זאת החלפתי מסך עכשיו כבר שני הצדדים פחות או יותר כהים באותו אופן זה משתנה עם הזווית של הצפייה במסך, כבר אין לי כוח להחליף עוד מסך אז נשארתי עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אתה אומר...

המסך הזה אחד המסכים הטובים שיצאו אי פעם...

אתה מוזמן לבדוק מעל ל200 מסכים שנמכרו לאנשים מהפורום הזה, ולראות שלאחרים אין את הבעיה שלך יש.

אם אתה בוחר להאמין לחנות ולהשאר עם מסך תקול זו בעיה שלך.

פותח הדיון, במידה ותנסה לממש אחריות, תקרא את הדיון הזה קודם - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=432697.0

וכמובן תעדכן אותנו איך הנושא שלך יתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה אחד המסכים הטובים שיצאו אי פעם...

ללא ספק. מעבר לסתם היותו IPS במחיר זול, יש לו כמה סגולות חביבות ביותר (75HZ טבעי, תמיכה ב-COMPONENT דרך VGA...)

אתה מוזמן לבדוק מעל ל200 מסכים שנמכרו לאנשים מהפורום הזה, ולראות שלאחרים אין את הבעיה שלך יש.

אם אתה בוחר להאמין לחנות ולהשאר עם מסך תקול זו בעיה שלך.

חוסר אחידות בצבע הלבן יש במידה מסוימת בכל מסך ובכל מסך DELL שראיתי הוא היה קיים בצורה שאפשר להבחין בו אם רוצים, אבל לא בולט בכלל.

המקרה הזה בפירוש נראה חריג - יש פו פס שלם וברור של בהירות שונה.

פותח הדיון, במידה ותנסה לממש אחריות, תקרא את הדיון הזה קודם - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=432697.0

וכמובן תעדכן אותנו איך הנושא שלך יתקדם.

דווקא עדיף אולי שלא יקרא את הדיון. מקרה אחד לא קשור למקרה אחר, וה"תועלת" היחידה שתצמח לו מקריאת אותו דיון, היא שהוא יבוא מראש ב"אנטי", וזה סתם מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני חייב לציין שהבעיה נראית בתמונה שצילמתי מעט יותר בולטת מאשר בעבודה היומיומית - למעשה ביומיום שמים לב לזה רק כאשר יש גוון אחיד בין שני צידי המסך (כמו למשל גוון האפור בפורום הזה שנראה אצלי טיפה כהה יותר בצד הימני) כמו כן חוסר האחידות הוא הדרגתי ומתבטא בכל הגוונים. לי אישית זה מפריע במיוחד כי אני מתעסק הרבה בעיבוד תמונה וחשוב לי שהצבעים יהיו כמה שיותר נאמנים למקור ולכן פניתי ביום חמישי לחנות (נקסטופ), הבחורה שענתה לטלפון לקחה את הפרטים והבטיחה שיחזרו אלי תוך שעתיים ולא חזרו. אנסה שוב לתפוס אותם בתחילת השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כן. האמת שמכיוון שהתייעצתי עם מספר אנשים שבחנו את המסך ולא הצליחו לשים לב לתופעה בזמן עבודה, החלטתי לרדת מעניין מימוש האחריות (אין טעם להתחיל להתווכח עם החנות על משהו שבאמת בקושי נראה בעין) ובכל מקרה המסך הועבר לבן משפחה אחר כרגע שישמש אותו בעיקר לאינטרנט ואופיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...