מחפש מסך +22 אינצ' לעיצוב עד 2900ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך +22 אינצ' לעיצוב עד 2900ש"ח

RDragon

Recommended Posts

אני מחפש מסך של לפחות 22 אינצ' (עדיף 24) לעיצוב ,עד 2900ש"ח (עדיף 2000 :( )

יש לי כרגע 19' לא שטוח שאני מת להחליף במשהו סביר לעיצוב גרפי :bash:

חשבתי על PHILIPS LCD 24" 240PW9EB (BLACK) H-

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu2.asp?id=4834 ב 2885 ¤

אבל הוא יקר, במיוחד בהשוואה לDell 2209WA (שהייתי לוקח אם היה 23' לפחות)

שחכתי לציין שאני נוהג לעבוד לא על הרזולוציות המקסימליות של המסך אם זה משנה :bash: (1024X768 במסך 19 רגיל)

עד כמה זה פוגע באיכות או משהו? :s05:

מה הסיכוי שה 23" NEC - EA231WMi שהוזכר כאן לפני כמה ימים יגיע לארץ בקרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בסוג העבודה שאתה , אבל לא הייתי פוסל קנייה של צמד מסכי 2209WA. בתנאי שיש מקום להניח אותם ושניתן לנצל את הקונפיגורציה הזאת לצרכי עבודה. לדעתי זאת אפשרות שיש בה פוטנציאל גמישות ופרודוקטיביות גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם.

שחכתי לציין שאני נוהג לעבוד לא על הרזולוציות המקסימליות של המסך אם זה משנה :bash: (1024X768 במסך 19 רגיל)

עד כמה זה פוגע באיכות או משהו? :s05:

אין מה לעשות, אלה מחירים של מסכי 24" איכותיים (נכון להיום).

ה-2209WA הוא אנומליה מבחינת יחס מחיר/תמורה. בגלל זה הוא כ"כ פופולרי.

נראה לי שהמחירים לא השתנו כבר כשנה וחצי או יותר ,מאז התחלתי לבדוק...אני חושב שקראתי כאן פעם שהמצב ישתנה :facepalm:

תלוי בסוג העבודה שאתה , אבל לא הייתי פוסל קנייה של צמד מסכי 2209WA. בתנאי שיש מקום להניח אותם ושניתן לנצל את הקונפיגורציה הזאת לצרכי עבודה. לדעתי זאת אפשרות שיש בה פוטנציאל גמישות ופרודוקטיביות גדול.

כן, חשבתי על כך אבל זה נשמע מוזר ולא נוח לעבוד כך... :screwy: האם אתה או מישהו שאתה מכיר עושה זאת? תוכל לספר לי איך זה? ל PS ו בעיקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם.

חבל.

לא רק שרזולוציה לא טבעית גורמת לטקסט להיראות יותר מטושטש, במקרה הזה זה גם מעוות את יחס הגובה:רוחב (4:3 במסך שהוא 5:4), כלומר הפרופורציות לא נכונות (עיגולים נראים כמו אליפסות וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, חשבתי על כך אבל זה נשמע מוזר ולא נוח לעבוד כך... :screwy: האם אתה או מישהו שאתה מכיר עושה זאת? תוכל לספר לי איך זה? ל PS ו בעיקר...

עבודה עם שני מסכים היא בכלל לא מוזרה (אתה יכול להעמיד אותם אחד ליד השני ב-Pivot או להצמיד אותם כשהם מעט אלכסוניים או כל צורה אחת שנוחה לך), בקשר להאם היא מתאימה לכולם או לא וספציפית לך קשה לי לענות. זה עניין של העדפה ונוחות אישית.

הייתה תקופה שעבדתי עם שני מסכי 19" ככה, ואני מכיר לא מעט אנשים שעובדים כיום עם שני מסכי 22", לדעתי זה מאוד נוח לריבוי משימות (יותר מבחינת הזמינות של הפריטים והמידע). אתה יכול להקצות מסך אחד לפריטים מסוימים ואת השני לאחרים, ואם צריך שטח עבודה גדול אפשר לסובב את שני המסכים ל-Pivot (או להצמידם פשוט) ומקבלים שטח תצוגה גדול. מצד שני אני מניח שזה יותר מתאים לשימושים מסוימים (לדוגמא תכנות, עריכת ווידיאו) ואולי קצת פחות לשימושים אחרים. אני לא עובד עם גרפיקה אז קשה לי להעיד, אני יכול לראות חסרון בזה שהתמונה נמתחת על שני מסכים ו-"נקטעת" באמצע על ידי המסגרת שלהם, אבל עד כמה זה מפריע או משנה, רק אתה יכול לקבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...