דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 31 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש את שבב ההידרה שמאפשר לשלב כרטיסי מסך שונים בלי קשר ליצרנית - עד עכשיו דובר שהוא יהיה בלוחות אם כמו שMSI כבר החליטה להוציא.

פה , חברת לקחה כרטיס 5770 ושמה על הPCB של הכרטיס את שבב ההידרה הזה - מה שיאפשר לך לשלב בין שונים בלי בעיה.

כמובן שזה תיאורטית (החלק של ה"בלי בעיה") מאחר ושילוב של שני כרטיסים שונים לגמרי יכול ליצור בעיות בביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC הכניסו לאתר שלהם את ה465 שיבוא עלינו (לטובה??) מחירו : 1564 ש"ח (נכון לכתיבת שורות אלה)

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=6628

אני די בטוח שכרגע הוא לא במלאי שלהם אבל כרגע מבחינת מחיר הוא מקביל ל5850 - מבחינת ביצועים אני לא בטוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IQPC הכניסו לאתר שלהם את ה465 שיבוא עלינו (לטובה??) מחירו : 1564 ש"ח (נכון לכתיבת שורות אלה)

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=6628

אני די בטוח שכרגע הוא לא במלאי שלהם אבל כרגע מבחינת מחיר הוא מקביל ל5850 - מבחינת ביצועים אני לא בטוח...

עדיין אין עליו מספיק מידע בשביל להחשיב אותו ממש לקניה..

טמפ' וכאלה למשל

ובכלל הוא טיפלה יקר מה5850 ואין לזה שום סיבה.

אני מקווה שהוא יהיה רשמי יפילו לו את המחיר , כמו שהתחילו עם 470 ב 2500 שקל ו480 ב3000 שקל חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , זה תלוי בחנות - בזיגזג ה480 עלה בין 2690-2900 ש"ח (בערך ותלוי בחברה) וה470 עלה פחות מ2000 ש"ח .

שוב , רשמתי שמבחינת מחיר הם מקבילים - מבחינת ביצועים אני לא בטוח (מן הסתם כי אין מספיק נתונים עליו) , כרגע הוא לא נראה מבטיח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הביקורת אבל ממבט חטוף על הביצועים לא הבנתי מה כל כך מזעזע ?

שהוא נותן יותר מינימום FPS מ-5870 ב-battleforge ?

שהוא עוקף 5870 ב-dirt2 ? או שהוא מוביל על 5870 ב-ME2 ברז' 1600x900 ומשתווה ל-5850 ב-1920x1080 ?

אז נכון שהוא מפסיד ב-crysis ו-resident evil זה לא מה שעושה אותו מזעזע. נמתין לעוד בדיקות, 5 משחקים זה לא מספיק בכל מקרה.

ושהבדיקות ישתמשו בדריבר החדש שיצא אתמול-שלשום עם שיפורים ל-gtx400 בניגוד להשוואה זאת.

ובכלל מעניין לראות השוואות שלא מבית xbitlabs שתמיד טורחים לבצע טוויקים בהגדרות הדריבר לטובת איכות מקסימלית \ כיבוי אופטימיזציות,

בעוד שאת ה-catalyst הם דואגים להשאיר פעיל בברירת המחדל שלו...

אתה לוקח מקרים מובהקים שהגיפורסים מובילים. בשאר המבחנים הוא בערך בכח של הGTX 275!, ובטווח הקיצוניים מהקצה השני אז הוא בכלל מפסיד לGTX 275.

תסכים איתי שהGTX 275 די שווה בכוחו לרדאון 4890.

עכשיו בוא בבקשה מר סינדרום נכבד תסביר לי, למה לי לשלם 1500 ש"ח, יותר מפי 2 על כרטיס שכנראה גם מתחמם כמו תנור, ומרעיש כמו מסוק, בשביל לקבל ביצועים שאפשר לקבל ב720 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח מקרים מובהקים שהגיפורסים מובילים. בשאר המבחנים הוא בערך בכח של הGTX 275!, ובטווח הקיצוניים מהקצה השני אז הוא בכלל מפסיד לGTX 275.

תסכים איתי שהGTX 275 די שווה בכוחו לרדאון 4890.

עכשיו בוא בבקשה מר סינדרום נכבד תסביר לי, למה לי לשלם 1500 ש"ח, יותר מפי 2 על כרטיס שכנראה גם מתחמם כמו תנור, ומרעיש כמו מסוק, בשביל לקבל ביצועים שאפשר לקבל ב720 ש"ח?

אני הגבתי לבחור שקישר סיקור על 5 משחקים, מתוכם ב 3 מבחנים הג'יפורסים מובילים, ועל סיקור זה בלבד התבססתי. ראית עוד סיקורים ?

כשאתה אומר "בשאר המבחנים הוא בערך בכח של הGTX 275" אתה מתכוון ל-2 המשחקים הנותרים (crysis/re5), אז אני באותה מידה יכול לומר שאתה "לוקח מקרים מובהקים שה-gtx465 מפסיד" :nixweiss: בכל אופן נמתין לביקורת רחבה יותר עם דריברים חדשים, חבל להתווכח.

"מתחמם כמו תנור, ומרעיש כמו מסוק" - ה-gtx465 בעל tdp של 200W לעומת gtx275 עם tdp של 219W. איפה ראית טמפ' ורעש ?

אכן ב-2 המשחקים ה-gtx465 בקושי מראה שיפור על gtx275 ב-4xAA (אבל עדיין מוביל עליו מלבד רז' אחת ב-re5) זה לא עושה אותם שווים

ואם אתה מתייחס להפרשי המחיר אז תתיחס לכרטיסים המדוברים. gtx275 לא שווה 720ש"ח רק בגלל שמצאת איזה זמני על 4890.

מעבר לזאת אני לא צריך להסביר לך כמה לשלם ועל מה. אתה מוזמן לרכוש איזה כרטיס שבא לך, זה ממש לא משנה לי, מר Mickel הנכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצע זמני או לא, כל עוד אפשר לרכוש 4890 חדש (ואני לא מדבר על כל הדברים שאפשר להביא יד שנייה). בעד 850 ש"ח. לפחות לדעתי הGTX 465 וכמוהו ה5830 ממש לא משתלמים.

ואם למדנו משהו מההשקה של הGTX470 והGTX 480, אז הGTX465 הולך להיות ב5%-10% חזק יותר מה5830 שבו הוא אמור להתחרות, ולעלות בצורה יחסית הרבה יותר (229$ ל5830 באהר"ב ללא מיוחדים) לעומת 279$ לGTX 465.

ובכלל לי לפחות יש די הרגשה שבשוק הביניים (900-1200 ש"ח), השוק עומד במקום מבחינת ביצועים כבר מעל לשנה. למשל כבר לפני כשנה יכולנו לקבל את ה4890 שהוא בכח של ה5830 ועלה 1200 ש"ח. ואת ה275 שכנראה די בכח של ה465 ב1500 ש"ח.

אז עברה שנה (המון בעולם כרטיסי המסך), ומה בעצם קיבלנו חוץ מתמיכה בדיירטקס 11? כלום, גם ה5830 וגם ה465 מצוגים צריכת חשמל לא מרשימה (כנראה גם רעש/חום), ולפחות לדעתי עולים הרבה יותר ממה שאמורים לעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עברה שנה (המון בעולם כרטיסי המסך), ומה בעצם קיבלנו חוץ מתמיכה בדיירטקס 11? כלום, גם ה5830 וגם ה465 מצוגים צריכת חשמל לא מרשימה (כנראה גם רעש/חום), ולפחות לדעתי עולים הרבה יותר ממה שאמורים לעלות.

יש כאלו שרוצים מהכרטיס עוד דברים חוץ מעוד כמה פריימים במשחקים.

1. איכות הדרייברים

2. פיזיקס שקורם עור וגידים מיום ליום.

3. תאימות לתוכנות מקצועיות, מקס, חבילת אדובי CS.

4. יכולת טסלציה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא פקטור, איכות הדריוורים השתפרה גם לדורות הקודמים, וגם לפני שנה הם היו בהחלט מספיקים.

2. לGTX 275 יש תמיכה מלאה בפיזיקס.

3. כנ"ל כמו 3.

4. זה בעצם הדיירטקס 11, שלמשל אם מפעילים טסלציה במשחקים כמו מטרו 2033, אז הטסלציה מורידה את הכרטיס לברכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...