דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

לא ממש הבנתי מה מצחיק פה. כאילו שלא ראינו כבר הפרשים כאלו בין כרטיסים מאותה סדרה. DJ, זה לא סטנדאפ פה צא מזה :D

:lol:נו פשוט כואב לילד שהוא קנה צעצוע בשם HD5850 ועכשיו הוא מתבאס שלילד אחר יהיה צעצוע יותר טוב :lol: והוא מנסה לשכנע את עצמו שדווקה הכרטיס שלו הכי שווה בעולם, אבל ת'כלס הוא יודע שזה לא כך ;D...

???באמת אני לא מבין למה הת'רד נקרא "ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GTX400".... תשנו לו כבר שם ל"כנסו כדי לרדת על NV" כי זה מה שהולך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על הצעצוע הזה לא אתחרט לעולם, גם כשאני עושה אוברקלוקינג ומשפר 35% ביצועים לרמה חדשה לגמרי.

(ואני לא ילד, להתגרות במודר זה לא חכם)

למה הדיון נקרא ככה? כי בא לי...

אם אתה חושב שיורדים פה על אתה מוכן ללכת לפורומים אחרים ברחבי העולם, המצב שם בדיוק אותו דבר,

חוץ מNZONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנו לו כבר שם ל"כנסו כדי לרדת על NV" כי זה מה שהולך פה.

נו למה ציפית? חברה כ"כ גדולה ואיכותית מבטיחה הבטחות מכאן ועד אנטרקטיקה (וגורמת לכולם לחכות ולצפות בכליון עיניים), ובתכלס יוצא מחבת שגוזל יותר חשמל ממצבר של בולדוזר.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:נו פשוט כואב לילד שהוא קנה צעצוע בשם HD5850 ועכשיו הוא מתבאס שלילד אחר יהיה צעצוע יותר טוב :lol: והוא מנסה לשכנע את עצמו שדווקה הכרטיס שלו הכי שווה בעולם, אבל ת'כלס הוא יודע שזה לא כך ;D...

כשלך יהיה צעצוע כזה תתחיל לדבר :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fermi arrived to EU partners

Soon in retail/e-tail

We managed to score a couple of Fermi pictures, and these were taken at partners warehouse in Europe, so the cards should hopefully be in retail/e-tail as of tomorrow.

According to our sources , European partners have finally got their hands on some GTX 480 and GTX 470 cards and should ship them to shops as soon as possible. Some might find their way to shop shelves as of tomorrow and some might be available as of next week, the 12th of April.

Of course, many of these cards have already sold and a lot of them will certainly be shipped to consumers that were brave enough to pre-ordered them. Those who miss this first batch of cards will probably have to wait untill May to get their hands on one.

At least the cards are finally here, on pictures below.

pov_gtx480_1.jpg

pov_gtx480_2.jpg

pov_gtx480_3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GF104 Nvidia mainstream card real

Summer launch, taped out

We learned some basics about Nvidia's first new card to launch after GTX 480 and GTX 470 cards. The new card is codenamed GF104 and it is currently taped out, works and performance looks good.

The chip is much smaller than recently launched Fermi-based GTX 480 and 470 and our sources expect that this product might be the next “8800 GT”.

Let me remind you, this was probably the best selling card in sub $200 market that later renamed to 9800GT and most recently to GTS 250. We probably missed a few internal rebrands, as this was Nvidia’s policy for a long time.

We can only hope that this card won’t be late, for Nvidia’s sake.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי את הנתון הביזארי הבא מהביקורת הזאת ^^^^^ :

שימוש ב מול GTX285 ומול I7 980 משושה ליבות.

מילא, אני מבין שמעבד יעודי, מהיר יותר ממעבד רגיל ( גם אם הוא משושה ), אבל ...

GTX285 --- GTX480

GPU FREQ : 648 700

MEM FREQ : 1242 924

Shader Freq : 1476 1401

ROP's : 32 48

Shaders : 240 480

480_gpuz.jpg13202256165l.jpg

קידוד בתוכנת BADABOOM

GTX285 --- GTX480

59 שניות 64 שניות

ניקוי ושיפצור בתוכנת VREVEAL

GTX285 --- GTX480

44 שניות 49 שניות

זה רק נדמה לי או שחסרים פה ביצועים באבואה בואה ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהנתונים כפולים לא תמיד אומר שהביצועים בCUDA יהיו כפולים, במשחקים דווקא בעיקר בתנאים מחמירים הGTX480 כן נושק לעבר הX2 מGTX285.

אגב גם בPHYSX בערך אותו סיפור, מביקורת שראיתי שבה השוו בPHYSX כרטיסים כמו 9600GT 9800GT GTS250 לשלושתם ביצועים מאוד דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל המעשי בין 9600GT ו 9800GTX - GTS250 הוא " רק " 32 יחידות עיבוד ועוד טיפלה מהירות.

9600GT - 96

9800GTX - 128

ביקורת מ 18.05.2009 של טום משווה ביצועי BADABOOM ( ועוד כמה תוכנות ) בביצועי CUDA

שימו לב להפרשים.

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-cuda-gpgpu,2299-13.html

badaboom1.png

image004.png

image006.png

image008.png

מעניין, מאוד מעניין ... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי badaboom ו-, זה כנראה תלוי מאוד איך ומה בודקים. ב-driverheaven הם בדקו המרת "קובץ AVI קצר" ל-.

ב-anandtech למשל ביצעו המרה לקליפ "2 דקות של 1080i" ואצלם התוצאות כן כפולות:

22217.png

http://www.anandtech.com/show/2977/nvidia-s-geforce-gtx-480-and-gtx-470-6-months-late-was-it-worth-the-wait-/6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dj-ElectriC :

צודק, טעות שלי, פגם בזיכרון, צריך להחליף ולחדש תאים במוח.

:-[

SyndromE :

אאאה, יפה יפה, לא יודע איך יצא לי לפספס את זה, כנראה אני צריך להחליף מע' ראייה ואולי בכלל גם את הראש.

לחדש קצת, לרענן ...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...