בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף!

dj_ariel

Recommended Posts

577450348.png

577452402.png

גם אני באקספון עם 2.5 מגה תשתית , בדקתי עם אותם שרתים שאתה בדקת ומסתבר שמצבי גם לא כל כך טוב.. למרות שזה לא מורגש ממש בהורדה של קבצים.

מוריד בדר"כ קרוב למקסימום.

מנסיון שלי אקספון זה הרע במיעוטו, לאחר שהשוותי אותם ל-012 שהם ממש זוועה! בתקופה שהיו לי שני חשבונות, פשוט הבדלים עצומים על אותו מחשב אותה תשתית.

למי שתהה למה היו לי שני חשבונות לזמן די ארוך - סיפור כואב וארוך עם 012.. באמת שלא ממליץ.. (ולא, לא הייתי מחויב להם).

אין מה לעשות בישראל אי אפשר לצפות לקבל מה שהבטיחו לך, צריך להגיד תודה שיש בכלל מדינה, ואינטרנט? זה כבר הקצפת שבקצפת יא חביבי :xyxthumbs:

למה אתם בודקים את השרתים הנידחים האלה? זה בכלל לא מדד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Haimonizator

רק להבהיר- SPEEDTEST הוא לא כלי מספיק אמין להמחשת מהירות הורדה והעלאה שתקבל בפועל מאותו איזור בחו"ל תוך שימוש במנהל הורדות, יש לקחת את התוצאות האלה בעירבון מוגבל בלבד.

ואני קיבלתי תוצאה קצת טובה יותר משלך, כשכמה פתוחות ברקע(חיבור של 1.5MB

578813878.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שכולכם כאן פם תוכנות ברקע... זה לא הגיוני שאתם מקבלים פינגים כאלו! תעיפו את כל התוכנות ורק אז תוכלו לקבל אינדיקציה אמיתית.

הנה שלי כאשר אני על 2.5:

שים לב שאתה בודק מול שרת בארץ וכל השאר מול שרתים מחו"ל , לכן הפינג שלהם גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברור שהבדיקות שביצעתי היו ללא שום תוכנות ברקע, אנחנו לא ילדים.. 8)

omri09 יש משהו במה שאתה אומר, אבל העובדה היא שהתוצאה שלך יותר טובה (למעשה קיבלת את המקסימום מהחיבור שלך) ועוד עם תוכנות ברקע כדבריך.

בכל מקרה אני לא מתלונן יותר מידי, כבר אמרתי שאני לא חווה בעיות מיוחדות בהורדת קבצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

speedtest ממש גרוע... ניסיתי עכשיו כמה פעמים את השרת במוסקבה וכל פעם קיבלתי תוצאה אחרת לגמרי! מ-1 ל-0.5 ופינג 300-1000!!!!

חרטה...

עוד משהו... קחו את השרתים מCOD4 לדוגמה... יש לי יותר מדף שלם של פינג 80 וכמובן שהשרתים לא בישראל... אז פינג של 200 לטורכיה נשמע לכם הגיוני?.. לי זה נראה שהשרתים פשוט גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...