בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית עם האינטרנט באקספון...אני כבר התחרפנתי עזרה דחוף!

dj_ariel

Recommended Posts

אני אומר לך שיש!!!!!כשאני מוריד מראפי ומכל מיני אתרים אני מוריד על 40 !!!! איך תסביר לי איך??? אני כבר השתגעתי מזה.......איך אתם באקספון וטוב לכם???? יש לכם מזל או משהו כי מאז הבעיה של HTTP שהיית לפני חודש אני נשאררתי תקוע איתה.לפני זה היה מצויןןןן ....כל אתר שהייתי מוריד ממנו היה טס ויוטיוב....בכללל סטריימינג זורם....אימיול גם היה פועל ולא משנה כמה מקורות ואתרים עולים מהר עכשיו הכל חרא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע איזו בעיה של HTTP הייתה בכלל... ואני איתם מאז יוני.

בכל מקרה תבקש שיגדירו לך יוזר חדש כדי להסיר ספק.

הייתה לי בעיה כזאת מוזרה, שהייתי בטוח שהיא קשורה אליהם ובסוף היא לא הייתה...

אני משחק COD4 בשרתים ישראלים, וכל הזמן הפינג היה מחורפן, יענו היה עושה לי TIMEOUT כל כמה פינגים. כמה פינגים טובים ואז TIMEOUT וככה חוזר חלילה.

קיצר, התקשרתי לאקספון, הייתי בטוח שזאת בעיה שלהם, שגעתי אותם עד שאמרו לי שאין מה לעשות ואצלם הכל בסדר.

קיצר חיברתי לפטופ עם וינדוס ועשיתי פינג, וגם שם היה TIMEOUT כל כמה פינגים. כבר ממש התייאשתי כי זה סימן שזה לא בעיה במחשב ספציפי. אמרתי טוב נאכל את הצפרדע איתם אין מה לעשות.

אח"כ ירד לי האסימון, עברתי ללינוקס ועשיתי פינג, הפינג היה מושלם. בלי נפילות ובלי כלום. אז הבעיה איכשהו קשורה לוינדוס :screwy:

אבל כבר לא הייתה לי סבלנות להתעמק בזה וככה זה נשאר.

בקיצור צריך לבדוק טוב טוב שזה לא מהמחשב שלך או מהדברים הספציפיים שאתה מנסה להוריד כי מהניסיון שלי הם די בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gilad אני פירמטתי תמחשב כולו רק בשביל לדעת אם יש בו וירוס שמוריד תמהירות....ועדיין ללא שינוי עדיין איטי אתרים עולים לאט והורדות איטיות..............

יוזר חדש יכול לשנות משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני באותה בעיה בדיוק .

יש לי תשתית של ואני על 5 מגה .

מוריד מהאתר התפעולי של על 250-330 כאילו יש לי רק 2.5

ראפיד בכלל לוקח לקבצים דקה עד שהם מתחילים לרדת , וכשהם מתחילים אז המהירות משתגעת לי בין 1KB ל 250KB .

זה התחיל לפני שבוע ככה בדקתי בבזק ואין בעיית תשתית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספון התחרפנו חחח......הקיצר תבדוק יותר....תנתק תמודם וזה...

עשיתי כל מה שאני יכול

עכשיו דיברתי עם נציגה שלהם שלחתי לה בדיקות Tracert וPING שונות עשיתי לדמה אתרים ושרתי משחקים והיא תחזור אלי עוד מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מדבר איתה תשאל אותה על הבעיה שלי....אם אתה יכול כמובן ותשאל אם יש להם מערכת הרשאות כמו שאחד פה אמר ואם אפשר להגידר יוזר מחדש...טוב?

אה תראה לה תת'רד הזה חחח תגיד לה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...... :-\

ברור שיש להם... אני מציע לך לבקש יוזר חדש בתענה שהיוזר הזה לא עובד כמו שצריך. פעם שהייתי בנטויזין היו בעיות דומות לאלו של guymay וזה פתר את הבעיה. מאוד מאוד מאוד ממליץ לכם לבקש את כל(!!!!) הפרטים של החבילה ולשים לב להתחייבות ולחיוב החודשי (כי יכול לקרות מה שקרה לי - ההתחייבות התחילה מחדש והיו שתי חיובים באותו החודש)

תבקשו מספר שיחה ואת שם של האדם איתו דיברתם.

לשים לב!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך בעיה באתרי הורדות כמו ראפיד שייר ומגהאפלוד או אחרים... אז הבעיה היא מהצד של השרתים של ספקית האחסון.. הם מודיעים בהסברים על השימוש באתר שהם מגבילים את מהירות ההורדה של משתמשים חינמיים לפי רמת העומס על השרתים שלהם.

אגב לגבי טורנטים ואימיול יש המון משתנים שיכולים להיות הגורם למהירות נמוכה ככה שלא הייתי רץ לצעוק על ספקית האינטרנט או על מישהו בכלל.

אני מקווה בשבילך שהם ימצאו לך פתרון.

אגב אתה לא יכול להתחבר עם חשבון מבוסס בחיבור ADSL.

ולדעתי במקרה שלך מדובר לא על בעיית תשתית אלא אם כן יש לך ניתוקים כל כמה זמן ואז אתה צריך לבדוק את זה קצת יותר לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

577450348.png

577452402.png

גם אני באקספון עם 2.5 מגה תשתית , בדקתי עם אותם שרתים שאתה בדקת ומסתבר שמצבי גם לא כל כך טוב.. למרות שזה לא מורגש ממש בהורדה של קבצים.

מוריד בדר"כ קרוב למקסימום.

מנסיון שלי אקספון זה הרע במיעוטו, לאחר שהשוותי אותם ל-012 שהם ממש זוועה! בתקופה שהיו לי שני חשבונות, פשוט הבדלים עצומים על אותו מחשב אותה תשתית.

למי שתהה למה היו לי שני חשבונות לזמן די ארוך - סיפור כואב וארוך עם 012.. באמת שלא ממליץ.. (ולא, לא הייתי מחויב להם).

אין מה לעשות בישראל אי אפשר לצפות לקבל מה שהבטיחו לך, צריך להגיד תודה שיש בכלל מדינה, ואינטרנט? זה כבר הקצפת שבקצפת יא חביבי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...