מסך לעבודה משרדית שיאפשר קריאה נוחה של קובץ pdf על המסך בפורטרייט, 1000-2000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לעבודה משרדית שיאפשר קריאה נוחה של קובץ pdf על המסך בפורטרייט, 1000-2000 ש"ח

Markis

Recommended Posts

התקציב שלך מאפשר מסכים עם פאנל IPS/VA וזוויות צפייה טובות, מה שבכל מקרה מומלץ מאוד לעבודה במצב portrait במיוחד.

ה-2209WA הוא מעולה וזול מאוד.

אם אתה מעדיף מסך שהוא קצת פחות רחב (וכך הוא פחות צר וארוך ב-portrait), עליך להסתכל במסכי 20" לא רחבים. ה- L2000CP אמור להיות זמין בסביבות ה-1700 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלך מאפשר מסכים עם פאנל IPS/VA וזוויות צפייה טובות, מה שבכל מקרה מומלץ מאוד לעבודה במצב portrait במיוחד.

ה-2209WA הוא מעולה וזול מאוד.

אם אתה מעדיף מסך שהוא קצת פחות רחב (וכך הוא פחות צר וארוך ב-portrait), עליך להסתכל במסכי 20" לא רחבים. ה- L2000CP אמור להיות זמין בסביבות ה-1700 שקלים.

או אולי את XP2011AMag בחצי מחיר.

http://www.zap.co.il/compare.aspx?sog=C-Monitor&models=704710,305350,469460,676725

בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך על הדל שהצעת לי ב-22 אינטש.

אבל לפני החלטה סופית מה דעתך בכלל על השימוש בפיבוט. למרות שיש לי מסך 20 אינטש שעובד גם בפיבוט בפועל השתמשנו בו רוב הזמן בצורה הרגילה (לא בפיבוט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי? מה קשורה דעתי? כל אחד משתמש בזה באופן שמתאים להעדפותיו וצרכיו.

ב-portrait אפשר לפרוש עמוד שלם על כל המסך ולקרוא בכיף, גם מרחוק. לעומת זאת ב-landscape אפשר לראות שני עמודים זה לצד זה, שזה נחמד, אם מסתדרים עם גודל הכתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-portrait אפשר לפרוש עמוד שלם על כל המסך ולקרוא בכיף, גם מרחוק. לעומת זאת ב-landscape אפשר לראות שני עמודים זה לצד זה, שזה נחמד, אם מסתדרים עם גודל הכתב.

כשאתה אומר LANDSCPE כוונתך למסך במצב אופקי??

האם ב PORTRAIT כוונתך שהמסך סובב למצב אנכי?? ודרך אגב איך גורמים לכתב להסתובב כדי להתאים למצב זה??

בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...