עזרה בשדרוג זכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשדרוג זכרונות

oDot

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לשדרג את הזכרונות במחשב. כרגע המפרט שלי הוא:

Q6600

2GB 800MHZ של כרוסאיר בשני סטיקים (נדמה לי שXMS2 זה הדגם)

P35C-DS3R

Shapphire ATI X1950PRO

ספק 550W של כרוסאיר

ובעיקרון אני מרגיש שהמחשב מתחיל קצת לקרטע.. זה נכון שזה בגלל שיש עליו לא מעט זבל, אבל בעיקרון אני רוצה למזער משחק בלי הרבה בעיות, לעשות מה בראש שלי ולהחזיר אותו חזרה בלי שיתקעו לי דברים, ולהריץ בו זמנית כמה תכניות שנוח לי... דברים שהרבה פעמים לא יוצא לי זה להריץ VISUAL STUDIO ברקע ואז ללכת לשחק, למזער את המשחק כשאני נזכר במשהו שאפשר לתקן בקוד ואז להמשיך לשחק.

חשבתי לקחת 2*2GB (אותו דגם כמו האלה שיש לי רק ג'יגה יותר לכל סטיק) ולהוסיף אותם לקיימים. מה אתם חושבים?

זה נראה כמו אוברקיל... אבל להוסיף פשוט סטיק אחד של 2 יתן לי 4 ג'יגה ולא מחסיר איזה משהו מהביצועים?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי.. בזמן מאמץ שאתה מתאר שאינך יכול לעבור בקלילות בין ישומים, תבדוק את ניצול הזיכרון. יתכן ואפשרי שזה כלל לא הזיכרון וסתם "נפלת עליו" עם האשמות.

בכל אופן, במידה וכן תוסיף אז יהיה יותר פשוט להוסיף עוד 2GB. יש לך כבר 2GB אז אין טעם לשלם יותר בשביל 4GB. החיסרון היחידי הוא שלא תוכל לשדרג שוב כי כל הסלוטים של הזיכרונות יהיו מלאים, אבל זה שטויות כי כשתרצה לשדרג שוב זה כבר לא יהיה רלוונטי כי אולי תרצה להחליף את כל המערכת. (או שתעשה כמו שתכננת לעשות עכשיו, להחליף במקום להוסיף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...