עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

Shasoosh

012 וטורנטים - מישהו סובל?

Recommended Posts

לאחרונה עברתי דירה והצטרפתי לכבלים + 012

מאז הטורנטים לא עוברים את ה 30 KB

יש כאן עוד אנשים שסובלים מאותה בעיה?

יש למישהו קישור לטורנט חוקי ומהיר שאוכל לעשות עליו מספר בדיקות?

תודה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה יעזור לך טורנט חוקי,אם יש לך הגבלה,או איטיות רצינית.

אך המהירות בגלישה או שאתה מוריד סתם קובץ?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מלפני חצי שנה הורדתי מכל טורנט במהירות מקסימלית, פתאום יום אחד זה לא מצליח להוריד כלום משום טורנט. עוד לקוח לא מרוצה של 012 smile.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מלפני חצי שנה הורדתי מכל טורנט במהירות מקסימלית, פתאום יום אחד זה לא מצליח להוריד כלום משום טורנט. עוד לקוח לא מרוצה של 012 smile.

תתקשר אליהם.

תגיד להם בפירוש, אני מוריד לאט ברשתות שיתוף קבצים.

אתם חוסמים לי פורטים.

מה אני יעשה בלי הסרט של שבת?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה ש012 חוסמים זה ידוע, הייתי שנה אצלהם וסבלתי כל רגע. לצערי כל פניה אליהם בטענה שהם חוסמים היתה בזבוז זמן

כעבור שנה עברתי לנטויזיון ומאז הכל טס, אני משלם קצת יותר אבל זה שווה את זה.

אני ממליץ לך לעזוב את 012 אפילו אם זה כרוך בתשלום קנס אם התחייבת כבר לתקופה כלשהי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני כשנתיים היה לי אותו סיפור איתם. טרטרתי אותם עד שהודו שאינם מסוגלים לפתור את ה"תקלה", והמשכתי לטרטר אותם עד שביטלו לי את ההתחייבות וניתקו אותי.

בזה נגמר הסיפור שלי עם 012, ולשם אני לא חוזר, אלא אם כן המצב בשוק האינטרנט ישתנה באופן מהותי, מה שלא צפוי בזמן הקרוב.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני ב 2.5 ADSL ב 012.

הנסיון שלי שיש חסימת תעבורת טורנטים כל הערב עד 1-2 בלילה ואז החסימה משתחררת ומקבלים קצב 100-150KB/S. כנראה לפי העומס על הרשת לחו"ל.

דיברתי רבות עם 012 על זה ואין להם שום פתרון חוץ מחשבון . היום 012 נתנו לי חשבון לניסיון במשך שבוע ולראות אם זה עוזר. אני אבדוק בימים הקרובים.

גם אם יעזור מדובר בעלות כפולה ממה שאני משלם עכשיו אצלם אז לא בטוח שכדאי.

עדכון:

בדקתי וחבילת ב 012 עוזרת מעט להורדת טורנטים אבל עדיין מדובר בקצב מגוחך. אני בודק עם הטורנט של open office. בלי חבילת הקצב בשעות כאלו הוא אפס. עם חבילת גיימר הקצב הוא עשרה KB/S . קצב סביר להורדה כזו הוא מעל מאה KB/S וקצב כזה אכן מתקבל (גם בלי חבילת גיימר) בבוקר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

open Office אני מוריד מהר.

איך שזה נראה לי, 012 חוסמים תעבורת טורנטים לטראקרים מסויימים. קבצים חינמים בדרך כלל מהירים אצלי, גם טורנט ליצ'.

לפי דעתי טורנטליצ' לא חסום אצלם מהסיבה שלפני זמן מה זה פורסם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498568,00.html

ו 012 הבינו שהם לא יכולים להתעסק איתם.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

open Office אני מוריד מהר.

איך שזה נראה לי, 012 חוסמים תעבורת טורנטים לטראקרים מסויימים. קבצים חינמים בדרך כלל מהירים אצלי, גם טורנט ליצ'.

לפי דעתי טורנטליצ' לא חסום אצלם מהסיבה שלפני זמן מה זה פורסם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3498568,00.html

ו 012 הבינו שהם לא יכולים להתעסק איתם.

ניסית להוריד OO ב 10-11 בערב? מה היה הקצב?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

OO אני תמיד מוריד מהר

טורנטים ממקומות אחרים אני מוריד לאט

לקראת הלילה המהירות עולה מ2-6 קילובייט ל 100-150 קילובייט בבום

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

OO אני תמיד מוריד מהר

טורנטים ממקומות אחרים אני מוריד לאט

לקראת הלילה המהירות עולה מ2-6 קילובייט ל 100-150 קילובייט בבום

אולי הורדת עותק של OO שיש לו משתף מקומי ולכן ירד מהר.

איך שתיארת את הקצב זה בדיוק מה שאני רואה בכל הטורנטים שאני מוריד. אין קצב כל הערב והפקק משתחרר בסביבות 1-2 בלילה.

להערכתי הבעיה כשאין ל 012 רוחב סרט הם מתעדפים את הטורנטים נמוך ואז הם זוחלים. כשהעומס יורד התעדוף נפסק ואז הם רצים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close