קניית כרטיס מסך מתאים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כרטיס מסך מתאים

rafi k

Recommended Posts

מחשב שלי:

intel pearl creek, 667,DDR2,LAN G31

מעבד INTEL CORE 2 QUAD Q6600 2.40GHz

זכרון 2.00 GB

מערכת הפעלה: 32 סיבייות VISTA

מסך 22' של סמסונג 2253B עם רוולוציה של 1680 1050x

עומד לקנות ספק

SEASONIC S12II-430 430W

האם כרטיס מסך של Gainward 9800GT 1024MB שיש פה בלינק הזה מתאים למחשב שלי?

http://www.pccenter.co.il/product.asp?productid=7893&catcode=312&AdCat=&parentid=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט 4890 זה ממש לא אובר קיל... אני על 1280X768... והכרטיס עושה עבודה טובה מאוד אבל לא מעולה... כי הוא מוגבל! אז אני לא רוצה לחשוב על התוצאות שהייתי מקבל מHD4870...

קיצר - הסיבה היחידה שבאמת עדיף לך לקחת כבר HD4870 זה כי יוצאים כרטיסים חדשים תיכף ולהוריד אלפייה על כרטיס זה בזבוז... אבל 700 שקל זה שווה את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט 4890 זה ממש לא אובר קיל... אני על 1280X768... והכרטיס עושה עבודה טובה מאוד אבל לא מעולה... כי הוא מוגבל!

על ידי המעבד חבוב, ברזו' נמוכה שכזאת הכרטיס יהיה מוגבל למעבד, אתה למעשה לא רק שלא מרוויח ביצועים, הרזו' חונקת את הכרטיס שלך ומורידה ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון ובולשיט יש הבדלים עצומים בין הכרטיסים גם ברזולוציות הנמוכות...

הHD3850 שלי... הריץ את קרייסיס בקושי רב על HIGH ולשחק היה אפשר רק על MEDIUM.... עם ארטיפקטים... לעומתו הHD4890... מריץ CRYSIS כמו כלום על הגדרות מקסימליות כולל פילטרים AAX4.... יש הבדלים מטורפים... גם במשחקים פחות כבדים כמו GRID או אפילו אתה יודע מה SAN ANDREAS.... פועל לי כאילו זה פקמן... ברצינות... לעומת הHD3850 שהייתי שם פילטרים פתאום הFPS ירד... קיצר יש הבדל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון ובולשיט יש הבדלים עצומים בין הכרטיסים גם ברזולוציות הנמוכות...

הHD3850 שלי... הריץ את קרייסיס בקושי רב על HIGH ולשחק היה אפשר רק על MEDIUM.... עם ארטיפקטים... לעומתו הHD4890... מריץ CRYSIS כמו כלום על הגדרות מקסימליות כולל פילטרים AAX4.... יש הבדלים מטורפים... גם במשחקים פחות כבדים כמו GRID או אפילו אתה יודע מה SAN ANDREAS.... פועל לי כאילו זה פקמן... ברצינות... לעומת הHD3850 שהייתי שם פילטרים פתאום הFPS ירד... קיצר יש הבדל....

איך לעזאזל אתה משווה בין כרטיס לכרטיס אחר פי 5-6 חזק ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...