Resident Evil 5 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 5 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

מחקתי את מה שהיה צריך להיות בציטוט כי זה ארוך מידי

אבל Toxin אני מסכים אתך ברוב המוחץ של הדברים

ואני לא חושב שDS היה כזה טוב כי היו לו בעיות מסוימות אבל הוא כן הרבה יותר טוב מRE5 ויותר מזה הוא יותר RE מRE5

זה שקאפקום העבירו את הסדרה לפעולה נטו דפק את המשחק לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי בDS וגם בRE5 ואהבתי את RE5 יותר,ובכלל,DS די מזכיר את RE4 ו5 בבסיסו..אני לא מנסה להגיד שDS הוא העתקה חלילה,אבל ניתן לראות דמיון באלמנטים שונים של המשחקיות.

כבר אמרתי בתחילת הדיון שכל אחד והסגנון שהוא מתחבר אליו ואוהב,אבל אני מאוד נהנה מהמשחק הזה..אני חוזר על כל שלב פעמיים-שלוש ואף יותר(כדי לצבור כסף,למצוא את כל המדליונים וכו'),ועדיין לא מרגיש שהמשחק משעמם/חוזר על עצמו..לטעמי,זווית המבט המוזרה של RE היא נהדרת ומביאה מעין תחושה "אינטימית" לכל המשחקיות-אתה מרגיש כאילו אתה עומד שם ליד הדמות,באיזושהי צורה..

לדעתי,שני המשחקים האלה לא היו מפחידים..מה לעשות,כשיש לך ארסנל של כלי רצחניים וכמות סבירה של "חיים"-זה קצת הופך את כל האווירה מסביב ללא מאיימת בעליל..

בשורה התחתונה-מדובר בשני משחקים טובים מאוד,וגם דומים ביותר ממובן אחד,ואני לא רואה שום סיבה למה מישהו שאהב את DS לא יאהב/יתחבר לRE5..אבל שוב,כל אחד והטעם שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את מה שהיה צריך להיות בציטוט כי זה ארוך מידי

אבל Toxin אני מסכים אתך ברוב המוחץ של הדברים

ואני לא חושב שDS היה כזה טוב כי היו לו בעיות מסוימות אבל הוא כן הרבה יותר טוב מRE5 ויותר מזה הוא יותר RE מRE5

זה שקאפקום העבירו את הסדרה לפעולה נטו דפק את המשחק לגמרי

DS לא היה מדהים. היה חזר לו איזה ניצוץ בקטעי המעבר ובגראפיקה, ועיצוב השלבים חזר על עצמו עד כדי שפשוט בנקודה מסוימת הפסקתי לשחק, אבל הוא נעשה בדיוק כמו איך שRE5 היה צריך להעשות. בגישה מודרנית. כמו שצריך להיות משחק אימה-פעולה מגוף שלישי [ולא איזה משחק שמרגיש כמו משחק פעולה מבוסס תורות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי את המשחק אתמול ואני חייב להגיד שמאוד נהנתי ממנו.

נכון יש כמה קטעים שצריך לשפר כמו מערכת הcover והצורך לעמוד כשיורים וטוענים אבל בסה''כ משחק די טוב.

יש הרבה שאמרו שהשליטה לא נוחה ומוזרה ואני לא מסכים,אולי היא מוזרה אבל היא בהחלט נותנת מן אווירה טובה למשחק ולי לא לקח הרבה זמן להיתרגל.

הקטע גם עם המחסור בתחמושת לא כזה נכון כי בכל שלב מפוזרות מלא חביות שניתן למצוא בהן תחמושת וגם שהורגים את הזומבים מקבלים קצת.יש כמה קטעים שצריך לרוקן את הכל על דמויות קצת יותר חזקות כמו האיש עם המסור אבל זה לא כזה סיוט להיות 2 דקות בלי תחמושת בכלל.הבעיה די מתחילה שצריך להישתמש בסכין כי זה לא נוח בכלל.צריך לעמוד ממש קרוב וגם לעמוד ורוב הסיכויים שיפגעו בי ראשון. גם הטע שאי אפשר לקנות תחמושת מאוד הציק.

בקשר לתזוזה ראיתי הרבה שמתלוננים על זה שהיא איטית ואני לא מבין למה.ועזבו את העובדה שאם אין לכם כוח להילחם נגד כל הזומבים(לא שאני רואה סיבה לכך)אתם ברוב המקרים יכולים לדפוק ספרינט עד הדלת הבאה.לדעתי התזוזה הזאת גם נותנת למשחק משהו מיוחד שאין במשחקים אחרים.בכל זאת לא כל משחק הוא COD שהתזוזה די מהירה ,יש מלא חברים שעוזרים ולא נותנים יחס אישי לכל אויב :smile1:.

בעיה שדי הציקה לי היא הקטע עם הרימונים שכל פעם שאני רוצה לבחור רימון אני צריך לזכור באיזה מספר הוא נמצא על המקלדת או אם אני בוחר אותו מהתפריט זה לוקח די הרבה זמן.זה הופך את הקטע עם הרימונים לפחות אפקטיבי וחבל כי הם יכולים להיות מאוד שימושיים לפעמים והצלחתי אפילו לכניע בוס איתם שכנגמרה לי התחמושת.

מי שציפה למשחק אימה כמובן התאכזב כי הוא לא מפחיד בכלל וגם לא מלחיץ.הקטעים שאמורים להיות מפחידים די מצופים ולא גורמים לכ''כ הרבה הפתעות.

כמובן שמי שעבר את RE5 DS יהיה בדיחה לקרוא לו אימה,אבל בתור משחק פעולה הוא עושה את העבודה כמו שצריך גם מבחינת נשקים ושדרוגים וגם מבחינת אווירה.

רציתי גם להיתייחס לשיתוף הפעולה בין שני השחקנים שבעקרון הוא די טוב למרות שלפעמים יש ''חוסר אימות'' קטן בין השניים לדוגמא:כשלשנינו יש אקדחים ולי בתחמושת יש 30 כדורים ולה 6 ,אם היא תמצא כדורים ברוב המקרים היא תעביר אותם אלי... חוץ מזה השיתוף הוא די טוב וכשמסיימים המשחק כשנפתחת האפשרות לשחק עם שאבה זה די כיף לצרוח על כריס בחזרה שיבוא למיקום שלי ושיקח את התחמושת...(ולכל מי שדואג זה לא ספוילר כל מי שיסיים את המשחק יוכל לשחק עם שאבה את העלילה מחדש)

דבר אחרון הוא העלילה שכיפית ומושכת מאוד ואני נהנתי ממנה לאורך כל המשחק וזה גם גרם לי לקרוא קצת את ה bio של חלק מהשחקנים (גם כי זה הRE הראשון שאני משחק בו).

לסיכום: כל היתרונות עולים על החסרונות ונוצר משחק שהוא מהנה מאוד ושונה ממשחקי יריות אחרים. 8.5/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לרימונים, המלאי מתנהג כמו מספרים, הסלוט הראשון זה 1 השני זה 2 וכן הלאה, לפני שאתה מתחיל שלב סדר את זה שם

באופן שתזכור איזה מספר לאיזה , אישית לא השתמשתי ברימונים כל כך אבל אצלי זה היה 1 אקדח, 2 שוטגאן והשאר או תחמושת (אם צריך)

או מקום לקחת דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אני עכשיו בבוס האחרון בהר געש

ואין לי תחמושת בכלל

רק 15 כדורים בשוטגאן

וכמה כדורים בודדים במכונת יריה

ולשותפה שלי יש כמה כדורים של אקדח וכמה של הרובה צלפים

קיצר לא מספיק בשביל קרב

איך אני מנצח אותו עכשיו?

לטעון מחדש משלב מוקדם יותר? :\

לפחות היו שמים בקרב באחרון סטוק של תחמושת בתחילת השלב כמו בכל משחק נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק האחרון עד כמה שאני זוכר היה רובה מיוחד שלוקח לו זמן להטען כל פעם אבל התחמושת לא נגמרת

חוץ מזה לפני החלק האחרון עד כמה שאני זוכר היה מקום אם הרבה תחמושת ככה שלא צריכה להיות בעיה אם אתה עושה מה שמצפים ממך לעשות בחלק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...