Resident Evil 5 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 5 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

958470_124470_front.jpg

מפתחת ומוציאה לאור: CAPCOM

ז'אנר: Third-Person Action , Horror

תאריך שחרור: 15/09/09

פלטפורמות:PC, PS3, 360

עמוד הבית: http://www.residentevil.com/

טריילרים: http://www.gametrailers.com/game/resident-evil-5/2036

ביקורות: http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/residentevil5?q=Resident%20Evil%205

ויקיפדיה: http://en.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil

דרישות מערכת:

Minimum System Requirements

Processor: Athlon64 X2/Intel D series

Memory: 1 GB

Hard Drive: 8 GB Free

Video Memory: 256 MB (ATI Radeon HD 2400/NVIDIA 6800)

Sound Card: Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard and Mouse

DVD Rom Drive

Recommended System Requirements

Processor: Phenom X4/Intel 2 Quad series

Memory: 2 GB

Hard Drive: 8 GB Free

Video Memory: 512 MB (ATI Radeon HD 4800/NVIDIA 9800)

Sound Card: Compatible

DirectX: 10

Keyboard and Mouse

DVD Rom Drive

Resident Evil 5 Benchmark Utility

http://downloads.guru3d.com/Resident-Evil-5-PC-Benchmark-Utility-download-2331.html

Resident Evil 5 Launch Center//Game Spot

http://www.gamespot.com/showcases/resident-evil-5?tag=promo;title

סיקור:

כריס רדפילד, סוכן ה S.T.A.R.S שהופיע במשחק הראשון בסדרה, מגיע מסיבות לא ידועות כרגע, לעיירה מדברית קטנה באפריקה. הבלאגן חוגג שם. מהומות בין חיילים ואזרחים מתרחשות בכל פינה ואנחנו אפילו לא יודעים למה. עד שלא רואים בקטע מהקליפ את אחד האנשים, כשחומר אדום ממלא לו את העיניים, לא ידענו אם המשחק יעסוק בזומבים או במשהו אחר כמו שהיה במשחק הקודם. נדמה גם שCapcom החליטו גם להפוך את המשחק לקשה עוד יותר כשהרעים, זומבים או לא, הם מהירים יותר מהמשחק הקודם, חכמים יותר וחמושים יותר עם נשקים קרים כאלו ואחרים. דבר שנראה כמו נקודת מפתח למשחק היא שההמון נראה מנוהל על ידי דמות אחת שמנהיגה אותם בעזרת מגה-פון. יכול להיות שבמשחק, חיסול המנהיג הזה יהפוך את ההמון הזועם למבולבל ויתן לנו סיכוי לצאת משם בחיים.

הגרפיקה חדה ומדהימה ובנוסף תומכת בטכנולוגית 3D.

קרדיט: פריק

958470_20090305_790screen001.jpg

958470_20090716_790screen001.jpg

958470_20090305_790screen002.jpg

958470_20090305_790screen006.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הכבוד על ההשקעה ברק,לא רק בדיון הנוכחי אלא בכל הדיונים הראשיים האיכותיים שאתה פותח..ישר כח :yelclap:

לגבי המשחק..תענוג! אחרי הפורט המחפיר של RE4 למחשב פה אנחנו מקבלים פורט באמת מושקע,עם שליטה טובה ואינטואיטיבית(עד כמה שאפשר..לא לשכוח שגם במקור השליטה היא מראש קשה ולא ידידודית למדי..),עם אפשרות לשנות מקשים בצורה נורמלית ועם גראפיקה נהדרת..כל הכבוד לקאפקום,ונשאר רק לקוות שהפורט הזה יהווה דוגמא בעתיד לפורטים של קאפקום ושל כל חברה אחרת..בהדגשה שמדובר במשחק שמיועד מראש לסגנון של קונסולה,ועל כן תרגומו בצורה איכותית וטובה למחשב היא אתגר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי אצל חבר שקנה את זה...

לא ממש אהבתי, האמת בכלל לא אהבתי, המשחקיות איטית ומייגעת, כל קרב אתה ניתקע בסיטואצייה של "OH HERE IS 10000 ZOMBIES HORD AND WE ARE RUNING LOW AT AMMO"

גם בCOOP המשחק צולע, במיוחד בגלל הLOADSCREEN כל כמה מטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי אצל חבר שקנה את זה...

לא ממש אהבתי, האמת בכלל לא אהבתי, המשחקיות איטית ומייגעת, כל קרב אתה ניתקע בסיטואצייה של "OH HERE IS 10000 ZOMBIES HORD AND WE ARE RUNING LOW AT AMMO"

גם בCOOP המשחק צולע, במיוחד בגלל הLOADSCREEN כל כמה מטרים

אתה יודע,כאילו,שסדרת RE התחילה כSURVIVAL HORROR,שבמשחקים הראשונים הציבה אותך לרוב מול ארבעה זומבים עם שלושה כדורים באקדח..כן?

מצטער בשם קאפקום שהם ניסוי להשאיר *טיפה* מהבסיס של הבסיס של הסדרה ע"י תחמושת מוגבלת,התקדמות איטית וזהירה ונקודת מבט לא רגילה ומלחיצה..פשוט נראה לי שאם הם היו מראש נותנים לך מאשין-גאן עם 18 ארגזי כדורים היה עדיף להם לקרוא למשחק SERIOUS SAM,ולא RESIDENT EVIL..גם ככה היו הרבה מעריצים שהתלוננו שהמשחק הזה,כמו גם הרביעי בסדרה,לא אמורים כלל להיקרא RE בגלל השוני הגדול שלהם מהבסיס וההיסטוריה של הסדרה..אם אינך אוהב סגנון משחקים כזה,זה כבר עניין אחר,אבל אני לא חושב שיש מה להאשים את המשחקיות עצמה בכך..זה המשחק וזו מטרתו..המשחק הזה אמור להיות מושווה לSILENT HILL אוTHE THING,ולא לGEARS OF WAR ודומיו..ומכאן באה הטעות בציפיות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה גראפיקה, אבל למה אי אפשר לשחק בגוף ראשון :'(

כי זה יהרוס את המשחק.

המשחק רץ אצלי חלק (תראה את המפרט בצד).

maximskv - מה שכיף במשחק זה הישרדות.

מה שלא אהבתי במשחק זה האורך שלו, בעצם כל המשחקים של התקופה האחרונה באורך של 7-8 שעות .

אבל המשחק הזה עוד בסדר בגלל הCOOP שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא ראיתי שיש דיון ראשי ופתחתי אחד משלי עד שסגרו אותו והראו לי את זה

בכל מקרה יצא לי לשחק בכל הRE הראשים וגם בRE-UC

מכולם הכי אהבתי את קוד וורוניקה

בעניין RE5 רק התחלתי קצת לשחק לפי ההתחלה ניראה משחק טוב וכמו שידרוג של RE4

רק מעצבן אותי הבוט כי אין לי אם מי לשחק משחקים כאלו ואני שונה בוט בRE מאז ששיחקתי את RE-Z

בכל מקרה יש לי כרגע חופש כמה ימים ואני מתכנן לחרוש על המשחק הרבה בתקווה לסיים אותו עד יום שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ממש משעמם לך..זה בסדר חוץמיזה משחק גרוע

הזווית צילום אמנם גוף שלישי אבל יכולה לשגע פילים , יותר מדי קרוב לשחקן , הגרפיקה סבבה העלילה לא מעניינת והמשחקיות חוזרת על עצמה

זה מה שקורה שאתה מסיים את בטמן וניגש ישר לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא די מגניב חוץ מהקטע שצריך לעצור בשביל לכוון, לירות ולהטעין (WTF?!) ובמיוחד שצריך לעצור כדי להשתמש בסכין חחח - חוץ מזה הוא מגניב הגרפיקה שלו מעולה אני מניח שהוא משתמש באנריל 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא משתמש באנריל 3. משתמש במנוע שהשתמשו בו לDMC3. לא זוכר את השם. מנוע בלעדי שפותח ע"י .

המשחק נראה מצוין. סצנות המעבר מצוינות. הבעות הפנים מדהימות.

אבל המשחקיות?

מה זה השיט הזה? מרגיש כמו גירס אוף וור מסורס. יודע שRE בא הרבה לפני GOW, אבל למען השם, פעם היו מגבלות טכניות שהגדירו שהשחקן יעמוד כדי לירות. אבל משחק שיצא ב2008 ועכשיו למחשב ב2009 ולא מאפשר לזוז תוך כדי ירי? והתנועה של הדמות פרימיטיבית כ"כ? מה זה השטות הזאת?!

ניסיתי לשחק, כמה פעמים למען האמת. לא מצליח להבין מי האידיוט שבכלל אישר להעביר משחק מודרני כ"כ יוקרתי בצורה כזאת. לא רק שזה נראה מטומטם, זה אשכרה פוגע גם בערך המשחקיות. כל הזומבים רצים אליך רק כדי להאט 2 מטר ממך, כי ככה הם תוכנתו להתנהג, זאת מתוך התחשבות בעובדה שאתה עומד בזמן שאתה יורה. זה נראה מטומטם, זה פוגע באינטנסיביות וזה מטופש.

פשוט חבל שיוצרים משתמשים בנוסחא קלאסית רק כדי להבטיח שלא יהיו שינויים דרמתיים מדי בנוסחא שעושה כסף.

פיכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו..אתם פשוט מסרבים להבין שRESIDENT EVIL זה בכלל לא באותו ז'אנר של גירס אוף וור ודומיו,אה?

המשחק הוא משחק הישרדות-אימה,ואם היית מקבל בתחילת המשחק מאשין גאן והיית יכול לרסס את כולם בצורה מאוד מהירה ואינטואיטיבת-זה קצת מבטל את כל עניין ההישרדות,או האימה,לא?!

פור פאק סייקס,תאמין לי שמנגנון הכנסת הנשק למצב ירי לא בא בגלל "מגבלה טכנית"..ככה יוצרים משחק מלחיץ!! כשיש מולך עשרה זומבים ואתה עם חמישה כדורים באקדח,ועם מערכת שמאיטה את התגובה שלך ואת הירי שלך-זאת המהות של המשחק! זה מלחיץ! זה מאתגר!

אני אומר שוב,להשוות את המשחק הזה למשחק פעולה כלשהו זה כמו להשוות בין פיפא/PES למשחק ניהול של כדורגל(יענו מנג'ר)..אין קשר ואין מה להשוות.

אם לא אהבת,זה בסדר,אבל לא צריך להאשים את המשחק בכך..המשחק נהדר כמו שהוא ומצויין במה שהוא אמור ומתכוון לעשות.

כנראה יש סיבה שזה אחד מסוגי המשחקים הנקראים "ז'אנר קונסולות",ולרוב לא יוצאים כלל למחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...