שאלה לגבי פירמוט מחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי פירמוט מחשב נייד

mor_shalev

Recommended Posts

יש לי מחשב נייד e6400

קיבלתי עם המחשב ווינווס אולטימייט.

אני רוצה לפרמט את המחשב מחדש ולהתקין את מחדש אבל לא קיבלתי דיסק של עם המחשב.. איך אפשר לעשות את זה בצורה חוקית? כי כרגע יש לי חוקית.. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין מחיצת גיבוי D בדיסק הקשיח (אצלי בלטיטוד אין, בדגמים אחרים היתה) אז ניתן פשוט לפנות לדל ולבקש שישלחו לך. במקרה הגרוע זה יעלה כ-10$ אבל אם לא קיבלת את הדיסק עם המחשב אז לדעתי זה לא צריך לעלות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כל דיסק של OEM יעבוד. תוריד מהאינטרנט, ותשתמש במפתח שמופיע על המדבקה שעל המחשב שלך כדי להפעיל אותו.

זה כמובן יותר נוח לקבל דיסקים שלהם, כי אז כל הדרייברים כבר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כל דיסק של OEM יעבוד. תוריד מהאינטרנט, ותשתמש במפתח שמופיע על המדבקה שעל המחשב שלך כדי להפעיל אותו.

זה כמובן יותר נוח לקבל דיסקים שלהם, כי אז כל הדרייברים כבר שם.

האם מפתח של הום יעבוד על אולטימט למשל ? האם יעבוד על 64 ביט ?

כמו כן, במידה ואני מפרמט 0לא נוגע במחיצה הנסתרת) ומתקין 7 בעצמי או או לא משנה מה, האם כדארצה לחזור לויסטה אוכל לקרוא לתהליך השחזור (כלומר לגשת למחיצה הנסתרת) או שאהיה חייב להשתמש בדיסק השחזור שיצרתי בהתקנה הראשונה ?

[אגב, אני כותב עכשיו מה DV3-2150, נראה טוב מאוד עד עכשיו מלבד הויסטה ומתאים לצרכים שלי, תודה רבה על ההמלצה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מפתח של הום יעבוד על אולטימט למשל ? האם יעבוד על 64 ביט ?

מן הסתם, לא, כאילו, דא?

כמו כן, במידה ואני מפרמט 0לא נוגע במחיצה הנסתרת) ומתקין 7 בעצמי או או לא משנה מה, האם כדארצה לחזור לויסטה אוכל לקרוא לתהליך השחזור (כלומר לגשת למחיצה הנסתרת) או שאהיה חייב להשתמש בדיסק השחזור שיצרתי בהתקנה הראשונה ?

כל עוד מחיצת השחזור לא נפגמה ויש אליה גישה, אתה יכול להשתמש בה.

אגב, אני כותב עכשיו מה DV3-2150, נראה טוב מאוד עד עכשיו מלבד הויסטה ומתאים לצרכים שלי, תודה רבה על ההמלצה

מה רע בויסטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בויסטה?

מה שהכי הפריע לי שם זה שהיא טוחנת .

אבל זה בסדר, אני אחרי התקנה של 7 ומיד אחרי ההתקנה זה חסך לי בערך 200 מגה בהשוואה לויסטה באותו מצב.

מקווה שזה ימשיך ככה גם אחרי שאני אתקין את שאר התוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי הפריע לי שם זה שהיא טוחנת זיכרון.

אבל זה בסדר, אני אחרי התקנה של חלונות 7 ומיד אחרי ההתקנה זה חסך לי בערך 200 מגה בהשוואה לויסטה באותו מצב.

מקווה שזה ימשיך ככה גם אחרי שאני אתקין את שאר התוכנות.

זה לא נשמע כ"כ חסכוני 200 מגה...

כמו שאתה יודע אני כותב מאותו מחשב כמו שלך, ויסטה תופס 1.5GB, מתוך 3GB שיש למחשב, ככה שזה לא מהווה בעיה (טחינת זכרון),

לחסוך 200 מגה נשמע לי מעט מאוד ואפילו לא כדאי בהתחשב שעדיין לא יודעים מה טיבה האמיתי של חלונות 7.

וזה עוד לפני התקנת אי אילו תוכנות...

בכל מקרה, אשמח לשמוע התרשמות שלך מחלונות 7 על המחשב וגם מאיפה השגת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נשמע כ"כ חסכוני 200 מגה...

כמו שאתה יודע אני כותב מאותו מחשב כמו שלך, ויסטה תופס 1.5GB, מתוך 3GB שיש למחשב, ככה שזה לא מהווה בעיה (טחינת זכרון),

לחסוך 200 מגה נשמע לי מעט מאוד ואפילו לא כדאי בהתחשב שעדיין לא יודעים מה טיבה האמיתי של חלונות 7.

וזה עוד לפני התקנת אי אילו תוכנות...

בכל מקרה, אשמח לשמוע התרשמות שלך מחלונות 7 על המחשב וגם מאיפה השגת דרייברים.

1. אני רץ כרגע על 900 מגה לעומת 1100 ומשהו שהייתי קודם עם ויסטה באותו המצב. מרגישים גם שיפור בכבדות שהרגשתי קודם (להזכירך, אני באתי מXP ולא הייתי רגיל לויסטה, יכול מאוד להיות שזה פסיכולוגי אבל אני מרגיש יותר טוב עם 7 מאשר עם הויסטה בזמן הקצר שהיתה מותקנת אצלי).

2. בגלל זה התקנתי אותה כדי לעמוד על טיבה ולהחליט עד החודש הבא אם אני מעוניין להוציא 49 דולר ולקנות אותה או לחזור לויסטה/XP/אובנטו.

3. אחרי שאתקין אופיס וויז'ואל סטודיו ואת הווב דיוולופר אני אדע יותר טוב האם זה חסך לי או לא בסופו של דבר.

4. לא הייתי צריך דרייברים, 7 זיהתה את הכל והיא נתנה דוח לפני ההתקנה של מה שבכל זאת כנראה/אולי לא יעבוד:

Upgrading will affect the following devices and/or programs:

These devices might not work properly after the upgrade. Before upgrading, we recommend updating the drivers for these devices. Cancel the upgrade, open Control Panel and search for "update device drivers", or go to the device manufacturer's website to search for updated drivers.

Keyboard Filter

These programs might not work properly after the upgrade. We recommend uninstalling these programs before upgrading. Cancel the upgrade, open Control Panel, and search for "uninstall a program". (Note: Programs marked as * can be safely reinstalled after the upgrade.)

HP MediaSmart Music/Photo/Video *

DigitalPersona Fingerprint Software

אז ככה, אין לי מושג מה זה הקיבורד פילטר, אם מישהו יודע אני אשמח להסבר, אבל אין לי שום בעיה עם המקלדת והכל עובד כמו קודם.

המדיה סמארט עובד בסדר ממה שראיתי.

הפיצ'ר של קורא טביעות האצבעות השימושי עדיין עובד, הבעיה היחידה היא שהוא לא קופץ אוטומאטית כשאני מגיע לשדות הרשמה וכאלה (ניתן להגדיר ידנית). אני אסתדר עם זה בנתיים עד שיצאו או עד שאחזור לויסטה.

עוד התרשמויות:

קודם כניסה ליו טיוב היתה תוקעת את האקספלורר. אחרי ריסטרט זה חזר לעבוד רגיל בנתיים.

בלוח הבקרה קורס דווקא לא מעט. היפה בזה שזה כמעט לא מורגש והמערכת מתאפסת על עצמה דיי מהר, אבל זה עדיין מרגיז. נראה אם זה יהיה ככה בהמשך.

אה, ואין יותר תפריט התחל קלאסי למי שזה חשוב (רמזף לי).

לעומת זאת, יצירת דיסק שחזור עובדת בסדר (בניגוד לויסטה אם אתה זוכר).

נראה לי שזהו בנתיים.

אאעדכן אותך בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...