מחיקת אובונטו דפוק והתקנת אחד חדש וטוב - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיקת אובונטו דפוק והתקנת אחד חדש וטוב

Sp_RuS

Recommended Posts

חחחח... שכחתי מזה בכלל!!! ::) ::) ;D ;D ;D

הבנתי, אז יאלה אני הולך לפרמט את הכוננים

unallocated , , 11.2GB.

/sda3 extanded-> /sda5 -swap , 556.94MB

ונקווה לטוב. אם לא תשמעו ממני בזמן הקרוב, תקראו לטכנאי... :mavet:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לך אפשרות "merge" כלשהיא?

ובנוסף, אם אתה מוחק את כל הכוננים לא עדיף לעשות את זה כבר בהתקנה של הפצת הלינוקס שאתה מתקין? או שאתה רוצה בעצם לפרמט רק את המחיצה של הלינוקס ולמזג אותה עם ה"unlocated space"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להגדיל את המחיצה הראשונה ביחד עם הלשישית כאשר השנייה ממוקמת באמצע.

או שתזיז את השנייה לסוף ואז תאחד ביניהן או שתשאיר את המצב כמו שהוא (לגעת במחיצת שיחזור אני כמובן לא ממחליץ).[br]פורסם בתאריך: 21.09.2009 בשעה 01:00:30

דרך אגב יש לך גישה מהlive cd הזה לאינטרנט ותא הלא חייב לצאת ממנו כל פעם שאתה צריך להתייעץ.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

merge אין... לא מצאתי... ???

אני לא מתכוון למחוק את כל הכוננים. אני מתכוון להגדיל את המחיצה של וינדוס. ולהשאיר 2 ג'יגה ללינוקס.

אני מתחבר דרך חייגן, וזה סביבת בLIVE CD, אז זה סרט.

אתה לא ממליץ להחליף מקומות בין ה11 ג'יגה הריקים למחיצת שיחזור? למה? זה אמור להיות פעולה פשוטה ובטוחה 100% לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאא... עם אין סיכון, רק עולה לי בזמן, אז חפיף! :P

אא.... באתי לעשות את זה, ואז קפצה לי הודעה של potential loss of data... למה?! לא רוצה? זה הודעה אקטואלית? זה קורה? מה הסיכויים שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ol'Dirty, אתה לא רואה לפי תצלום המסך שזה gparted?

ServicePack, אין סיכוי של איבוד מידע וכנראה שבחרת בפעולה הלא נכונה ובגלל זה קיבלת את ההודעה הזאת.

מצטער, לא שמתי לב - אני כנראה לא ערני כל כך :P לפחות אני מנסה לעזור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://img147.imageshack.us/gal.php?g=screenshot2k.png

נכנסתי, בחרתי את הסקטור של הגיבוי, זה תקוע לי בין השטח הריק ולכונן של WINDOS, ולחצתי על MOVE שנמצא בפאנל בחירה.

screenshotcu.th.png

ואז הוא מראה לי את השטח הירוק שאני לא רוצה לאבד, ואת השטח הריק, ואני פשוט הזזתי את השטח מצד שמאל, לצד ימין.

screenshot2k.th.png

screenshot4uh.th.png

ולחצתי APPLY, ואז הוא מראה לי את האזהרה הזאת...

screenshot5me.th.png

מה דעתכם? באמת יש סכנה למידע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעולות שעשית נכונות.

תראה, ברמת העיקרון כל שינוי שאתה עם תוכנה לניהול מחיצות ולא משנה עד כמה הוא משמעותי מחייב זהירות ותמיד רצוי לגבות לפני.

אני פשוט יודע שהתהליך הוא לא הרסני אבל לוקח המון זמן לביצוע בגלל שמדובר על העתקה של הרבה קלאסטרים ממקום למקום ובדסיק קשיח של זה יכול לקחת דיי הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ההעברה של הסקטור גיבוי לצד ימין עברה בסדר, בלי שגיאות והכל.

ואז עשיתי לpreload, הסקטור של וינדוס, הגדלה. וכשלחצתי apply, הוא התחיל לעשות את זה, ואז עשה שגיאה לא ברורה, אבל בכל זאת הוא מראה כאילו הוא הגדיל את הסקטור והכל בסדר. הרצתי בדיקת שגיאות, ויצא נקי.

אז איתחלתי את המחשב.

עד כמה שאני מבין אני צריך לעשות defrag לוינדוס אחרי שאני עושה דברים עם הכונן שלו. אז התחלתי לעשות defrag.

אחרי הדפרגמנטציה, יאלה נתקין 9.04!!!!!! :jump: :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...