תקיעות במשחקים גם לאחר החלפת ספק כוח - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות במשחקים גם לאחר החלפת ספק כוח

BaR151

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה במעבד:

200869151.jpg

ובדרייבר של הכרטיס מסך רשום לי:60 מעלות C'

ולמה אני לא חוזר לXP? כי אני לא מתכוון להישאר עם עד שאני יחליף מחשב כי זה לא יהיה בקרוב ממש לא בקרוב :)

נ.ב: כשאני לא חוץ ctrl + Alt + Del ואני הולך ללשונית Performance רשום לי לפעמים בCPU Usage אפילו עד 50%-60% ובMemory רשום לי 1.25GB כשאני בשולחן עבודה ולא עושה כלום! זה לא בעיה?? ואם אני עושה ריסטרט אז הCPU Usage חוזר ל0%-20%.

ודרך אגב עכשיו הסתכלתי שוב במדריך של הבדיקה לזכרונות כי היה לי נראה שזה לא הגיוני מה שעשיתי.. וראיתי שלא עשיתי טוב אז אני יעשה אותה שוב פעם אני ישאיר את זה כל הלילה אז מחר אני יודיע אם זה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? 10 מעלות מעל? מוזר כי יש לי גוף למעבד "ZALMAN CNPS7000C-AlCu LED Retail" והמצב של המשחה אני לא יודע.. כל כמה זמן צריך לשים? כי יש לי את המחשב שנה..

ואת ההמשך אני מצטער אבל לא כל כך הבנתי..

למה אתה מתכוון שאתה אומר "procces משגע לך את המערכת"? ולא הבנתי מה זה אחד הADD ONS של IE..

והדבר האחרון איך עושים אלימנציה של תוכנות/תהליכים?

תודה רבה על העזרה! ואני מצטער שאני לא מבין כל כך הרבה בכל זה :smile1:

ומקווה שתעזור :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

קודם כל אין לך על מה להצטער זה אני שפשוט די בור בעיניין הזה ;D

מבחינת הטמפ' אני יודע אבל שמאז שקניתי את המחשב יש לי את אותה הטמפ', היא לא השתנתה מאז..

מבחינת חומרה אני גם חושב שזה לא קשור כי כבר הייתי בחנות מחשבים והחליפו לי חלק חלק במחשב ועדיין היתה לי אותה בעיה..

בקשר לMSConfig אני כבר ביטלתי מזמן הרבה דברים שאין צורך בעלייתם עם הפעלת המחשב.

ובCTRL ALT DEL אני לא יודע מה אפשר לבטל.. יש לי כאן הרבה דברים ולכן אני מעלה את התמונה הישר מהמחשב שלי שאולי תדע ם משהו מפריע

תמונה:

1296822134.jpg

בדפדפן ביטלתי הכל והגירסא של החלונות 7 היא בול אותה גירסא של חברים שלי שאצלהם הוינדוס פועל חלק אז אני לא בטוח שזה הסיבה.

אה.. שאני לא אשכח, בדקתי שוב את הזיכרונות בלילה (דרך התוכנה memtest) והפעם טוב ואין שום בעיה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עידכנתי את הביוס :silly: אבל איך עושים את זה? :s05:

ואני לא חושב שהחלפת הזיכרונות תיפתור את הבעיה כי הייתי בחנות מחשבים ושם הוא החליף לי את כל החלקים בשביל להבין מאיפה באה הבעיה והזיכרונות היו בינהם וכשבדקתי את הבעיה במשחק אחד הוא עדיין נתקע לפעמים ונפל.. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי שוב על השרשור, שמתי לב שיש לך אותו כרטיס מסך כמו שאצלי והיו לי גם בעיות כאלה, השאלה היא, אם ה-4870 שלך מתוצרת Sapphire?

סביר להניח הכרטיס שבתמונה, אבל יש עוד עיצוב שחור עם מאוורר באמצע:

Sapphire-Radeon-HD-4870-Corner.jpg

אם כן, תרשום לי בבקשה את הרביזיה שלו, זה אמור להראות משהו כזה:

188-01E85-001SA , SKU#11133-00-XXR

אמורה להיות מדבקה אם הזיכרון שלי לא מטעה או שזה מוטבע על הלוח של הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל הכרטיס מסך שלי מתוצרת אז אתה לא צריך את הפרטים נכון? אם כן תקן אותי.

עכשיו KAKADU999 תודה רבה על הניסיון לעזור רק אם תוכל להסביר לי איך מעדכנים ביוס או אפילו תביא לי מדריך אני מאוד אודה לך! שוב תודה!

בקשר לשאלה באיזה משחקים המחשב נתקע הם בכל מה שאני מנסה לשחק כלומר shift (החדש) אני יכול לשחק ולפעמים באמצע שאני נוסע פיתאום המשחק מפסיק לאיזה כמה שניות ויש לי מסך שחור וריבועים כאלה לעשירית שניה והוא חוזר ובדיוק אותו הדבר קורה בכל המשחקים שאני משחק..

ול-ixslashxi אני יבדוק שם באמת אם יש מדריך אבל אם מישהו יודע איפה יש מדריך אני ישמח אם יוכל להביא לי (לא שאני מתעצל לחפש פשוט אני לא מבין בזה כל כך..)תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...