כבל חשמל ב-Enermax Modu 82+ 525 Watt - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל חשמל ב-Enermax Modu 82+ 525 Watt

redead

Recommended Posts

רכשתי היום את הספק הזה ועכשיו שאני פותח אותו אני רואה שהכבל חשבמל שמסופק איתו הוא בעצם לא ישראלי ( לא יודע אם זה אירופאי או אמריקאי וזה לא כזה משנה לי גם )..

אין לי בעיה לקחת כבל חשמל מהספק הישן או מכל מקום אחר רק פשוט מפליא אותי שמוכרים כזה ספק יקר בארץ בלי כבל שמתאים..

לעוד מישהו יש ניסיון או ידע עם זה? ממש מוזר לי הקטע הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לעשות למישהו פירסום שלילי או משהו כזה אבל מדובר בחנות לגיטמית ביותר שמומלצת כאן בפורומים..

בכל מקרה רשום בנתונים לא אמורה להיות שום בעיה להשתמש בכבל מהספק הישן נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי צביקה,

במקרה ראיתי את ההודעה הזאת ואני לא כלכך מבין..

בוא נניח שאין לי כרגע סטוק של כבלי חשמל ישנים זרוקים בבית, ואני היום קונה לעצמי מחשב ראשון בחיים.

אני קונה של אנרמקס, מיבוא רישמי (אתם). אתה רוצה להגיד לי שלא יהיה לי שום כבל מתח על מנת לחבר את המחשב לשקע שבקיר?

מה ההיגיון? מאיפה אני אמור להשיג אחד במקרה כזה?

ומדוע מגיע בלי כבל מתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שבחנות זרוקים להם כבלים כאלה בסטוקים אז פשוט היו נותנים לך אחד כזה..

רק מה זה נראה לי קצת בושה שבן אדם בא לקנות ספק של החברה אולי הכי יקרה שהכי מחשיבה את עצמה ונותן באמת ממיטב כספו ולא יכול לקבל כבל מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי היום את הספק הזה ועכשיו שאני פותח אותו אני רואה שהכבל חשבמל שמסופק איתו הוא בעצם לא ישראלי ( לא יודע אם זה אירופאי או אמריקאי וזה לא כזה משנה לי גם )..

אין לי בעיה לקחת כבל חשמל מהספק הישן או מכל מקום אחר רק פשוט מפליא אותי שמוכרים כזה ספק יקר בארץ בלי כבל שמתאים..

לעוד מישהו יש ניסיון או ידע עם זה? ממש מוזר לי הקטע הזה..

לפני כמה שנים משרד התקנים (או איזשהו משרד ממשלתי שאחראי על הקטע הזה) החליף את התקן לשקעים בארץ,

וכמובן שהוא לא טרח להודיע לאף אחד ולא כלום. לכן מאוד אפשרי שהכבל שמסופק עם הספק שקנית כן "מתאים" לארץ,

הבעיה זה שהשקעים אצלך בבית (וכמעט אצל כולם, מלבד בתים חדשים) ישנים ואינם מתאימים לתקן החדש

ולכן זאת לא בהכרח אשמת החנות / היבואן במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים משרד התקנים (או איזשהו משרד ממשלתי שאחראי על הקטע הזה) החליף את התקן לשקעים בארץ,

וכמובן שהוא לא טרח להודיע לאף אחד ולא כלום. לכן מאוד אפשרי שהכבל שמסופק עם הספק שקנית כן "מתאים" לארץ,

הבעיה זה שהשקעים אצלך בבית (וכמעט אצל כולם, מלבד בתים חדשים) ישנים ואינם מתאימים לתקן החדש

ולכן זאת לא בהכרח אשמת החנות / היבואן במקרה הזה.

נראה לי שאני יודע לזהות שהכבל הוא לא ישראלי..

:hat:[br]פורסם בתאריך: 13.09.2009 בשעה 12:07:45

אני חושב שאם אתה משלם על הכבל שמגיע עם הספק, מן הראוי לציין שאתה תקבל כבל שאתה לא יכול להשתמש בו, עוד יותר מן הראוי שיחליפו לך אותו...

בהצלחה.

זה בסדר היום דיברתי עם החנות והוא אמר לי שהוא באמת שכח או "שכח" ( לא ממש משנה לי ) להגיד לי והוא ישר הציע לי לקחת משם כבל אבל באמת שאין לי צורך יש לי מספיק כאלה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאין ברירה נעלה תמונה שכנראה שווה 1000 מילים וזהו :-)

צילום דיי טוב שלי אם אתם שואלים אותי ;D

ויש לי בעיה אני פייבוריט גדול של שאנרמקס..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...