זהה את המשחק! V2 - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהה את המשחק! V2

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

23moeq8.jpg

משחק ישן שבזמנו אנשים נגנבו מהגראפעקה שלו.

המנוע שלו היה אדיר אני זוכר איך התלעבתי כילד.

אני יודע שיש לך דיסלקציה, אבל אנשים לא יבינו מה כתבת.

גרפיקה*

התלהבתי*

ולמה אתה אומר להם שהמשחק הוא מהתקופה שבה הייתה ילד? עכשיו הם ילכו לפרופיל, יראו בן כמה אתה, ישערו בערך מאיזה תקופה המשחק, זאת אומרת, כשהייתה בין 12-16. וזה רמז גדול מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגיאות הן בלי כוונה מה גם שכשממהרים לעבודה בבוקר אותיות מתחרבשות לעיטים קרובות.

מה שכן בכוונה זה הרמז לדעתי לזהות את המשחק יהיה קשה אפילו מאוד,בהצלחה.

מי שרוצה מוזמן ללכת למקור התמונה,הורדתי אותה והעלתי מחדש בtinypic אם יש דרך לעקוף את זה ולדעת אני הופתע.ן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו עם אטלנטיס? (ראיתי תמונה דומה באינטרנט, שקוראים לה Atlantis_1)

הרעיון של הדיון הוא לא לחפש את התמונה בTinEye... אף אחד לא בוחן כמה מהר אתה מחפש ברשת :xyxthumbs:

אני יודע שיש לך דיסלקציה...

לא לעניין הסגנון דיבור הזה... תנסה להעיר בצורה יותר מכובדת פעם הבאה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מישהו פה הרס וחבל,המשחק זה ATLANTIS.

משחק QUEST מדהים מי שלא שיחק אני ממליץ,הרבה ארועים היסטוריים מעניינים אומנות דתות השקפות עולם מדע ומה לא.

משחק שמלמד המון,הוא גם מאוד מהנה מבחינת משחקיות,וכמו שציינתי גראפיקה מדהימה לאותה תקופה,וגם היום הוא לא יאכזב אף מהבחינה הזו.

JHONNY - העובדה שאתה זה שגילית מהו המשחק מפלילה אותך בגלל הגיל שלך,אין סיכוי ששיחקת בו אתה היית בן 1-2 כשהוא יצא,חבל.

תן לאנשים להנות מהספק ואת הסיפוק בלזהות,בלי TINEYE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מישהו פה הרס וחבל,המשחק זה ATLANTIS.

משחק QUEST מדהים מי שלא שיחק אני ממליץ,הרבה ארועים היסטוריים מעניינים אומנות דתות השקפות עולם מדע ומה לא.

משחק שמלמד המון,הוא גם מאוד מהנה מבחינת משחקיות,וכמו שציינתי גראפיקה מדהימה לאותה תקופה,וגם היום הוא לא יאכזב אף מהבחינה הזו.

JHONNY - העובדה שאתה זה שגילית מהו המשחק מפלילה אותך בגלל הגיל שלך,אין סיכוי ששיחקת בו אתה היית בן 1-2 כשהוא יצא,חבל.

תן לאנשים להנות מהספק ואת הסיפוק בלזהות,בלי TINEYE.

לא חיפשתי אותו בTINEYE, חיפשתי משחקים בסביבות השנים 1993-2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...