זהה את המשחק! V2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

זהה את המשחק! V2

Guyn

Recommended Posts

בהמשך לדיון הקודם, הרעיון הוא לפרסם תמונה או פריט קול ממשחק, עדיף שלא יהיה ברור מאליו- כדי שהמשתמשים ינסו לזהות.

על מנת לצלם תמונה ממשחק, לחצו על Print Screen במקלדת בזמן משחק והדביקו את התמונה ב"צייר".

את התמונה תעלו לאתר אירוח תמונות, כדוגמת: www.imageshack.us או www.tinypic.com

את הקישור לתמונה תדביקו בהודעה, תסמנו אותו ולחצו על "הכנס תמונה": img.gif

תשימו לב-

מטרת הדיון היא לא לפתח דיון על המשחקים שיפורסמו בו, לכן הודעות לא קשורות ימחקו.

------------------------------------------

ובתור התחלה... זהו את המשחק!

28760109.jpg

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 1k
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הנשקים,או מה שזה לא יהיה,שהשחקן מחזיק,הייתי מנחש שזה ט'יף 3,אבל לפי הHDR שעל הבניינים הייתי אומר שזה אובליביון,או מוד כלשהו שלו..ובכלל יש לי תחושה שאף אחד מהניחושים אינו נכון..

עריכה:למרות שהגראפיקה מאוד מזכירה אותו,אני מניח שאין סיכוי שזה אובליביון,כי שם ישנם הפרדה מוחלטת בין הINTERIOR לEXTIRIOR,ככה שבחיים לא תוכל לעמוד בתוך מבנה ולצפות החוצה מהחלון..

עריכה 84.2: אולי זה DARK MESSIAH OF MIGHT AND MAGIC?

יאפ,דפינטלי DARK MESSIAH.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Lets crank the difficulty up a little bit,shall we?

אני רואה שמישהו הקדים אותי קצת,אבל אני אפרסם גם את שלי,וסליחה מראש על הכפילות שזה יוצר..

נראה אם מישהו זוכר את זה:

]

מוכר לי... זה היה משחק ידוע? כי אני בטוח שלא שיחקתי בו...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לכן שאלתי אם הוא מוכר, כי אם הוא היה מוכר אז יש מצב שאני מכיר אותו למרות שלא שיחקתי בו, אחרת המוח שלי מתעתע בי כמו שהוא אוהב ורגיל לעשות כל הזמן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר

סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

חדשים על המדף: Galaxy A52 ו-Galaxy A72 זמינים בישראל

צמד דגמי הביניים החדשים מבית סמסונג שהוכרזו לאחרונה כבר נמצאים בחלק מהחנויות המקומיות, עם מאפיינים שלא פוגשים בכל יום באותן רמות מחיר - אך הגרסה המסקרנת ביותר עם תמיכה ברשתות הדור החמישי עדיין חסרה