דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 74 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאז ש הקמה החברות חוייבו לשתף פטנטים, בפועל הם עברו על החוקים האלה כל הזמן וגם שהם שיתפו משהו הם בדרך כלל שיתפו גירסה לא סופית בשביל שהחברה השניה תעבוד קשה להבין מה הולך שם.

אינטל לא יכולה לקנות את , אף אחד לא יאשר את הקניה גם אם הם ירצו לעשות דבר כזה. בנוסף לזה לאינטל יש גרפי שלה, היא לא תריכה לקנות חברה בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fermi expected in January

In retail & Etail

Multiple sources now claim that Nvidia has promised to ship Fermi in January time. We are talking about Fermi, the GPU that is expected to defeat ATIs Radeon 5000 offering. To make it more clear, January is the time when you can hope to buy a graphic card based on Fermi.

Fermi has been pushed from early November to January launch mainly due the fact that A2 chip revision was not good enough for volume production so A3 is about to ship to partners soon. With this in mind and if all goes well, Fermi should be ready to ship in graphics cards in January.

We also heard that the launch won't take place at CES 2010, which starts on January 7th and ends of January 10th, and that Nvidia might launch it later at some point, but still in January.

http://www.fudzilla.com/content/view/16544/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 8800GTS 320MB ואני מרשה לעצמי לסחוב עד שייצאו משחקים שיהיו שווים את זה. בזמנו קרייסיס היה הבנצ'מרק והוא החזיק אותו בכבוד. אני לא רואה משחקים כבדים יותר בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ה-88GT שלי יכול לסחוב עוד חודשיים בכבוד :P זאת תהיה פעם ראשונה שאני מרשה לעצמי לדלג על 2 דורות שלמים...

כמוך כמוני, אני עם 8800GTX ששירת אותי בכבוד, הגיע הזמן לשדרוג רציני :xyxthumbs: (מחשב חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמוך כמוני, אני עם 8800GTX ששירת אותי בכבוד, הגיע הזמן לשדרוג רציני :xyxthumbs: (מחשב חדש)

אחרי השידרוג אתה מוכן לעוד מערכונים בקרייסיס? :P

לאן כולם ממהרים? יצא איזה משחק תובעני שלא שמעתי עליו?

אלא אם כן אתם משחקים ברזולוציות כאלה

כן יצא המשחק: "העיקר שלי הכי טוב". 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מעל 30, לאן יש לי למהר? 8)

שידרגתי ל-HD4870 לפני שנה מ-8800GTS 512 במחיר סביר.

ושנה שלמה אני נהנה ממקסימום ביצועים ללא פשרות.

ככה שהכרטיס באמת השתלם.

וכמו שסיימון אמר, עדיין המשחקים לא תובענים מדי בשביל לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי השידרוג אתה מוכן לעוד מערכונים בקרייסיס? :P

חביבי, אחרי השדרוג אתה כבר לא תנצח אותי יותר, אני גם יראה אותך קרוב יותר במסך 24 אינץ ;) לא יהיו תירוצים יותר...

נחכה לינואר בסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי, אחרי השדרוג אתה כבר לא תנצח אותי יותר, אני גם יראה אותך קרוב יותר במסך 24 אינץ ;) לא יהיו תירוצים יותר...

נחכה לינואר בסבלנות.

כיף לא נורמלי אה... לשחק אותו במולטי 8)

אז תארגן את המחשב ונתחיל לאזן תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...