דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 66 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

המחשב מתיישן..חבל לחכות לדעתי המחיר של זה יהיה מופרז וגם ככה המחירים של ati סבירים..

hd 5850 עובר כמעט כל כרטיס חד ליבתי בשוק ועולה 1280 , קנה ותהנה

הוא עובר כל כרטיס חד ליבתי שקיים היום

כשהוא באוברקלוק והHD5870 באוברקלוק... יש לHD5870 רק יתרון קטנטן.

ייתרון שלא שווה 500-600 שקלים אם אתה שואל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Nvidia Fermi launch slips into January 2010

לפי הידיעה החדשה FERMI יוצג בחודש הבא וימכר בחודש ינואר.

Showcasing in December

Just as it happened last year with the Geforce GTX 295, Nvidia will most likely showcase Fermi-based cards in December and will start shipping them out in January.

Nvidia cannot make it in time for a late November or early December launch as it had originally planned, and the A2 silicon that has currently taped out of the fab will not be the final silicon. Nvidia will move to A3 silicon for its final retail products. Our multiple internal sources have confirmed that Nvidia has samples but it keeps them within the company, heavily guarded and they won’t be shipping in 2009.

Nvidia did the same with GTX 295 when a few select hacks got cards and posted reviews on December 18th, 2008 while the official launch took place on January 8th, 2009. Jensen is not happy with the slight product delays, but Nvidia wants to have massive availability at launch. On another note, the fact that ATI has sold out of its Radeon HD 5870 actually works in Nvidia’s favour. For those enthusiasts who demand DirectX 11 card for the holidays, the Radeon HD 5870 is going to be the only option until CES 2010 comes around.

http://www.fudzilla.com/content/view/16342/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שכתוב שם... כתוב שם רוב הסיכויים שהוא יוצג בדצמבר ויושק רשמית ב CES 2010 (שזה 7 לינואר אאל"ט)

יוצג הכוונה שרק יראו אותו בדצמבר ... לגבי השחרור רשום - shipping - זה אומר יציאה למכירות בינואר.............נכון או לא נדע רק עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כאלה מצחיקים...

איגור צודק במידה מסויימת כי רשום שעד CES 2010 , האלטרנטיבה היחידה למי שרוצה DX11 היא מבית ATI.

CES 2010 היא ב7-10 לינואר 2010.

מצד שני Shadow , המשפט שאתה סימנת בציטוט מתייחס להשערה לגבי השיחרור של הFERMI כפי שהיה שנה שעברה עם ה295

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים הם יכולים לפתור צ'יקצ'ק , זה בטח כל מיני בעיות עם 7...

לגבי הוואפרים , כבר לפני חודשיים המצב שם השתפר פלאים , בגלל זה היו הערכות שתהיה הצגה בנובמבר והשקה רישמית בדצמבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר בדיוק , בפעם האחרונה שדיברו על זה אני חושב שאמרו שזה עומד על 40% ואז איזה אחד מהמנהלים אמר שכל השמועות על הייצור ממש לא נכונות וזה כנראה יותר גבוה מזה , לא זוכר בדיוק , אל תתפוס אותי במילה (כמו שעשית לשאדו :lol: )

מצד אחד, זה הדבר שמגביל אותם , מצד שני , המצב שלהם בתחום הרבה יותר טוב מאיפה שהם התחילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שהמחשב שלי גרוע או לא סוחב אבל חבל לי לקנות ATI ולבזבז את ה275 , כנראה ליום הולדת הבא (עוד חצי שנה) אני אתפנק באיזה כרטיס GT300 וישאיר את ה275 לפיזיקס או במידה ולא אצטרך אותו , אני אמכור אותו (ואולי אקנה עוד כרטיס חחח :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שהמחשב שלי גרוע או לא סוחב אבל חבל לי לקנות ATI ולבזבז את ה275 , כנראה ליום הולדת הבא (עוד חצי שנה) אני אתפנק באיזה כרטיס GT300 וישאיר את ה275 לפיזיקס או במידה ולא אצטרך אותו , אני אמכור אותו (ואולי אקנה עוד כרטיס חחח :) )

תעבור ל 7, ככה תוכל לנצל את ה 275 לפיזיקס גם עם כרטיס של האדומים שמחשב גרפיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מחלת נפש , זה הכל...

סתם , השידרוג (אם יהיה) יהיה אך ורק בגלל הDX11 ויתרונותיו (כשיגיעו מתישהו) .

ככול שאני חושב על זה לעומק , השידרוג יהיה רק כשתהיה סיבה ממשית לעבור לDX11...

תעבור ל 7, ככה תוכל לנצל את ה 275 לפיזיקס גם עם כרטיס של האדומים שמחשב גרפיקה

אני עובר ל7 בקרוב (מקווה בשבועות הקרובים) ,שוב , השדרוג יגיע כשיהיה צורך אמיתי בDX11...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...