למבינים: לשימושי תלת מימד ואפטר אפקטס. איזה מעבד עדיף? 920 או 860? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים: לשימושי תלת מימד ואפטר אפקטס. איזה מעבד עדיף? 920 או 860?

sivanxyz

Recommended Posts

שלום לכולם. יש לי מספר תהיות בדרך למחשב חדש.

חיכיתי חיכיתי והם הגיעו... ואז רוב הבקורות פסחו על ה860... אלו שלא מראות OC לא מרשים. וה920 לא ירד במחיר. אז...

א. כללית,

יכול להיות שסתם חיכיתי? מה היתרונות והחסרונות של כל פלטפורמה לשימושי תלת ואפטר? ריבוי כרטיסי מסך רלוונטי לשימושים שלי?

ב. ,

ייתכן וארצה לעשות OC כל עוד המערכת יציבה במאמץ לאורך זמן. מה ההשלכות של הTDP השונה?

באיזה תדר אצטרך לעצור כדי לקבל מערכת יציבה וקרירה (עם איכותי. אויר בשלב זה) לגבי כל אחד מהמעבדים? איזה מעבד יהיה יותר חזק בתדרים האלו?

תודה למשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי ה920 והפלטפורמה של X58 שתתמוך לך בריבוי , במידה ותקח לוח WS שיתמוך לך גם בCUDA וPHYSICS בעתיד

מאחר שאין הבדל מחיר בין המעבדים וה920 אפילו טיפה זול יותר, וגם לוחות P55 בקצה העליון עולים כמו לוח UD5 X58 נראה לי שברור שעדיף ללכת על ה1366

ובשביל מקסימום ביוצעים יש לך גם את לוחות P6P6 WS בקצה הבאמת עליון.

גם כמות הזכרון המקסימלית שתוכל להתקין גדולה יותר.

כמובן שאם אתה לא הולך לעבוד עם ריבוי אז אולי כדאי לשקול P55 וI5-750 והביצועים ברמות של הנ"ל לא ממש קריטיים עבורך.

נכון לרגע זה לא נראה לי שיש טעם לרכוש I7-860 עם לוח P55 כשה920 עולה פחות ולוח X58 מתחיל ב1000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@SE תודה שהקדשת את הזמן להגיב.

בגדול, מבחינתי לפחות, זה אותו כסף. ההפרשים נראים לי זניחים.

בכלל לא בטוח שאני צריך CF\SLI זאת אחת השאלות. כרטיסי עובדים בזוגות? (אולי אתחיל עם GTX +סופטמוד)

מבחינת OC, מצד אחד בלינפילד הטורבו יותר טורבו. מצד שני התדר הסופי שאפשר להגיע אליו יותר גבוה בבלומפילד. ושוב אני לא יודע איפה אני אצטרך לעצור כי אני לא מחפש את המקסימום האפשרי אלא את המקסימום שלא ישחוק את החומרה בצורה משמעותית ויהיה יציב לחלוטין. איפה הנקודה הזו בשני המעבדים האלה ומי מהם יותר חזק בה אני לא יודע. ושוב על מה מלמד ההפרש בTDP במקרה זה? (בלומפילד משול למנוע מיושן או פשוט בנפח יותר גדול?)

מישהו יכול להעריך?

מבחינת שדרוג עתידי, אני מבין שאין מידע חוץ מI9 ל1366 ב1K$ שזה לא ריאלי מבחינתי. מישהו יודע מה התוכנייות ל 1156? מה ההשלכות של הפסקת ייצור ה920?

נ.ב. אני מודה שאת רוב המפרט של P6P6 WS לא הבנתי אז כנראה שהוא לא בשבילי. SAS אני בטוח לא צריך. אם הייתי רוצה להוציא כאלה סכומים על לוח כבר הייתי הולך על תחנת עבודה ממותגת. בקיצור, זה כבר הפרש לא זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...