מחשב ב4K בערך לעבודה משרדית ופיתוח תוכנה בעיקר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ב4K בערך לעבודה משרדית ופיתוח תוכנה בעיקר

fuck off

Recommended Posts

בגלל שאני לא נמצא רוב הזמן בבית, וחשבתי להתחיל לעבוד בפיתוח תוכנה , הבנתי שאני צריך מחשב שיהיה איתי כל הזמן (נייד).

עכשיו צצה השאלה איזה לקנות? חשבתי אולי ללכת על מאק בוק, אבל ניראה לי שזאת תהיה בעיה לפתח עליו אפליקציות לWIN. (חשבתי על אמולציה אולי) הבעיה הכי גדולה היאבזה שהמק יקר ולא חזק מי-יודע-מה מבחינת נתונים טכניים (אבל כמו שכולם יודעים - once you go - you never go back).

מנגד יש את מחשבי הPC ששם המבחר ענק וטווח המחירים מטורף וכל אחד מציע משהו אחר.

בקיצור באתי לפה לבקש שתעזרו לי קצת להתמקד על מה מתאים לי יותר ואיפה אני יכול לקנות את זה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי איך אתה מדמיין את החיים שלך... תקנה מחשב נייד, תשלח קורות חיים ותתחיל לקבל הצעות עבודה מימין ומשמאל?

על-פי המשפט "חשבתי להתחיל" נראה לי כי אין לך שום ניסיון בתחום. השכלה לפחות יש לך?

או שאני מבין לא נכון, ואתה סה"כ רוצה להתעסק בפיתוח תוכנה כתחביב פרטי בשלב ראשון, בתקווה שתוכל לפתח מזה קריירה בהמשך?

בוא נתמקד במצב כפי שהוא נראה לי: בחור מחפש מחשב נייד שייקח איתו לכל מקום במטרה לעבוד על פיתוח תוכנה בסביבת PC.

אז ברור ש-MAC לא מתאים פה (ומה לעזאזל הקשר בין MAC ל-4K? בדקת לפחות בערך את המחירים לפני שפתחת את הדיון?)

באופן כללי, משום שציינת שאתה לא בבית רוב הזמן, הייתי מציע מחשב נייד שיהיה קטן וקל יחסית. גודל 13" נראה לי אידיאלי למצב זה. וההמלצה שהייתי נותן היא ה-DELL Vostro 1320:

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-1320.htm

מתחיל מ-, ואתה יכול לבצע שדרוגים של וכונן קשיח כרצונך. איכות בנייה טובה, ואחריות ל-5 שנים. שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי מחירים ובגלל זה אמרתי . במחיר הזה אפשר להביא שהוא refubrished מארה?ב.

ולמה החלטת שאין לי ניסיון ושאני חובבן? אני מתעסק בזה יום יום תמורת 350 שקלים בחודש.

ועל אפשר להתקין vm (או איך שאפל לא קוראים לזה). או אפשר לפתח java שמתהדרת ביכולות הcrossplatform. (כמובן בתנאי שיש jvm)

אז מה בכל זאת בנוגע לmac? או שכדאי לי להתרחק ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי מחירים ובגלל זה אמרתי . במחיר הזה אפשר להביא mac שהוא refubrished מארה?ב.

אז תגיד שאתה מחפש לקנות מחשב refurbished מארה"ב. רוב האנשים מחפשים לקנות מחשבים חדשים בארץ.

ולמה החלטת שאין לי ניסיון ושאני חובבן? אני מתעסק בזה יום יום תמורת 350 שקלים בחודש.

פשוט בגלל איך שניסחת את זה.

ועל mac אפשר להתקין vm (או איך שאפל לא קוראים לזה). או אפשר לפתח java שמתהדרת ביכולות הcrossplatform. (כמובן בתנאי שיש jvm)

אז מה בכל זאת בנוגע לmac? או שכדאי לי להתרחק ממנו?

אפשר הכל. השאלה היא מה אתה רוצה. לקנות מק בשביל להריץ עליו בעיקר יישומי windows זה דבר די מפגר.

נשמע כאילו אתה רוצה לקנות mac (כנראה מהסיבה שכמעט כולם רוצים לקנות mac - הפוזה של "יש לי מק, אני מאאגניב"), אז אתה בכוח מחפש שימליצו לך על זה.

אני אישית לא ממליץ על mac כמעט אף פעם. לטעמי, תמיד יש אפשרויות יותר טובות באותו מחיר.

אני לא יכול להגיד שה-mac הוא מחשב גרוע. הוא רחוק מכך. פשוט שיטת העבודה ש- מיישמת במחשבים שלה ומכתיבה ללקוחות שלה לא מתאימה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...