אוניברסיטה פתוחה בזמן הצבא-אפשרי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוניברסיטה פתוחה בזמן הצבא-אפשרי?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון קונים תיק מיוחד ואפשר לשים אותו בתוך התיק זו לא הבעייה

לגבי ציונים-בבית ספר הייתי בסדר גמור,הממוצע של הבגרות שלי נע בין 70-85 משהו כזה...

לא תיהיה לי אני חושב בעייה ללמוד באוניברסיטה,בייחוד שאני אלמד משהו שאני אוהב,לא כמו בבית ספר שהוכרחתי ללמוד גם דברים שאני כן אוהב וגם דברים שאני לא אוהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ציונים-בבית ספר הייתי בסדר גמור,הממוצע של הבגרות שלי נע בין 70-85 משהו כזה...

לא תיהיה לי אני חושב בעייה ללמוד באוניברסיטה,בייחוד שאני אלמד משהו שאני אוהב,לא כמו בבית ספר שהוכרחתי ללמוד גם דברים שאני כן אוהב וגם דברים שאני לא אוהב...

גם באוניברסיטה בחלק מהקורסים לומדים דברים שלא בדיוק קשורים/מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מה זה בסרט אם זה מה שאתה חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יישומי מחשב למדעי החברה ‏(10159‎)‏1

מבוא לסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה א ‏(30111‎)‏

מבוא לסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה ב ‏(30112‎)‏

שיטות מחקר במדעי החברה: עקרונות המחקר וסגנונותיו ‏(10285‎)‏

התנסות במחקר, רגרסיה וניתוח שונות ‏(10686‎)‏

עוד?

ותיק זה מה שיעצור מישהו שרוצה להרים לך את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חש צורך עז באספירין.

ממוצע הבגרויות שלך נע בין 70 ל85? אתה מודע להבדל העצום בין ממוצע 70 לממוצע 85?

ושתדע שמדובר בממוצע מאוד נמוך - אם יש לך את היכולת(ואני לא יודע אם יש לך) אז אני ממליץ לך מאוד לשדרוג אותו - או שתעשה תואר רק בפתוחה, כי תצטרך להוציא 801 בפסיכומטרי עם ממוצע בגרויות כזה בשביל להתקבל לאוניברסיטה/מכללה רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה יעני נושא כללי ועוד מלא תת נושאים....

וכאילו נותנים לי ספר אני קורא ומסכם ת'חומר ואז שולח את העבודה למרצה?

לא. נותנים לך ספר ללמוד ואז בסוף יש מבחן שחצי ממנו זה על דברים שהוזכרו בספר במשפט או שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אתחיל תואר בפתוחה,מין הסתם אני אסיים אותו בפתוחה

לא חישבתי בדיוק את הממוצע,אבל אני משער שכולל בגרויות של י' ויא' ויב הממוצע שלי הוא אפילו מעל 70,בוא נגיד 80-85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת ת"א יש מחשבון ממוצע בגרויות - אתה מכניס את הציונים במקצועות וכן את מספר היחידות ומקבל את הממוצע.

שוב - הבדל ענק, גדול ועצום בין ממוצע 70 לממוצע 85 - שגם הוא נחשב די נמוך. הרף הידוע לי(והמקובל) הוא ממוצע הנע סביב ה95 ויותר נכון סביב ה100/105.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת ת"א יש מחשבון ממוצע בגרויות - אתה מכניס את הציונים במקצועות וכן את מספר היחידות ומקבל את הממוצע.

אה. ואף מילה על זה שאוניברסיטאות שונות (ואפילו פקולטות שונות באותו המוסד) מחשבות את הממוצע אחרת מבחינת משקל ובונוסים - הבדל שיכול להיות משמעותי אם הממוצע קרוב לסף הקבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...