מחפש חנות לרכוב כבל Cat5 או CAT6 להשחלות בבית חדש על מנת לבנות רשת ... - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חנות לרכוב כבל Cat5 או CAT6 להשחלות בבית חדש על מנת לבנות רשת ...

tomcat383

Recommended Posts

השקע שהבאת בתמונה כולל שתי יציאות , כך שאם יש לך צורך ב-4 יציאות מספיקים שניים כאלה. אם המחשבים המרוחקים מגיעים כל אחד בכבל נפרד, אתה אכן זקוק זקוק ל-4 יציאות. החיבורים של CAT5E ו-CAT6 זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, זאת שאלה שמעניינת אותי פשוט.

יש בבית 3 מחשבים.

שניים באותה קומה ואחד בקומה למטה.

בעצם שמים שקעים כאלה ליד כל מחשב, מחברים אליהם CAT 6 או CAT5E, ואת הצד השני של הכבלים מחבריםים לפנל בארון תקשורת(שאפשר לקנות של 16 פורטים ב150 שקל) ואת הראוטר והמודם שמים בארון תקשורת.

ומוצאים מהפנל הזה את הפורטים שצריך לראוטר.

נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה ב"החיבורים" ?

יש הבדל בין שקע CAT5E לCAT6.

ארבעת המחשבים נמצאים באותו חדר? אם כן אז כמובן שעדיף לשים שם את הראוטר ולחבר את המחשבים ישירות אליו.

הכוונה לחיבורים היא שכולם מבוססים על שקעים בגודל פיזי של RJ45. כמובן שהמפרט הטכני של שקעי CAT6 שונה מזה של CAT5E אבל מבחינת הגודל הפיזי הם זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת שאלה שמעניינת אותי פשוט.

יש בבית 3 מחשבים.

שניים באותה קומה ואחד בקומה למטה.

בעצם שמים שקעים כאלה ליד כל מחשב, מחברים אליהם CAT 6 או CAT5E, ואת הצד השני של הכבלים מחבריםים לפנל בארון תקשורת(שאפשר לקנות של 16 פורטים ב150 שקל) ואת הראוטר והמודם שמים בארון תקשורת.

ומוצאים מהפנל הזה את הפורטים שצריך לראוטר.

נכון?

וזה נכון מה שאמרתי?

המפרט הטכני שונה? במה הוא שונה?

ומה ההבדלים בין כבל מוצלב ולא מוצלב? ובשביל תשתית בבית מה צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

אם אני מעביר בבית תשתית לרשת, איך זה יוצא מהקיר?

זה שקע כזה לרשת נכון?

ובעצם אם אני רוצה לשים ראוטר ולחבר אליו 4 מחשבים קווית, אני צריך לשים על הקיר 4 שקעים לרשת?

זה השקע:

http://ultrapro.co.il/products/93174

?

והאם החיבורים של CAT6 וCAT5E אותו דבר?

עם מישהו היה שם לי כזה שקע בחדר על הקיר הייתי נותן לו מכות ..

מזה מעבדה מחסם שלא מעניין היופי והמראה של הנקודת או בית . אפילו במשרדים יש כבר פתרונות יפים יותר ..

לבית הולכים רק על שקעים שקועים של גוויס או דמוי גוויס ! או מה שלא יהיה רק לא על טיח

כי זה לא ממש יפה שנראה כמו איזה קופסאת סגריות תקועה לך על הטיח ושנראה פרובזרי לאללה העיקר שיעבוד ...

זה לא הולך ככה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה נכון מה שאמרתי?

המפרט הטכני שונה? במה הוא שונה?

ומה ההבדלים בין כבל רשת מוצלב ולא מוצלב? ובשביל תשתית בבית מה צריך?

פיזית הגודל של השקע דומה אבל מבחינת האיכות, שקע CAT 6 הוא איכותי יותר כמו שכבל CAT 6 הוא איכותי ותר מכבל CAT 5E. לגבי כבלים בכללי אתה יכול לקרוא כאן -- http://www.netcheif.com/Articles/Cabeling/cabeling.htm. בכבילה בייתית אני הולך על CAT5E כי לטעמי זה מספיק. אם אתה רוצה להשקיע וחושב 10-15 שנים קדימה אולי כדאי ללכת על CAT 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...