המלצה למחשב נייד לסטודנטית + משחקים בינוניים - 5000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד לסטודנטית + משחקים בינוניים - 5000 ש"ח

Animor

Recommended Posts

אני לא מכיר אף מחשב 13-14" עם ומסך מאט עד 5000 שקלים.

ל-Lenovo יש SL300/SL400 עם וגרסאות מסוימות עם כרטיס מסך חיצוני, אבל רק עם מסך מבריק. יש קונפיגורציות של SL400 עם nVidia ומסך מאט, רק משום מה אין אותן בארץ...

תודה. גם אני מצאתי את ה- שמתאימים לי רק באתרים בחו"ל ולא בארץ...

אני יכול להגדיל את התקציב ל-5500, אם זה משנה משהו. ואשמח להתייחסות מבעלי ניסיון עד כמה מסך מבריק מפריע בעבודה יום-יומית (בעבודה באוניברסיטה, בית קפה וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כסטודנט העברתי זמן לא מועט עם מחשב נייד בעל מסך מבריק,עוד איך שהם יצאו..בוא נגיד שחשיפה מלאה לשמש שני הסוגים לא יועילו.

מה שכן,המבריק בוהק יותר באיזשהיא צורה,אבל עדיין המאט יתפקד טוב יותר במקומות מוארים בשמש..

אני עדיין חושב שבסופו של דבר ניתן להתפשר ולקחת את המבריק,ניתן להסתדר איתו,אולי יש איזשהוא כיסוי נדבק למסך שמונע במעט את הברק...

לדעתי הDV3 ייתן לך את המענה הטוב ביותר לצרכיך..מה שכן,יש גם את הווסטרו 1320 אבל ללא ,השאלה היא באיזה רזו' אתה רואה ואולי אפשר להתפשר על הVGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-VGA יידע להתמודד גם עם 1080P, אבל לא כל טלוויזיית LCD יודעת לקבל אות ב-VGA, ובכל מקרה, ב- התמונה תהיה חדה יותר ולא נתונה להפרעות.

אוקיי, לא ידעתי את זה. בכל מקרה, אני לא חושב שלטוויזיה שלי יש כניסת VGA של מחשב.

אם אני רוצה לחבר את הוידאו לטלוויזיה באמצעות ה-, אבל את האודיו לרסיבר, איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...