המלצה למחשב נייד לסטודנטית + משחקים בינוניים - 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד לסטודנטית + משחקים בינוניים - 5000 ש"ח

Animor

Recommended Posts

שלום,

אשמח אם תוכלו להמליץ על מחשב נייד בדרישות הבאות:

1. מיועד לסטודנטית (אופיס וכו'), כך שיש צורך במחשב לא כבד או גדול, כזה שאפשר לסחוב אותו לאוניברסיטה. זה הייעוד העיקרי של המחשב.

2. מצלמת אינטרנט מובנית.

3. יכולת להריץ משחקים ברמה בינונית. כלומר, לא צריך את המשחקים הכי חדשים על VHIGH, אבל שכן יצליח להריץ משחקים, אפילו עם הגדרות בינוניות.

4. יציאת , כדי שיהיה אפשר לחבר לטלוויזית LCD ולראות סרטים ב-HD.

5. אם אפשר אופציה לתחנת עגינה (כדי לחבר בבית מקלדת, עכבר, ואולי מסך נייחים). אבל זה פחות חשוב מהדרישות האחרות.

6. יש לי כבר עותק חוקי של וינדוס , כך שלא צריך שהמחשב יבוא עם מ"ה ויסטה, אפשר לחסוך על זה כסף. האם תהיה בעיה להתקין בעצמי , כמו במחשב נייח?

תקציב: סביבות ה-5000 ש"ח. אפשר לחרוג טיפה, אבל לא בהרבה.

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת בעמודים האחרונים על ניידים שיכולים להתאים. שמתי עין על GIGABYTE W576V:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5153

אבל הבנתי שיש לו זמן סוללה נמוך, כך שהוא לא מתאים לסטודנטית. יש משהו דומה עם זמן סוללה ארוך יותר?

עוד אופציה שחשבתי עליה הוא R410. האם יתאים לדעתכם?

אשמח להתייחסות על סמך הדרישות בהודעה הקודמת.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-W576V לא מתאים לדרישות ברמת הגודל והמשקל. אם את מוכנה להתפשר על משחק ברמה נמוכה יותר (זה תלוי גם כמובן באילו משחקים מדובר) אני ממליצה שתסתכלי לכיוון של מחשבי 13.3" עם כרטיס מסך חיצוני בסיסי כמו ה-dv3 של HP. יש לו יציאת , משקל סביר וחיי סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה.

איזה מחשב מומלץ יותר ומה יהיה זמן הסוללה המשוער של כל אחד?

1. HP Pavilion dv3-2150ej

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=10878

2. HP Pavilion dv3660ej

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=1482

3. האם אפשר להשיג בארץ את הסדרה dv3t? או שלא מביאים אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשב מומלץ יותר ומה יהיה זמן הסוללה המשוער של כל אחד?

זה אותו המחשב עם קונפיגורציות שונות. הקונפיגורציה הראשונה משתלמת יותר. השניה שציינת (ספציפית בלינק הזה) סתם יקרה יותר ולא נותנת כמעט שום יתרון.

3. האם אפשר להשיג בארץ את הסדרה dv3t? או שלא מביאים אותם?

שוב, מדובר באותו הדגם. ה-dv3t הוא אופציית ה- Configured to Order של סדרת ה-dv3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם באופן עקרוני אפשר להגדיל את ההארד דיסק ל-500GB או שמחשבים כאלה הם חבילה שאי אפשר לשנות אותה?

בנוסף, מה דעתכם על החלפת הסוללה בסוללה של 9 תאים, על מנת להגדיל את משך הפעולה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6. יש לי כבר עותק חוקי של וינדוס , כך שלא צריך שהמחשב יבוא עם מ"ה ויסטה, אפשר לחסוך על זה כסף. האם תהיה בעיה להתקין בעצמי , כמו במחשב נייח?

תשים לב שאם מדובר ברשיון OEM שמאושר להתקנה פעם אחת בלבד עם מחשב חדש,מה שלא יאפשר לך להתקין אותו שוב על הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב שאם מדובר ברשיון OEM שמאושר להתקנה פעם אחת בלבד עם מחשב חדש,מה שלא יאפשר לך להתקין אותו שוב על הנייד.

אבל אני זורק את המחשב הישן לפח, כך שה-XP יהיה מותקן רק על הנייד של חברה שלי. למה שתהיה בעיה עם זה? הם יחסמו לי את הרישיון אם אני אעשה משהו כזה? לי אישית יש XP שעבר איתי כבר שלושה שדרוגי מחשבים שונים. ואני חושב שהוא OEM.

דרך אגב, התקשרתי לחנויות שמוכרות את ה-DV3-2150 ונאמר לי שאם פותחים את הנייד כדי להחליף דיסק קשיח, האחריות תפוג. לכן, המליצו לי לקנות דיסק קשיח חיצוני שיחובר ב-.

חוץ מזה, לא הצלחתי לקבל תשובה בשום מקום מה יהיה זמן החיים המשוער של הסוללה במחשב הזה. ממש מעצבן שרוב היצרניות לא מפרסמות את הנתונים האלה במפרטים, זה היה עוזר להחליט איזה מחשב לרכוש. תכל'ס, פחות אכפת לי ממסך גדול של 15.4, אפשר להסתדר עם זה. יותר חשוב לי שהסוללה לא תיגמר לחברה שלי אחרי שעה וחצי-שעתיים. אם נניח היה מחשב בסגנון ה-ה-W576V, אבל עם שמחזיקה ל-4 שעות, הייתי הולך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא את תנאי הרשיון של OEM,מבחינה חוקית מה שאתה עושה לא תקין.החלטה שלך לגבי ההמשך.

לגבי הHD,נשמע לי מאוד תמוה מה שנאמר לך.לא זכור לי שום החלפה של HD שפוגעת באחריות,אולי זה נסיון לשיווק אגרסיבי של מוצרים על ידם.וגם אתה לא אמור לפתוח את המחשב בתכל'ס אלא כמה ברגים וכיסוי מאחורה ואז לשלוף את הHD(ככה אני זוכר שזה בכל שנתקלתי בו).

הסוללה תתן לך יותר זמן עבודה כל עוד אתה לוקח כרטיס מובנה,עם כרטיס מסך נפרד הזמן הסביר יהיה בין שעתיים לשעתיים וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא את תנאי הרשיון של OEM,מבחינה חוקית מה שאתה עושה לא תקין.החלטה שלך לגבי ההמשך.

לגבי הHD,נשמע לי מאוד תמוה מה שנאמר לך.לא זכור לי שום החלפה של HD שפוגעת באחריות,אולי זה נסיון לשיווק אגרסיבי של מוצרים על ידם.וגם אתה לא אמור לפתוח את המחשב בתכל'ס אלא כמה ברגים וכיסוי מאחורה ואז לשלוף את הHD(ככה אני זוכר שזה בכל שנתקלתי בו).

הסוללה תתן לך יותר זמן עבודה כל עוד אתה לוקח כרטיס מובנה,עם כרטיס מסך נפרד הזמן הסביר יהיה בין שעתיים לשעתיים וחצי.

גם לי היה מוזר, אולי הם לא יודעים. בחנות אחת אמרו לי שתהיה אחריות, אבל אני אצטרך לשים HD מקורי, ואז המחיר כבר לא משתלם.

לגבי הסוללה: נשמע לי קצת מוזר הקביעה שכל עם כרטיס מסך חיצוני יעבוד בין שעתיים לשעתיים וחצי. הרי חייבת להיות השפעה של סוג הכרטיס הגראפי, המעבד, גודל המסך וכו' על צריכת ההספק.

תכל'ס, לא הגיוני של-DV3-2150 יהיה אותו חיי כמו ל-W576V למשל. אם GB אומרים של-W576V יש חיי של עד 3 שעות, סביר בעיניי שך-DV3 יהיה 4-5.

אני טועה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שיש כמה וכמה פרמטרים שמשתנים,צריכת חשמל של כל ההתקנים,בהירות מסך וכו'...

הזמן הממוצע והסביר עם סוללת 6 תאים הוא משהו כמו 2-3 שאם זה כ.מסך נפרד אז יותר לכיוון השעתיים ומובנה יותר לכיוון ה-3..

מה ז"א HD מקורי???יש HD מזוייף?ברור שאתה מתכוון לשים 2.5 סטנדרטי מיצרן מוכר ולא משהו ג'נרי עלום שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נציגי המכירות בחנות PDA STORE אמרו לי שאם אני פותח את המחשב בשביל לשדרג את הדיסק הקשיח, האחריות של HP תהיה מוגבלת ולא מלאה, מכיוון שהמחשב "נפתח".

שאלה נוספת למנוסים במחשבים ניידים: עד כמה מפריע מסך מבריק? מסתבר של-HP dv3-2150 יש מסך מבריק. האם זה חיסרון משמעותי? בחנות זה היה נראה מבריק מדי והמנורות קצת השתקפו במסך. האם מתרגלים לזה או שזה מציק מאוד?

אולי מישהו יוכל להמליץ לי על מחשב דומה אבל עם מסך מאט? אני למעשה מחפש מחשב נייד וקל יחסית (13-14 אינץ), עם כרטיס מסך חיצוני, יציאת , בעלות של עד 5000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר אף מחשב 13-14" עם ומסך מאט עד 5000 שקלים.

ל-Lenovo יש SL300/SL400 עם וגרסאות מסוימות עם כרטיס מסך חיצוני, אבל רק עם מסך מבריק. יש קונפיגורציות של SL400 עם ומסך מאט, רק משום מה אין אותן בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...