המאבק בביטוח חובה לדו"ג - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאבק בביטוח חובה לדו"ג

y_a_n_i_k

Recommended Posts

• תגובות 278
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שזה לא בסכומי עתק, אבל כפי שכבר כתבנו המון פעמים

לא רוצים לסבסד אותכם בכלל.

אני עדיין מחכה לנתונים שיראו שהרכבים אשמים ביותר מ75% מהתאונות

אם תמצא 50% זה גם יהיה הישג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפילו לא משנה מי אשם, מצידי שנהגי המכוניות אשמים ב100% מהתאונות. אתה בחרת לקחת את הסיכון, אתה צריך לשלם את הביטוח לבד.

ופול גז, בוא ותנסה "לעשות פקקים בכוונה עם הקטנוע", ככה מהר מאוד תתחיל להרוויח מהביטוח, בזמן שאתה שוכב בבית חולים, אה וזה גם יוכיח לך עד כמה האופניים פשערשערוצכט שלך בטיחותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו מי לא מבין בחשבון? החלוקה 75%-25% רלוונטית רק במקרה בו מדובר על תאונה בין לאופנוע. אבל זה ממש לא העיקר...

בוא נלך רגע לדו"ח הזה שלך: אופנוענים מהווים 11% מההרוגים בתאונות הדרכים, בעוד שאופנועים מהווים כ- 4% מהרכבים. נניח לצורך העניין שהיחס בין כמות הפצועים הוא אותו יחס (וזה לא נכון, כי לאופנוען יש סיכוי גבוה יותר לההרג בתאונה קשה אם כבר זו מתרחשת מאשר לנהג פרטי, מה שאומר שאחוז האופנוענים מקרב הפצועים יהיה נמוך יותר מאחוזם בקרב ההרוגים), שיש רק אופנועים ופרייבטים בעולם (וזה גם כמובן לא נכון, שכן יש על הכביש גם משאיות ואוטובוסים, שמהווים אחוז ניכר מהרכבים על הכביש אך אחוז אפסי מהנוהגים\נוסעים בהם נכנסים לסטטיסטיקת ההרוגים\פצועים) ושאין תאונות בין רכבים להולכי רגל (וזה הכי לא נכון, שכן בתאונות מסוג זה פרייבטים מעורבים הרבה יותר מאופנועים).

מה קיבלנו, עם כל ההזנחות האלה? שלרוכב אופנוע יש פי שלוש יותר סיכוי לדרוש כיסוי ביטוחי. הפלא ופלא - הביטוח לאופנועים כבר היום גבוה פי אותם השלוש מהביטוח לפרייבטים! תוסיפו לזה את הנתונים האמיתיים במקום כל ההזנחות לעיל, ונשאלת השאלה: מאיפה לעזאזל לקחתם שאתם מסבסדים אותנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה בעצם הנקודה שלכם.

מה אתם רוצים?

אתם רוצים שמישהו יכריח את חברות הביטוח להוריד את עלות הביטוח עבור כלי הרכב שלכם?

גם אני רוצה שמישהו יכריח את חברות הביטוח להוריד את עלות הביטוח עבור כלי הרכב שלי.

כמה חבל, זה לא הולך לקרות. תתמודדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, לפני שתעשה זאת כבר תהייה ביד שמאל שלי פטיש והמראה שלך מצד ימין כבר לא תהייה. :D

ביום של ההפגנה אני הולך לחלק סיכות ששמים אותם בצידי הכידונים כדי לשרוט מכוניות, יום כיף שכזה!

איכשהו אני רואה שאתה לא תצא מההפגנה הזאתי חיה, למרות שאני בספק אם לאפס כמוך יש בכלל בייצים להתעסק עם ערסוואת ממוצע בסיביק 2002....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה בעצם הנקודה שלכם.

מה אתם רוצים?

אתם רוצים שמישהו יכריח את חברות הביטוח להוריד את עלות הביטוח עבור כלי הרכב שלכם?

גם אני רוצה שמישהו יכריח את חברות הביטוח להוריד את עלות הביטוח עבור כלי הרכב שלי.

כמה חבל, זה לא הולך לקרות. תתמודדו.

מה אני רוצה? שהרשויות יפסיקו לשקר, לסלף את העובדות ולטעון שאתם מסבסדים אותנו. שיודו בכך שכבר היום הפרמיה שהרוכבים משלמים הינה גבוהה יותר מהסיכון שהם מייצגים, גם בלי ההעלאה הצפוייה. שיודו בכך שהם מעדיפים נהגים על פני רוכבים כי על גבם הם מרוויחים יותר, וזו ורק זו הסיבה האמיתית להעלאת דמי הביטוח לדו"ג.

אל תדאג, לפני שתעשה זאת כבר תהייה ביד שמאל שלי פטיש והמראה שלך מצד ימין כבר לא תהייה. :D

ביום של ההפגנה אני הולך לחלק סיכות ששמים אותם בצידי הכידונים כדי לשרוט מכוניות, יום כיף שכזה!

פולגז, עדיף שתשתוק. אתה עושה רק נזק לציבור שעל זכויותיו אתה מתיימר להאבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט אידיוט ולא שווה התייחסות. למעשה, אני מקווה שאתה צוחק, הן עם הפטיש והן עם הסיכות, אחרת צפה פגישה ממשטרת בקרוב מאוד. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני רוצה? שהרשויות יפסיקו לשקר, לסלף את העובדות ולטעון שאתם מסבסדים אותנו. שיודו בכך שכבר היום הפרמיה שהרוכבים משלמים הינה גבוהה יותר מהסיכון שהם מייצגים, גם בלי ההעלאה הצפוייה. שיודו בכך שהם מעדיפים נהגים על פני רוכבים כי על גבם הם מרוויחים יותר, וזו ורק זו הסיבה האמיתית להעלאת דמי הביטוח לדו"ג.

אולי על מעורבות ואשמע אפשר להתווכח

אבל על הדוחות הכספיים של הפול אי אפשר, העובדה אומרת שהם בהפסדים בעיקר עקב אופנועים, אין פה שאלה של הטיה או דעה (אלה אם כן הרואה חשבון המבקר מושחת, כמו כל רו"ח טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו מי לא מבין בחשבון? החלוקה 75%-25% רלוונטית רק במקרה בו מדובר על תאונה בין לאופנוע. אבל זה ממש לא העיקר...

בוא נלך רגע לדו"ח הזה שלך: אופנוענים מהווים 11% מההרוגים בתאונות הדרכים, בעוד שאופנועים מהווים כ- 4% מהרכבים. נניח לצורך העניין שהיחס בין כמות הפצועים הוא אותו יחס (וזה לא נכון, כי לאופנוען יש סיכוי גבוה יותר לההרג בתאונה קשה אם כבר זו מתרחשת מאשר לנהג פרטי, מה שאומר שאחוז האופנוענים מקרב הפצועים יהיה נמוך יותר מאחוזם בקרב ההרוגים), שיש רק אופנועים ופרייבטים בעולם (וזה גם כמובן לא נכון, שכן יש על הכביש גם משאיות ואוטובוסים, שמהווים אחוז ניכר מהרכבים על הכביש אך אחוז אפסי מהנוהגים\נוסעים בהם נכנסים לסטטיסטיקת ההרוגים\פצועים) ושאין תאונות בין רכבים להולכי רגל (וזה הכי לא נכון, שכן בתאונות מסוג זה פרייבטים מעורבים הרבה יותר מאופנועים).

מה קיבלנו, עם כל ההזנחות האלה? שלרוכב אופנוע יש פי שלוש יותר סיכוי לדרוש כיסוי ביטוחי. הפלא ופלא - הביטוח לאופנועים כבר היום גבוה פי אותם השלוש מהביטוח לפרייבטים! תוסיפו לזה את הנתונים האמיתיים במקום כל ההזנחות לעיל, ונשאלת השאלה: מאיפה לעזאזל לקחתם שאתם מסבסדים אותנו?

צירפתי נתונים כספיים של הפול מוקדם יותר

כל שנה הפול מפסיד בין 150 ל200 מיליון שקלים על רוכבי האופנוע (מהרכב חובה הוא אפילו מרוויח לפעמים)

חברות הביטוח מעלות את הפרמיות אצלהם כדי לכסות את ההפסדים שהפול יוצר להם, כי מן הסתם הם לא יספגו את זה על עצמן

ביטוח החובה ברכבים מכסה גם תאונות עם הולכי רגל, תאונות עם משאיות ואוטובוסים ועם בניינים לצורך העניין ועדיין נשאר רווחי

ככה שכל הנתונים שלך לא ממש רלוונטיים (וגם לא ממש נכונים)

איך הפרמיה כיום יותר גבוהה מהסיכון שאתם מייצגים אם הפול רק מפסיד?

ואם הפרמיה משקפת את הסיכון, למה שחברות הביטוח יעדיפו רכבים?

אם הנתונים הם מסולפים, איפה הנתונים "הנכונים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפול הוא מוסד ממשלתי. זה שהוא טוען שהוא מפסיד מעניין לי את הביצה השמאלית, כל עוד אין לכך גיבוי במציאות, והעובדות שאני מכיר מצביעות על ההפך.

לא יודע מה איתך, אבל בשבילי נתונים שאני יכול לאמת לבד הם יותר רלוונטיים מנתונים שאין לי דרך לבדוק. חוץ מזה, מה לא נכון בהם? ה"נתון" היחיד הוא האחוזים - והם הועתקו מהדו"ח הזה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפול הוא לא מוסד ממשלתי...

זה בסה"כ גוף שמאגד את כל חברות הביטוח

הוא לא "טוען" שהוא מפסיד, הוא באמת מפסיד ויש דוחות כספיים מבוקרים שמאמתים את זה.

זה שאתה לא מאמין זאת כבר בעיה אחרת, אבל קונספירציות תשמור לת'רדים אחרים

"העובדות שאתה מכיר" לא שוות את המקום שהם תופסות במח שלך

אגב, אני מכיר אישית את האנשים שאחראים על התיק הזה ועורכים את הדוחות, להגיד שהמספרים הם שקריים זאת פשוט התעלמות מהמציאות

אז תחזור בבקשה לללה לנד שלך ותשלם בכיף את הפרמיה הגבוהה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, בוא תעזוב רגע את הביטויים מסוג "ללה לנד" בצד ותגיד לי איפה הטעות כאן:

אופנוענים מהווים 11% מההרוגים בתאונות הדרכים, בעוד שאופנועים מהווים כ- 4% מהרכבים. נניח לצורך העניין שהיחס בין כמות הפצועים הוא אותו יחס (וזה לא נכון, כי לאופנוען יש סיכוי גבוה יותר לההרג בתאונה קשה אם כבר זו מתרחשת מאשר לנהג פרטי, מה שאומר שאחוז האופנוענים מקרב הפצועים יהיה נמוך יותר מאחוזם בקרב ההרוגים), שיש רק אופנועים ופרייבטים בעולם (וזה גם כמובן לא נכון, שכן יש על הכביש גם משאיות ואוטובוסים, שמהווים אחוז ניכר מהרכבים על הכביש אך אחוז אפסי מהנוהגים\נוסעים בהם נכנסים לסטטיסטיקת ההרוגים\פצועים) ושאין תאונות בין רכבים להולכי רגל (וזה הכי לא נכון, שכן בתאונות מסוג זה פרייבטים מעורבים הרבה יותר מאופנועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכשהו אני רואה שאתה לא תצא מההפגנה הזאתי חיה, למרות שאני בספק אם לאפס כמוך יש בכלל בייצים להתעסק עם ערסוואת ממוצע בסיביק 2002....

וממש לך יש...

אתה פשוט אידיוט ולא שווה התייחסות. למעשה, אני מקווה שאתה צוחק, הן עם הפטיש והן עם הסיכות, אחרת צפה פגישה ממשטרת בקרוב מאוד. :D

זה שהתייחסת אליי כבר אומר שאתה אידיוט, זה מדהים שאתה סותר את עצמך.

ו-yanik, חבל שפתחת את השירשור הזה ב-HWz, זה מיותר לציין שזהו לא המקום.

milf,

עם כל הקסנון פשע רשע שלי הלא חוקי, דווקא לפני כמה ימים שוטרים ראו את הקסנון שלי כאשר הם בודקים רישיונות.

השוטר אמר לי לגשת אליו, אז ניגשתי, הוא הסתכל קצת על הקטנוע ונתן לי ללכת, אפילו לא בדק לי את הרישיונות, כנראה קסנון זה כבר יותר חוקי מהלוגן. :lol: :lol: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...