מסך 22" למשחקים וסרטים | עד 1000 ש"ח. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 22" למשחקים וסרטים | עד 1000 ש"ח.

amd@ati

Recommended Posts

היי,

אני מחפש מסך בתקציב של כ-1000 ש"ח, המסך ישמש בעיקר למשחקים וסרטי HD.

איך המסך הנ"ל, והאם יש טובים ממנו בתקציב?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=25239

עריכה:

מצאתי את המסך הזה ב-"וואלה שופס" והוא עשה עליי רושם של מסך טוב ואיכותי, בכמה אתם חושבים שניתן לרכוש אותו במכירה האישית?

והאם הוא באמת טוב בהרבה מהמסך המובא למעלה?

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=QSP2250N

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תלך לחנות כמו דיפו, תעמוד מול מסך באיכות שלהם, עם פאנל TN, ותנסה לזוז קצת לצדדים, ותראה אם היית נהנה לראות על מסכים מהסוג הזה.

כי אחרי הכל, רזולוציית FHD, על מסך מהגודל הזה לא משנה יותר מידי, ואיכות הפאנל זה מה שיותר חשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שלא אמצע פאנל אחר בתקציב הזה, ואני חושב שאסתפק באיכות המסכים הזו שמספקת חווית צפייה טובה בהחלט.

בנוסף, אם ארצה לראות סרט באיכות באמת גבוהה, אחבר את המחשב לטלוויזיית ה-FHD שבסלון.

אז בכל זאת, מבין המסכים שהצגתי, האם אתם חושבים שההפרש בין המסכים הוא גדול, ובכמה אתם חושבים שאצליח לרכוש את המסך מהמכירה האישית?

תודה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחס הניגודיות הזה הוא מופרך לגמרי ואינו יחס הניגודיות האמיתי של החומרה (במיוחד כשמדובר בפאנל TN). המספר הזה מתבסס על מניפולציות שעוברת התמונה.

קצב רענון הוא עוד נתון שכלל לא משנה ומשמש כנתון "מכירה" (בדומה לתדר השעון של המעבדים) - סתם מספר שלא מעיד מעשית כמעט על כלום והפך בעיני רבים למדד לאיכות המסך.

איכות התמונה במסך נקבעת בראש ובראשונה על ידי סוג הפאנל. הפאנל מתווה חומרתית את איכות ואופי התמונה. כשאתה קונה פאנל TN ולא משנה גודלו והרזולוציה שלו, איכות ואופי התמונה יהיו זהים, ללא קשר לנתוני היצרן (שהם תמיד מופרכים) הרשמיים.

אם החלטת על פאנל TN אז למעשה קבעת את אופי התמונה שתוצג וזה השלב הבסיסי (לא שאני אומר שזה רע, רק מנסה להבהיר שאין פה קסמים. פאנל TN הוא פאנל TN על כל יתרונותיו וחסרונותיו). בשלב הבא צריך להתרשם מאיכות הבנייה של המסך. לדוגמא, לנסות ולוודא שלא מדובר בפלסטיק זול שעם החום שנפלט מהמסך יתעוות עם הזמן. לנסות לוודא שאין חלקי מבנה רגישים (רגל רגישה לדוגמא) שעלולים להישבר עם הזמן. ולבסוף לראות שאין זליגת אור מהתאורה האחורית.

באופן כללי, המסכים של בנויים בצורה סבירה בהחלט מבחינת איכות החומרים והאיטום לתאורה האחורית.

וכהערת אגב, גם אני לא ממליץ על רזולוצית FHD במסך 22". אתה עוד עלול למצוא את עצמך עובד ברזולוציה שונה מהרזולוציה הטבעית, וכך אתה מפסיד גם גודל מבחינת שטח עבודה, ובעיקר פוגע בחדות התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

About:blank מאוד לא מדויק מה שאתה אומר.

1. תדר שעון של מעבד כן משפיע על ביצועים, תראה את כל הפאנטים של OC באתר... (מה שכן, זה לא אינדיקטור להשוואה מול וכו')

2. TN יש איכותיים יותר ואיכותיים פחות, אולי הניגודיות והרענון לא רלוונטיים, אבל יש הבדלים בין המסכים, ממך משתמע שאת כולם מייצר אותו יצרן ורק האריזה משתנה.

3. זליגת אור בצדדים או בפינות יהיו לכל מסך ברמה כזו או אחרת, שום דבר לא יעזור.

4. זו חברה לא איכותית שמוציאה דגם מסך כאשר את הפאנל מייצרות חברות שונות, תחשוב אני ואתה קונים אותו דגם ולשנינו פאנל שייצרה חברה אחרת, זה לא איכות.

5. FHD במסכי 22" לא גורמת לכתב קטן מדי, הבעיה מופיעה בגיימינג שנאלצים לעבוד ברזולוציה לא טבעית כדי שהכרטיס מסך יסחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אני לא מבין את פותח הדיון, שלא טרח להכנס ללינק הזה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=423791.0

ולראות שזה כן בהישג יד יחסית של התקציב...

Dimka

FHD גורם ועוד איך לכתב קטן יותר, כי אתה עובד על רזולוציה קטנה יותר באותו גודל מסך...

יש אפשרויות לא ממש טבעיות לטפל בבעיה, אבל עדיין זה לא פותר ב100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של 1000 ש"ח אני בהחלט מוכן לשקול את המסך של , אך אני לא בטוח שיהיה זה שיפור משמעותי לעומת ה-P2250. (בסרטים ומשחקים.)

חוץ מזה, מהי מדיניות האחריות? כי לירושלים אני לא מתכוון לנסוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן בתאוריה אתה צודק. פרקית יש לי מסך W2261V שהוא 22" עם רזולוציה FHD.

לא מרגיש שהכתב שונה ממה שהיה במסך 19" הישן שלי (1280X1024).

ל-AMD@ATI

לכרטיס 4870 הרגיל יש בעיה לעבוד עם FHD במשחקים, אולי התכוונת ל-4870X2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון אתה מנסה לצחוק על כל הפורום?

בכך שאתה משווה בין TN לEIPS?

רק תחשוב על זויות הצפייה (שזה מאוד חשוב לסרטים), וכבר אתה קוטל את הTN...

Dimka ההיגיון שלך קצת דפוק, שים את המסך הנוכחי שלך, על הרזולוציה של ה19" ותגיד לי אם הכתב נראה לך גדול יותר מה19"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dimka ההיגיון שלך קצת דפוק, שים את המסך הנוכחי שלך, על הרזולוציה של ה19" ותגיד לי אם הכתב נראה לך גדול יותר מה19"

למי שההגיון דפוק זה אצלך, במיוחד כשאמרת לי לשים 22" על רזולוציה של 19" אבל נזרום... אני בודק בפועל, ואתה מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן אמרתי שאני מוכן לשקול את המסך, ושאלתי על מדיניות האחריות... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...