נשללתי לחודש - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשללתי לחודש

Onn_the_levy

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

במרחב זבולון מושחטים?

פעם אחרונה שעצרו אותי שם זה היה בשביל לבדוק רישיונות.

מאוד מעניין אותי שתמיד העבריינים טוענים שהם זכאים...כמן שאמרתי לפותח ת'רד, עד שלא תהרגו מישהו לא תבינו את חומרת משחקי המכוניות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או יופי לך...אותי לא עצרו אף פעם בזבולון אז מה אני פשוט ראיתי מה הנבלות עושים

ד"א לאחותי כמעט שללו תרישיון כי ברכב של בעלה (שהיא נהגה עליו) המספר היה טיפה משופשף (ראו תמספר אחלה הם פשוט ראו בחורה צעירה ברכב-חברה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במרחב זבולון מושחטים?

פעם אחרונה שעצרו אותי שם זה היה בשביל לבדוק רישיונות.

מאוד מעניין אותי שתמיד העבריינים טוענים שהם זכאים...כמן שאמרתי לפותח ת'רד, עד שלא תהרגו מישהו לא תבינו את חומרת משחקי המכוניות שלכם.

שחכתי...בחיים לא עברת את המהירות המותרת....

וגם אותי עצרו איזה 3 פעמים לבדוק רשיונות, והכל היה מתוקתק כמו שצריך.....

אתמול נסעתי עם מישהוא מהפורום....באותו כביש שקיבלתי את הדוח, והוא נסע לצורך העניין 60, ורצה למות...זה כביש של 80-90... לא 50!!

נניח אני יוצא מהבית שלי, ונוסע לחברה שלי, שבדרך יש הרבה מאוד כבישים 3 מסלולים שהם מחוץ לעיר במצב טוב, אם אני נוסע אליה כל הדרך 50 אני פשוט נרדם בדרך.... בעיר בסדר, 50, אבל מחוץ לעיר!! שיתנו לנסוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לא לב, אני לא עובר את המהירות, מספיק מפחיד לנסוע בכבישים בארץ שיש אנשים כמוך על הכבישים.

אני כמעט כל יום נוסע מכרמיאל להוד-השרון, אם כתוב 60 אני אאט ל60, אם כתוב 80 אני אסע 80. החיים שלי יותר שווים מחיסכון של כמה דקות.

או יופי לך...אותי לא עצרו אף פעם בזבולון אז מה אני פשוט ראיתי מה הנבלות עושים

ד"א לאחותי כמעט שללו תרישיון כי ברכב של בעלה (שהיא נהגה עליו) המספר היה טיפה משופשף (ראו תמספר אחלה הם פשוט ראו בחורה צעירה ברכב-חברה)

תספר סיפורים לחלבן.

כל העבריינים ותומכי העבירות מכירים "מקרים" שעצרו מישהו ו"כמעט" שללו את הרישיון, מבדר.

נגמר הבידור, לך תשחק עם האוטו עד שתהרוג מישהו ותבין את השטויות שאתה כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תספר סיפורים לחלבן.

כל העבריינים ותומכי העבירות מכירים "מקרים" שעצרו מישהו ו"כמעט" שללו את הרישיון, מבדר.

סתם שאלה.... יש לך רשיון בכלל!?!

או שאתה חיי באיזה סרט משנות ה30 ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תלמד לקרוא, אולי תדע.

ורוצחים בפונטציה שכמותך, לא שווים בזבוז זמן.

אני לא אתפלא לקרוא יום אחד עיתון ולשמוע שהרגת מישהו או שהרגת את עצמך.

להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לקרוא, אולי תדע.

ורוצחים בפונטציה שכמותך, לא שווים בזבוז זמן.

אני לא אתפלא לקרוא יום אחד עיתון ולשמוע שהרגת מישהו או שהרגת את עצמך.

להתראות.

מטרות נייחות כמוך, גם לא שווים בזבוז זמן..

אני לא אתפלא לקרא יום אחד שהיית מעורב בתאנה קטלנית בכביש בחוף בגלל שאתה נסעת 90, וכל השאר סביבך נסעו 120..

להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לב, אני לא עובר את המהירות, מספיק מפחיד לנסוע בכבישים בארץ שיש אנשים כמוך על הכבישים.

אני כמעט כל יום נוסע מכרמיאל להוד-השרון, אם כתוב 60 אני אאט ל60, אם כתוב 80 אני אסע 80. החיים שלי יותר שווים מחיסכון של כמה דקות.תספר סיפורים לחלבן.

מה מקרים ומה מישהו היא אחותי ואני הייתי באוטו ואני הייתי אותו אחד שנסע אתמול עם און

ותן לי לנחש יש לך יפאנית/קוריאנית/טאיוואנית 1.3-2.0 אוטומאתית נכון?

איזה לאנטיס או קורולה ככה יתכן אקסנט נכון?

ותן לי לנחש כל מי שיש לו אוטו חזק או משופר בשבילך הוא ערס או מטורף...וכל מי שנוהג הגיוני (שזה לא תמיד חוקי) הוא עבריין ורוצח

ושנת הלידה שלך היא 51 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לא, לי יש חיפושית ישנה וטובה שקניתי במיטב כספי ומצליחה לסחוב אותי ו3 גיטרות כבדות בעליות בלי לגמגם, היא גם סגולה. בין היתר אני נוסע גם על סובארו B4 של אבא שלי ורנו קליאו של אמא שלי.

שנת הלידה שלי היא 83, זה היה יום אביבי ויפה, נולדתי בשעות הבוקר המוקדמות אחרי 12 שעות של צירים.

ומי שנוסע כמו משוגע ובניגוד לחוק הוא עבריין ורוצח בפוטנציה.

עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לי יש חיפושית ישנה וטובה שקניתי במיטב כספי ומצליחה לסחוב אותי ו3 גיטרות כבדות בעליות בלי לגמגם, היא גם סגולה. בין היתר אני נוסע גם על סובארו B4 של אבא שלי ורנו קליאו של אמא שלי.

שנת הלידה שלי היא 83, זה היה יום אביבי ויפה, נולדתי בשעות הבוקר המוקדמות אחרי 12 שעות של צירים.

ומי שנוסע כמו משוגע ובניגוד לחוק הוא עבריין ורוצח בפוטנציה.

עוד שאלות?

אז כנראה הבעיה בראש, פנה לפסיכולוג הקרוב בדחיפות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביותר מחצי מהכבישים בארץ המהירות המותרת שערוריותית, או שעל כבישים טוב, כמו חוצה , כתוב 110 (יופי, עושים טובה)

או שבכישים גרועים, שלא מגיע להם מעמד של כביש כתוב 90.....

אני נוסע לפי מה שאני מרגיש (עד המקסימום שה205 שלי יכולה, וזה לא הרבה) ולפי תנאי הדרך, אם אני מרגיש שאני יכול יותר אז אני נוסע יותר, כמו כביש חוצה , ששם נוסעים 160 בכיף...אפילו ה205 מודל 94 שלי

וד"א הלנטיס יכולה להגיע למהירוויות מכובדות....(טוב, לא כמו ACCORD V6, או כל מכונית טיל אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוסע לפי מה שאני מרגיש (עד המקסימום שה205 שלי יכולה, וזה לא הרבה) ולפי תנאי הדרך, אם אני מרגיש שאני יכול יותר אז אני נוסע יותר, כמו כביש חוצה , ששם נוסעים 160 בכיף...אפילו ה205 מודל 94 שלי

כמו רוב נהגי , חוץ מכמה.....ש.......לא משנה....

אם רנו 19 נוסע 180.....אז ה205 שלך נוסע 200.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...