נשללתי לחודש - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשללתי לחודש

Onn_the_levy

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הקטע זה שכל החטיבה העליונה יודעת שלפותח הטרד שלנו נשלל, וכל החטיבה יודעת שהוא משלים שיעורי . (המורה לא יודע לשתוק, לוקח אותו לדוגמה שצריך לבוא לשיעורים)

אבל כמו שאני מכיר את הבחור הזה (ואני כמעט לא מכיר אותו) הוא לא שם זין על אף אחד.

BTW, ההתנסות היחידה שלי בכלי כל שהוא זה היה 40 קמ"ש בדיוו אספרו 1.8 בצפון :P

1. הבנ*ונה סיפר לכם ששללו לי ת'רשיון???? איך זה קשור אליו???, ובאיזה הקשר הוא סיפר את זה...? ואני רוצה תשובות!!

2. זה שהוא יקח אותי כדוגמה זה היה ברור.....

3. סתם לידע כללי, כל המורים שלי לשעבר צוחקים עלי שאני משלים את זה....במיוחד המורה להיסטוריה...

4. אני באמת שם זיין על אף אחד (שלא תבינו אותי לא נכון, אנשים שלא דורשים כבוד לא מקבלים כבוד, אנשים טובים מקבלים הרבה..)....במיוחד לא עם אנשים בביה"ס הזה..(והכוונה גם לכמה מורים שאני שונא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חחח עוד מעט אני מוציא רישיון וסתם שאלה תגידו אם אני נוסע בלי מלווה ותופסים אותי לכמה זמן שוללים לי את הרישיון? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שוטרים ויש שוטרים!!!!...

נסעתי לפני כמה שנים בפתח תקווה ועשיתי פרסה (היה אי תנועה) והיה עצור לפני סיום הפרסה

היה 2 בלילה...מי יעצור עצירה מוחלטת!!.......עצרתי אבל לא בלמתי לעצירה מוחלטת

היתה ראות מצויינת לא היה שום דבר שהסתיר....ואיזה שוטר זבל נתן לי דוח על זה שלא עצרתי עצירה מוחלטת!!!!....וזה היה עוד ביום הולדת שלי!!!!!!

ולכל המתיפיפים פה על שמירה על מהירות.....אתם בטח גם נוהגים 70 במקום שמותר 90....רק שתדעו שזה יותר מסוכן מלנסוע 120!!!!

מהירות מופרזת לא גורמת לתאונות (אלא אם כן אתה נוסע 100 בכביש עירוני צפוף והומה ילדים היוצאים מבית הספר).

אין הבדל בין 90 ל 120 למעט מהירות הנסיעה!!.....מי קבע ש 90 זה בטוח ו 120 זה לא בטוח????....

שמעתם על המדענים משנת 1800 שטענו שנסיעה מעל 18 קמש מסוכנת לבריאות????.........

יש לכם את אותה צורת חשיבה ....קוביה...ללא יכולת חשיבה עצמית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכל המתיפיפים פה על שמירה על מהירות.....אתם בטח גם נוהגים 70 במקום שמותר 90....רק שתדעו שזה יותר מסוכן מלנסוע 120!!!!

מהירות מופרזת לא גורמת לתאונות (אלא אם כן אתה נוסע 100 בכביש עירוני צפוף והומה ילדים היוצאים מבית הספר).

אין הבדל בין 90 ל 120 למעט מהירות הנסיעה!!.....מי קבע ש 90 זה בטוח ו 120 זה לא בטוח????....

שמעתם על המדענים משנת 1800 שטענו שנסיעה מעל 18 קמש מסוכנת לבריאות????.........

יש לכם את אותה צורת חשיבה ....קוביה...ללא יכולת חשיבה עצמית!

אני מאוהב....

אם היית אישה הייתי מתחתן איתך, בעם אם היית אישה לא הייתה חושב ככה אלה אם כן אתה אחוז קטן כזה...

לא חשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שככל המהירות עולה, לנהג יש פחות שליטה ברכב ובמקרה של סכנה זמן התגובה הולך וניהיה יותר קריטי... וזה כ"כ נכון שזה צורב ב X52.

זה נכון......אבל איזה דביל ירצה לעצור עצירת פתע בכביש מהיר?????.......

למרות שקרה לי פעם שאיזה דביל אחד חצה את כביש גהה בריצה וכמעט דרסתי אותו........גם אם היתי נוסע 70 היתי עלול לדרוס אותו כי הוא היה 50 מטר מהאוטו שלי...כשהוא לבוש שחור ועוד בלילה........בשניה האחרונה ראיתי אותו!

בנאדם לא מצפה לראות הולכי רגל חוצים את הכביש המהיר!

אתה צודק אם אתה מדבר על כבישי הדרום ..שם יש לך גמלים וחמורים על הכבישים..ושם צריך להזהר מאוד...במיוחד אחרי בארשבע לכיוון מצפה רמון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שככל המהירות עולה, לנהג יש פחות שליטה ברכב ובמקרה של סכנה זמן התגובה הולך וניהיה יותר קריטי... וזה כ"כ נכון שזה צורב ב X52.

איכות!!! אתה הורג אותי כל פעם מחדש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה:

וסעים מעל המהירות רק שיודעים שאין מניאקים או מצלמות בסביבה(הם בדר"כ נמצאים במקומות קבועים)

יש גם את האתר www.speedtraps.co.il

אני נסעתי בכביש החוף 140 ופתאום אני קולט משהו אדום בולט כזה בצד, קלטתי שזה היה מניאק, הכביש היה ריק אז הורדתי את המהירות ל 110 במהירות, השוטר לא ראה ואחרי 300 מטר שעברתי אותו העלתי בחזרה את המהירות,

עכשיו, מה לעזאזל שוטר תנועה עושה בכביש החוף בשעה 4 לפנות בוקר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the speed limit on some of the roads is ludecris like the check post - kiryat ata junction it's limited to 70. it's a 3 lane road with a physical seperator. basicly you can drive there 150 like , if it wasn't for one part when you can't see the trafic light, until you're less than 75 meters away from the junction, due to a small curve to the left in the road, where they decided it will be a nice idea to put some plants. needless to say unless you want to run a red light you better slow down to 60 or you'll have to put some wear and tear on your tires. 160 there with no problem slowed down before that curve, obviously, I like speed, but I'm not insane.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...