נשללתי לחודש - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשללתי לחודש

Onn_the_levy

Recommended Posts

לנסוע 88 קמ"ש בכביש של 50 קמ"ש זה בהחלט מעל ומעבר .

המשמעות היא שברגע שתצטרך לעצור או לבצע פניה עקב מגבלה בכביש שיכולה לנבוע מאלף ואחד דברים תהיה מסוכנת ומסכנת רבים אחרים בכביש!!!

אתה לא היחיד, וכולנו יודעים שתאונות דרכים היא מכת מדינה !

אני גם נוסע יותר וגם אני לפעמים עובר על החוק - אבל חשוב לזכור שישנם אחרים ורבים מהם נמצאים בכביש אתה ואני מסכנים אותם כשאנו עוברים על החוק ועל הנסיעה המותרת.

תאמין לי שאני לא נוסע בעיר ב80 קמש, אני נוסע 50 גג 60...

תבין אני לא מצדיק את עצמי... אני סתם מתבאס מזה...ומותר לי...

וד"א תאונות, רובם לא נובעות בגלל מהירות.... הם רק יותר חמוורת בגלל מהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח The_Exorcist

ואדוני אף פעם לא עבר על המיהרות המותרת..?

למעשה לא, לא עברתי.

אולי זה בגלל שאני מתעסק בנהיגה ולא בהתלהבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני לא נוסע בעיר ב80 קמש, אני נוסע 50 גג 60...

תבין אני לא מצדיק את עצמי... אני סתם מתבאס מזה...ומותר לי...

וד"א תאונות, רובם לא נובעות בגלל מהירות.... הם רק יותר חמוורת בגלל מהירות...

בדיוק ! ולכן אין שום סיבה שבעולם שתנהג בצורה כזו שתחמיר תאונת דרכים חס וחלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה לא, לא עברתי.

אולי זה בגלל שאני מתעסק בנהיגה ולא בהתלהבות...

תסלח לי שאני לא מאמין לך, בחיים לא עברת את ה50 בעיר, ואת ה90 מחוץ לעיר, בחיים לא שחכת לאותת בטעות... בחיים....

אם זה כך צריך לפנות למשטרה שיתנו לך תעודת של השנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו עם הייתה נוסע 51 במקום 50 כמו שמותר היו עושים לך את אותה השלילה 88 כבר הגזמתה השוטרים רק מחכים לדברים כאלו

שיקרו.אני מדבר מתוך ניסיון של אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אפילו עם הייתה נוסע 51 במקום 50 כמו שמותר היו עושים לך את אותה השלילה 88 כבר הגזמתה השוטרים רק מחכים לדברים כאלו

עם-with

אם-if

"היית" ולא "הייתה"

"הגזמת" ולא "הגזמת?

מי לימד אותך לכתוב?

ושטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק. אני מכיר מישהו שהיה בדרך למוסך לתקן פנס הרוס, מנייאק כחול תפס אותו ולא האמין לו שהוא בדרך למוסך ושלל לו את הרישיון.

הם ממש חבורת ז*נות מ*רבנות. במיוחד מרחב זבולן שתפסו אותך, הם הכי אבל הכי הכי ז*נות במדינה, לא יוותרו לך על כלום בחיים, אל תנסה אפילו לערער, קח את החודש הזה בשקט וזהו. במשפט תטען שזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק. אני מכיר מישהו שהיה בדרך למוסך לתקן פנס הרוס, מנייאק כחול תפס אותו ולא האמין לו שהוא בדרך למוסך ושלל לו את הרישיון.

הם ממש חבורת ז*נות מ*רבנות. במיוחד מרחב זבולן שתפסו אותך, הם הכי אבל הכי הכי ז*נות במדינה, לא יוותרו לך על כלום בחיים, אל תנסה אפילו לערער, קח את החודש הזה בשקט וזהו. במשפט תטען שזה לא נכון.

כן אני יודע..... ראיתי את הקצין שם..... אמר לי לחכות שניה, דיבר עם מישהוא וצועק -> ווואי איזה צעבני אני היום, אני הולך לשלול את כולם, אפילו על 60 אני שולל!", חבל שלא הקלטתי אותו..

למשפט אני לא דואג...... אבל השבועיים שלי לפני הגיוס הלכו לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כמו העבריינים שאומרים שהם זכאים...

חבל שלא הרגת מישהו, אולי אז היית מבין את השטויות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:|

זו עבירה ראשונה שלך?

אם כן, ישנו סיכוי שתוכל לכתוב מכתב שבו תבקש שימירו לך את העונש לאזהרה. תכתוב שטעית וחשבת שבגלל שמדובר בכביש רחב ולא ליד בתים אז מותר יותר מ - 50, תכתוב גם שהייתה ראות מעולה והכביש היה ריק. תכתוב שאתה מבקש שיתחשבו בך, שאתה נהג זהיר ואחראי ומבקש שיפעילו שיקול דעת. תוסיף גם שאתה מתגייס עוד כמה שבועות לצבא והיית רוצה לסיים את פרק האזרחות שלך בצורה חיובית.

ולהבא אם אתה מעל 80 בכביש שמותר 50, שוטר מסמן לך לעצור בצד, אם אתה מכיר את האיזור, אין לך משפחה באוטו ויש לך קצת ביצים, תוריד להילוך שלישי ותפרפר משם. הוא בחיים לא יקלוט את המספר, הוא לא יוכל להוכיח שזה אתה ולא איזה אוטו דגם אחר בגלל שהוא איבד קשר עין (בהנחה שיתפסו אותך).

בכל מקרה, תתעלם מכל הצדקנים כאן שאני מניח שלפחות רובם לא בגיל של להתחיל ללמוד תיאוריה. ישנם כבישים עירוניים שזו בדיחה ליסוע בהם 40, ושהמהירות ה - ממוצעת - בהם היא משהו כמו 70-80.

גיוס נעים ובהצלחה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי לידיעתך יש גם רדארים כאלה שיכולים גם לצלם אותך....אז אם הוא סימן לך לעצור יש סיכוי שזה בגלל שהוא תפס אותך על מהירות..להתסכן ולברוח בכלל לא שווה...כי הוא הוא כן השתמש ברדאר כזה אתה אכלת חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנבינוס אל תדברו שטויות שאתם לא יודעים.. צילמו אתכם אכלתם אותה ואין מה לעשות, אתם תקבלו זימון למשפט/קנס בדואר תוך איזה חודש.

הוא סימן לכם לעצור, זה אומר שהוא השתמש עליכם בלייזר שמראה לו מה המהירות שלכם, אבל לא מצלם אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...