נשללתי לחודש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשללתי לחודש

Onn_the_levy

Recommended Posts

שבועיים לפני שאני מתגייס, לקחו לי אותו, החבר הכי טוב שלי, שהיה איתי בכל מקום, ולקח אותי לכל מקום, אף פעם לא אכזוב אותי, תמיד הקשיב לי שהייתי צריך אותו, לקח אותי לחברה שלי, לקח אותי לטיולים, הכל על חשבונו...... לקחו לי את הרשיון..... :'( :'( :'(

אז מה עם נסעתי 88 באזור של 50..? (אזור תעשיה ריק מאדם) שבועיים לפני הצבא!?!?!? הזמן יחיד שנשאר לי להנות מלהיות חופשי!!!

שוטרים מניאקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה שרק חודש?

צריך להרוג אותם על החודש הזה...

RK... תודה על העידוד!! >:( >:(

אז זהוא...שיכול להיות שאני כן, יש משפט עוד 8 חודשים...אם הוא נותן לי שלוש חודשים בפועל אז אני בבעיה כי הרשיון עובר למשרד הרישוי ותאוריה אני בטוח צריך לעשות מחדש, ואולי גם טסט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מי אתה כועס כאשר אתה צריך לכעוס רק על עצמך...

אני קדוש!!

אני לא כועס, אני צוחק על זה, ועל עצמי, ועל זה שאני מפגר, אבל כמו כל ישראלי טוב אני מאשים את המשטרה שאוכפת את החוקים הלא הגיוניים שהיא מחליטה עליהם.. ולא את עצמי..

והכי יפה שחבר שלי נתפס (ולא ידעתי את זה עד היום) באותו כביש, בערף באותה שעה.... חחח

במסגרת השלמת שיעורי שלי (אני משלים בגרות בספורט...כן...לא עשיתי 3 שנים אחרונות..) שהייתי בביה"ס היום הלכתי למנהלת שלי לשעבר ואמרתי לה שהיא צריכה להיות גאה בשכבה הבוגרת שלה, כבר 3 ילדים עם שלילות.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תיאוריה, לא טסט

קורס נהיגה מונעת בטוח.

אם אני לא טועה רק מעל חצי שנה צריך לעשות תיאוריה, טסט אני לא יודע.

חוץ מזה שהשופטים מתחשבים בחיילים בד"כ

אני מקווה, נבוא לו עם מדים לבנים יפים של החיל הים... ונקווה שיהיה טוב.....

מישהוא יודע במקראאא איפה אני מברר כמה נקודות יש לי כבר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסוע 88 קמ"ש בכביש של 50 קמ"ש זה בהחלט מעל ומעבר .

המשמעות היא שברגע שתצטרך לעצור או לבצע פניה עקב מגבלה בכביש שיכולה לנבוע מאלף ואחד דברים תהיה מסוכנת ומסכנת רבים אחרים בכביש!!!

אתה לא היחיד, וכולנו יודעים שתאונות דרכים היא מכת מדינה !

אני גם נוסע יותר וגם אני לפעמים עובר על החוק - אבל חשוב לזכור שישנם אחרים ורבים מהם נמצאים בכביש אתה ואני מסכנים אותם כשאנו עוברים על החוק ועל הנסיעה המותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...