LONGBOARD (סקט), יש כאן אנשים שיש להם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LONGBOARD (סקט), יש כאן אנשים שיש להם?

YarYar

Recommended Posts

לפאב לא יצא לי להיכנס איתו, למועדון סנוקר או לנאפיס כן, פשוט שמים בצד ליד השולחן, לא מפריע לאף אחד.

הוא יותר וקומפקטי מהבחינה שאתה לא צריך למצוא לו חנייה, ותוך שניה אתה יכול לנסוע עליו.

דוגמא - שנה שעברה נסעתי לבית ספר על אופניים בדרך כלל, הנסיעה בתכלס היתה קצת יותר מהירה, לא משהו משמעותי. בערך 7 דקות בסקט, אולי דקה פחות באופניים. וגם ככה אתה מדביק את האופניים ברמזורים בדרך כלל.

אבל, עד שמוציאים את האופניים מהבית, ועד שקושרים אותם (תוסיף עוד הליכה ברגל מהמקום שבו אתה קושר את האופניים ליעד) זה לוקח יותר זמן.

לפעמים אני פוגש חבר שנוסע על אופניים, אז נכון, הוא עוקף אותי קצת בדרך אבל אני נכנס לכיתה לפניו.

מה גם שעל אספלט נורמאלי, בלי שיפוע, אין בעיה להדביק רוכב אופניים עם לונגבורד. מניסיון. רחוב הולנדי מאט יותר, אבל עדיין לא רציני.

והדבר הכי חשוב, זה פשוט יותר כיף. כמעט כל מי שניסה את זה פשוט נגנב.

צר לי להודיע לך אבל החבר שלך שרוכב על אופניים הוא פשוט לא בכושר, אני רוכב על אופניים באופן מקצועי כבר כמה שנים, התחרתי כמה פעמים עם סקייטבורדים וכל השאר(כולל אלו שהצגת) וצר לי להודיע לך שפשוט אופניים מהירות יותר, אולי הכלי שלך תופס תאוצה מהירה יותר מנקודת ההתחלה אך ברגע שהרוכב תופס תאוצה זה כבר סיפור אחר. (מניסיון אישי, אני בזמני הפנוי לא מתחרה נגד כלים אחרים אלא רוכב דהונהיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ויכוח שרוכב מקצועי, ואפילו כמעט כל רוכב בהילוך גבוה יקח מישהו שנוסע על לונגבורד.

אבל, יחסית לנסיעה רגילה על אופניים אין בעיה בדרך כלל לשמור על הקצב עם סקט, מניסיון.

הכוונה היא שבתחרות או סתם בספרינט האופניים ינצחו, אבל ברגיל אתה לא דופק ספרינט סתם ככה אלא נוסע בסבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להודיע לך אבל החבר שלך שרוכב על אופניים הוא פשוט לא בכושר, אני רוכב על אופניים באופן מקצועי כבר כמה שנים, התחרתי כמה פעמים עם סקייטבורדים וכל השאר(כולל אלו שהצגת) וצר לי להודיע לך שפשוט אופניים מהירות יותר, אולי הכלי שלך תופס תאוצה מהירה יותר מנקודת ההתחלה אך ברגע שהרוכב תופס תאוצה זה כבר סיפור אחר. (מניסיון אישי, אני בזמני הפנוי לא מתחרה נגד כלים אחרים אלא רוכב דהונהיל).

אבל הוא מסביר לך, ובצדק, שבתנאי רחוב נורמאליים, ולא בתחרות אחד על אחד, הסקייט לא נופל מאופניים, והוא גם הסביר בדיוק למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...